Ar teko ciupineti garmin 60cx modeli? Nesu specialistas, bet jis man rimciau atrodo negu zumo.gonzas wrote:
koki garmina?
norejau imti ash ta 400 zumo, bet nedave pasibandyt. pasisiule ishnuomot koki nors garmina, jei noriu keliom dienom. bet kadangi zumo nuomai neturejo, taip ir nepirkau, nes turiu ir siaip garmina
va jums ir fedingo suportas
Paporinkit kas nors katras miskuose geriau.

