Page 26 of 32

Re: ieskau

Posted: 23 Oct 2015, 00:35
by El Traxo
sai wrote:
Yvl wrote:O šiaip - nu kad ir toks lempinis variantas: pasiklonuoju tavo SIM ir "užminuoju" oro uostą, Akropolį ir Seimą.
Minklė - pas ką namo ateis pareigūnai su faktūrom?
traxas neduos meluot, saugumas auksciau visko. pabandykit pildyka, labasa pietu europoj nusipirkt, suzinosit
Neduosiu. Dar iki pernai metu visus, turincius antra sim saud Paneriu miske. Kodel - paklauskit Arvio.


Tapatok

Re: ieskau

Posted: 28 Oct 2015, 11:40
by sai
zodziu. galesit su dviem lievais dokais jamt du simus :)

Re: ieskau

Posted: 28 Oct 2015, 13:33
by tckd
sai paemei 10 numeriuku jau ateiciai?

nieko nuo 2018 roamingo nebus visi galesim rumuniskais numeriais naudotis :cheers:

Re: ieskau

Posted: 19 Dec 2015, 17:45
by mindaugasa
labadiena,
jei kas turi, mate arba zino
vienaase priekaba belenkokiame stovyje, be dokumentu arba tik jos asis
svarbu, kad pigiai, labai pageidautina - torsionine

esme: bus gaminama savadarbe priekaba, dokumentai yra.

parasykite
aciu

Re: ieskau

Posted: 19 Dec 2015, 22:06
by tomasn
ar kazka kazkur girdejau, kad naudojami francuzisku nedideliu automobiliu torsioniniai tiltai? Peugeot 205/206, renault clio

Re: ieskau

Posted: 19 Dec 2015, 22:49
by tckd
teip hejus nuo klijonkes is sroto imdavo.

Re: ieskau

Posted: 19 Dec 2015, 22:55
by tomasn
imt tai imdavo, ale matai kuomi tai baiges? :katunskyte:

Re: ieskau

Posted: 19 Dec 2015, 23:07
by mindaugasa
taip. galimas variantas. bet kol kas ieskau priekabines asytes.
nezinau kodel. gal todel, kad uz jas praso, kaip uz nauja priekabine (~100eur)?
jei priekabines nerasiu, galvosiu per nauja

Re: ieskau

Posted: 20 Dec 2015, 01:57
by storms
O rai pala, ką vežiosim?

Re: ieskau

Posted: 20 Dec 2015, 09:41
by mindaugasa
motorcyklus, viska, kas extremalu ir nepripazysta kompromisu

Sent from my MotoG3 using Tapatalk

Re: ieskau

Posted: 20 Dec 2015, 10:21
by tckd
I magadana su gsu priekaboj :extrymalu:

Re: ieskau

Posted: 20 Dec 2015, 21:19
by zil130
Priekabinės ašys nesimėto, priekabos kartais mėtosi, bet retai. Žodžiu pirk naują ašį, lenkiškos pigios ir VISKAS.

ieskau

Posted: 20 Dec 2015, 23:52
by El Traxo
Zilas kuklinasi. Užticharinęs ašių ir dar savo padangas sumontavęs. http://m.skelbiu.lt/skelbimai/parduodu- ... 07531.html" onclick="window.open(this.href);return false;


Tapatok

Re: ieskau

Posted: 14 Apr 2016, 09:23
by tomasn
kazkada klausiau, bet konkretaus atsakymo negavau. yr kazkas naujo? hansaflex diametras tik iki 26mm, man reik 40 cm diametro vamzdziui

Image

Re: ieskau

Posted: 14 Apr 2016, 09:32
by zil130
imk du x 26mm bus 52mm