Page 26 of 39
Re: Projektas: caferacer/clubman
Posted: 02 Apr 2013, 17:12
by mindaugasa vol.2
labadiena,
tai Sv. savaitgali kofemanas klubreiseris nebuvo pamirstas, oj ne!
jaros pavyzdziu, plusau prie pauer kommanderio. kommanderio versijos nezinau, bet sudaro du kondensatoriai, diodas, pora tiristoriu. be usb.
musiet, bus antra-trecia versija?
kas turi itin storos fanieros (20mm? 2x10mm) atraiza sedynei, mazdaug 20x50cm, to as esu draugas. draugyste bus paremta lenkisku kazkokio kefyro(?) buteliu
Idedu komanderio photo
.

Re: Projektas: caferacer/clubman
Posted: 02 Apr 2013, 17:18
by wundis
faniera yra isniekinti kupstai, elkites ekologiskai ir imkit kokio lapuocio lenta (ginkdie ne sakuotos pusies kokios, gali geda pasidaryti pries merginas). girdejau juodalksnis maloniai keicia spalva (bling bling).
Re: Projektas: caferacer/clubman
Posted: 02 Apr 2013, 17:20
by wundis
EDIT:
wikipedia wrote:Tik nupjauto juodalksnio mediena būna balta, vėliau kiek pastovėjusi tampa tamsiai oranžine, rausva. Mediena minkšta, labai patvari vandenyje, ilgai nepūva. Tinka fanerai, tarai, baldams, namo durims, lentelėms gaminti naudojama drožyboje. Iš žievės, lapų, pjuvenų gaminamos rauginės medžiagos ir dažai, vartojami kailiams raugti ir dažyti.
sakiau! ir dar nurasant cafereiseri i pjuvenas galima bus koki kaili uzraugt.
Re: Projektas: caferacer/clubman
Posted: 02 Apr 2013, 17:20
by mindaugasa vol.2
dejau. jau dejau.
wundi, ta prasme, lenta jau dejau.
vaiksto, lankstosi. medis - gyvas.
zinoma, motorcyklas nuo to tik dar dvasingesnis, bet vaziuoti atsisedus geldoje nera patogu.
dvasinga. bet nepatogu.
Re: Projektas: caferacer/clubman
Posted: 02 Apr 2013, 19:11
by tomasn
skaitau, kad ne Karo fanieros negausi
Re: Projektas: caferacer/clubman
Posted: 02 Apr 2013, 19:21
by mindaugasa vol.2
Karas=faniera?
mobile mindaugasa
Re: Projektas: caferacer/clubman
Posted: 02 Apr 2013, 20:46
by wundis
tai jei gyva ir ekologiska gamta ponui netinka, tada belieka tik prabangios nanotechnologijos uz ES lesas. karbonas ir 3 mm (galima 2 mm jei rusciau) sluoksnis reisinginio (+2 AG) paralono.
Re: Projektas: caferacer/clubman
Posted: 02 Apr 2013, 21:03
by tomasn
karas gali maziau stalvirsio klejentui ispjaut, tai susitaupys kavinuko sedynei
Re: Projektas: caferacer/clubman
Posted: 02 Apr 2013, 21:05
by mindaugasa vol.2
Stalvirsis yra kakalas is drozliu. Nebent pasitaikytu klijentas prie pinigu, kaip tkdc, ir uzsakytu stalvirsi is masyvo?
mobile mindaugasa
Re: Projektas: caferacer/clubman
Posted: 02 Apr 2013, 21:05
by mindaugasa vol.2
Stalvirsis yra kakalas is drozliu. Nebent pasitaikytu klijentas prie pinigu, kaip tkdc, ir uzsakytu stalvirsi is masyvo?
mobile mindaugasa
Re: Projektas: caferacer/clubman
Posted: 02 Apr 2013, 21:31
by tomasn
Na tai prasau kontaktuot tiesiai su karu, anas isaiskins kuris cia kakalas, o kuris shudas
Tapatalk 2
Re: Projektas: caferacer/clubman
Posted: 02 Apr 2013, 22:30
by zil130
Jaučiu faneros garaže kažkokių galų yra, jei rasiu gal net užvešiu. Fanera tokia pat kaip fūros dugnas, viena pusė ramiam važiavimui- lygi, slydi, kita smaugimui - pašiurkštinta. žodžiu notomorrow.
Re: Projektas: caferacer/clubman
Posted: 02 Apr 2013, 22:32
by mindaugasa vol.2
Furos faniera yra pati geriausia.
mobile mindaugasa
Re: Projektas: caferacer/clubman
Posted: 02 Apr 2013, 22:36
by zil130
Nr1. kardonas
Nr2. fanera
Re: Projektas: caferacer/clubman
Posted: 03 Apr 2013, 06:54
by tomasn
Nr.3 Stalvirsis? (pvz, jei marmurinis)