Page 26 of 40

Re: Q: koki muoca pirkti?

Posted: 31 May 2011, 09:14
by storms
o kaip i kaima ir i soda?
a?

Re: Q: koki muoca pirkti?

Posted: 31 May 2011, 09:17
by tckd
storms wrote:o kaip i kaima ir i soda?
a?
i kaima i soda aspaltais ir zvirkeliais zmones vazineja rodlygal pusgaidziais.

Re: Q: koki muoca pirkti?

Posted: 02 Jun 2011, 10:07
by tomasn
mindaugasa visiems motociklizmo poreikiams patenkinti
Image

saltinis

Re: Q: koki muoca pirkti?

Posted: 02 Jun 2011, 10:28
by mindaugasa vol.2
bet tai galine sake masyvi, nia? turbut kecergoje, posukyje ratai atsistotu 90 laipsniu kampu vienas kito atzvilgiu?? dar geriau negu efkuno cb500
o kaip enduroje?

Re: Q: koki muoca pirkti?

Posted: 02 Jun 2011, 10:45
by tomasn
o ka enduroje. enduroje mazdaug taip va
http://www.youtube.com/watch?v=9GzuXs1N ... r_embedded" onclick="window.open(this.href);return false;

Re: Q: koki muoca pirkti?

Posted: 02 Jun 2011, 10:52
by M`BaubZ
mindaugai, kaip turėjęs sporcterį (07), turėtum prisiminti, kad

a. kačiargoj kaip tik zajebys', nes užguldžius minkšta šakė suvalgys visas duobes,
skiritngai nei panasonikai, kurie tuoj ir skrenda į krūmus.\

b. šita šakė pagaminta iš ImageFinest American SteelImage
ir yra daug stipresnė net už patį storiausią ir belekaip sutrianguliuotą kitaną!

Re: Q: koki muoca pirkti?

Posted: 02 Jun 2011, 10:57
by ezhiukas
tomasn wrote:o ka enduroje. enduroje mazdaug taip va
http://www.youtube.com/watch?v=9GzuXs1N ... r_embedded" onclick="window.open(this.href);return false;
bet kai ka, net ir ausinimas vandeniu padarytas :)

Re: Q: koki muoca pirkti?

Posted: 02 Jun 2011, 11:06
by mindaugasa vol.2
M`BaubZ wrote:mindaugai, kaip turėjęs sporcterį (07), turėtum prisiminti, kad

a. kačiargoj kaip tik zajebys', nes užguldžius minkšta šakė suvalgys visas duobes,
skiritngai nei panasonikai, kurie tuoj ir skrenda į krūmus.\
bendrai tai teisybe: jokio ten jolinso nereikes. kuris ir taip nepadeda

Re: Q: koki muoca pirkti?

Posted: 02 Jun 2011, 16:54
by El Traxo
Laba diena, ką patartumėt žiūrėt?
23m. vyruks, vidutinio ūgio
bus pirmas mocas, pradinis tikslas - komutinimas priemiesčiai-Vilnius
Biudžetas 5000.
Dabar nori Bandito...

Re: Q: koki muoca pirkti?

Posted: 02 Jun 2011, 17:01
by Yvl
skaitau teisingas noras... ane wundi?

Re: Q: koki muoca pirkti?

Posted: 02 Jun 2011, 17:05
by jara
skaitau, kad SV!

Re: Q: koki muoca pirkti?

Posted: 02 Jun 2011, 17:26
by tomasn
aga, skaitau, kad du kausai kur kas maloniau, nei keturi

Re: Q: koki muoca pirkti?

Posted: 02 Jun 2011, 17:28
by rprznt
antrinciau del SV :)

edit: tretinciau :albino:

Re: Q: koki muoca pirkti?

Posted: 02 Jun 2011, 17:30
by El Traxo
Nu aš paskaičiau, kad gerai būtų mocas bent su minimalia apsauga nuo vėjo. Visai nuogas bandits kažkaip nelabai. Ar ne, Wundi? Dėl 2 kaušų irgi skaitau

Re: Q: koki muoca pirkti?

Posted: 02 Jun 2011, 18:01
by M`BaubZ
bganditai buna ir nenuogi. dar xj600 diversion tas pats bbs. dar būna stikliukai nuo vėjo. hondų hornetų irgi būna su spoireliais, bet gal kainuoja daugiau?

sv turi ir tam tikrų minusų prieš 4 cil. kuvaldą. nepabandęs nesužinos.