Page 26 of 79
Posted: 31 Mar 2008, 08:44
by Vito
gonzas wrote:
koki garmina?
norejau imti ash ta 400 zumo, bet nedave pasibandyt. pasisiule ishnuomot koki nors garmina, jei noriu keliom dienom. bet kadangi zumo nuomai neturejo, taip ir nepirkau, nes turiu ir siaip garmina
va jums ir fedingo suportas

Ar teko ciupineti garmin 60cx modeli? Nesu specialistas, bet jis man rimciau atrodo negu zumo.
Paporinkit kas nors katras miskuose geriau.
Posted: 31 Mar 2008, 10:02
by didzhej
Geriausiai, Enduristai, kol kas laiko Magelan UAB'o sukurta produkta, pakainuoja ~1200-1600 LT
Vito: kam tau tas miskas? Kacergoje asfaltas ratu eina, niekur nereikai misku lekti.
Posted: 31 Mar 2008, 10:09
by Vito
didzhej wrote:Geriausiai, Enduristai, kol kas laiko Magelan UAB'o sukurta produkta, pakainuoja ~1200-1600 LT
Vito: kam tau tas miskas? Kacergoje asfaltas ratu eina, niekur nereikai misku lekti.
As gi laisvalaikiu ir po miskus su atv pabraidau

Posted: 31 Mar 2008, 10:41
by didzhej
neturi tu: a) laisvalaikio, b) atv, c) po miskus!
Posted: 31 Mar 2008, 10:49
by Vito
didzhej wrote:neturi tu: a) laisvalaikio, b) atv, c) po miskus!
Retokai, bet isvaziuoju. Reiskia d

Posted: 31 Mar 2008, 11:15
by gonzas
Vito wrote:didzhej wrote:neturi tu: a) laisvalaikio, b) atv, c) po miskus!
Retokai, bet isvaziuoju. Reiskia d

atv valdishka pasiima!
Posted: 31 Mar 2008, 11:25
by tckd
Vito wrote:
Ar teko ciupineti garmin 60cx modeli? Nesu specialistas, bet jis man rimciau atrodo negu zumo.
Paporinkit kas nors katras miskuose geriau.
as naudoju 60c
sx
rimtam ralyje neisbandziau kol kas,
greit smaugiant ekranas negausiai didelis,
Zumo didesnis + touchscreenas?
mapai pas abu butu tie patys LT TOPO kaip suprantu..
bet csx'as atpisa an universalumo viska:
naudojamas masinoj,
laipiojau pescias po kalnus kur akys veda,
mynt su dviraciu, etc
Posted: 31 Mar 2008, 11:43
by Vito
gonzas wrote:
atv valdishka pasiima!
Savo turiu, tik laikau salone

Posted: 31 Mar 2008, 11:45
by Vito
tckd wrote:
rimtam ralyje neisbandziau kol kas,
greit smaugiant ekranas negausiai didelis,
Zumo didesnis + touchscreenas?
mapai pas abu butu tie patys LT TOPO kaip suprantu..
bet csx'as atpisa an universalumo viska:
naudojamas masinoj,
laipiojau pescias po kalnus kur akys veda,
mynt su dviraciu, etc
O kaip veikimo greitis? Speja zemelapyje piesti buvimo vieta kai vaziuoji?
Posted: 31 Mar 2008, 11:47
by gonzas
heheh, tu svarbiausia i kelia spek ziureti, kad barsuko nesuvazinetum!
Posted: 31 Mar 2008, 12:07
by tckd
Vito wrote:
O kaip veikimo greitis? Speja zemelapyje piesti buvimo vieta kai vaziuoji?
speja
masinoj ir an 150 routina.
manau ir >200 nebutu problem.
Posted: 31 Mar 2008, 14:30
by wundis
speju, jei storms'as naudotusi navigacija un matociklo, jam ana nuolat sakytu "Your flying speed/altitude is too low"

Posted: 31 Mar 2008, 16:35
by zil130
tckd wrote:Vito wrote:
O kaip veikimo greitis? Speja zemelapyje piesti buvimo vieta kai vaziuoji?
speja
masinoj ir an 150 routina.
manau ir >200 nebutu problem.
A nuo vairo nekrent kaip abaliai?

Posted: 01 Apr 2008, 21:38
by gonzas
skaitau kad igijau shalma su kauk0lem. a gerai? ar atbaido dvasias?
edit:
aprasau visa tiesa, nes negaliu meluot.
ish tiesu tai shalma radau palei Nemuna uzh Lekeciu, krumuose. shalia dar metesi batai ir karboniniai krumpliai. dar netoliese vienas kitas sheivikaulis. speju kad gulejo nuo rudens.

Posted: 01 Apr 2008, 21:59
by wundis
Skaitau, parasykite visa tiesa !
edit: aciu.
