Page 26 of 37
Posted: 06 Nov 2006, 10:36
by didzhej
As skaitau, kad motai turi tureti apsaugas, nes ... reikia!
Posted: 06 Nov 2006, 10:50
by _hey
apsaugu light variantas buvo - apsaugojimui nuo vejo, saku etc. vat ant ledo ju neuzteko :?
Posted: 06 Nov 2006, 11:01
by didzhej
Dejau tau pliusa uz tavo drasa! :)
Posted: 06 Nov 2006, 11:02
by Renaz
Gerai, kad nevaziavau. Vienas paguldymas ir per toki shalti visos plastmases butu likusios ant zemes!
Buvau paveizot kaip zmones laktso Grigiskiu trasoj! Patiko!
Posted: 06 Nov 2006, 11:08
by didzhej
Renaz wrote:Gerai, kad nevaziavau. Vienas paguldymas ir per toki shalti visos plastmases butu likusios ant zemes!
Buvau paveizot kaip zmones laktso Grigiskiu trasoj! Patiko!
Su kuo laXte?
Posted: 06 Nov 2006, 11:09
by Renaz
KTM 250Sx, Hysaberg 510, Yamaha WR400, Honda CR450, KTM450 EXC...
Kiek pamenu... Kokie 6-8 mocai buvo!
Posted: 06 Nov 2006, 11:38
by didzhej
Next seasson manau jau busi tarpe ju... taip?
Posted: 06 Nov 2006, 11:42
by mindaugasa
Heyjui +1 uz kovine dvasia!
(pliusas bus rytoj)
Posted: 06 Nov 2006, 11:52
by didzhej
Hejus tuojaus susireiksmins... :)
Posted: 06 Nov 2006, 12:00
by Renaz
Nezinau dar. DRZ400, nera hardas, kuriuo galima lakstyt po trasa. Skaitau norint lakstyt po trasa reikia neziuret DRZ arba reikia nelakstyt!
Nezinau kas geriau.
Posted: 06 Nov 2006, 12:01
by didzhej
Geriau yra tureti noro lakstyti, technika prisiderinti tik pinigu klausimas!
Posted: 06 Nov 2006, 12:04
by storms
as tai skaitau, kad reikia imt pikta baika!
Posted: 06 Nov 2006, 12:04
by Renaz
Noro yra, esminis cia pinigu klausimas. Trailais su grynu hardu bus neidomu vaziuot, su negrynu - vel mazochizmas trasoje! DRZ patiko del universalumo - lengvesnis nei Dominatorius kokiu 40 kg, maziau plastmasiu ir pan. Nors jo 130 kg trasoj vel blogis. Zlegses per kiekviena tramplyna!
Posted: 06 Nov 2006, 12:09
by mindaugasa
ir dabar, po visu shitu blevyzgu ("tinka-netinka" trasa-hardas-nevalyt"), tegu kas nors tik uzloja, kai brytvininkai ginchysis apie sekundziu dalis ir 0.0001km/h!

Posted: 06 Nov 2006, 12:14
by didzhej
nu.. gal ne taip drastiskai belekuris skaicius po keblelio, bet apie sotkes kalba palaikau.
Tu geriau papasakok kodel isizedes jautiesi del tu ... tukstantuju... daliu
