Page 258 of 295

Re: Husaberg kampelis

Posted: 21 Feb 2013, 22:14
by storms
tai bled
seni bergai kitaip padaryti buvo?

Re: Husaberg kampelis

Posted: 21 Feb 2013, 22:16
by tomasn
ka?

Re: Husaberg kampelis

Posted: 21 Feb 2013, 22:18
by storms
varonakuma

Re: Husaberg kampelis

Posted: 22 Feb 2013, 08:53
by wundis
as internete perskaiciau kad tas 70 laipsniu variklis yra labai patikimas ir fainas (neskaitant kuro pompos), tik vat ji pagamint kainuoja brangiau nei ktm'o. tai 4-2=husabergas priklauso ktm'ui, kaip kad stormsas ir rase.

Re: Husaberg kampelis

Posted: 22 Feb 2013, 09:42
by tckd
kazkoks abuolys pasvaigo, wundis toliau paforwardino ir basnia gime :pagausiu: nelaiko galvos!

kakalas tas 70 laipsniu.
sunkus atkelt neimanoma, benzas verda, kicko ner, poremis plasticbarbie.

Re: Husaberg kampelis

Posted: 22 Feb 2013, 10:55
by ezhiukas
sklando gandas kad varnos naudos bergu motoriukus - http://www.motorcycledaily.com/2013/02/ ... echnology/" onclick="window.open(this.href);return false;
Tai kam ten priklauso ktm? :)

Re: Husaberg kampelis

Posted: 22 Feb 2013, 11:24
by tckd
o bergo motoras tai tas pats ktm tik su kitu dangteliu :D
tai ir rasytu sviesiai teisiai naudos kitokio dangtelio tipo motorus :cheers:

Re: Husaberg kampelis

Posted: 22 Feb 2013, 12:39
by El Traxo
:mp1:
kaip paleido direktyvą suvienodinti mabylkų pakrovėjus, taip einama ir prie universalaus varinkėlio. Pagirtina :D

Re: Husaberg kampelis

Posted: 22 Feb 2013, 16:23
by Rammst
bus androidas ?

Re: Husaberg kampelis

Posted: 22 Feb 2013, 16:31
by wundis
tai kuo skirsis motociklai? spalvom? nepatinka man toks rytojus. jokios technines ivairoves ar konkurencingumo = jokios pazangos.

Re: Husaberg kampelis

Posted: 07 Mar 2013, 11:03
by Rammst
Gavau spravkę, noriu pasidžiaugt, bet nežinau kur dėt, tai aišku dedu į mieliausią skyrelį:

Image

Re: Husaberg kampelis

Posted: 07 Mar 2013, 13:15
by zil130
kanka

Re: Husaberg kampelis

Posted: 07 Mar 2013, 14:25
by tckd
zil130 wrote:kanka
nu kad ir ponas Daugevicius turi sprafke tai gal naujiena :laughing6:

Re: Husaberg kampelis

Posted: 07 Mar 2013, 14:30
by alias
nesuprantu, ką reiškia tos 'i' raidės rusiškuose sakiniuose. gal ten, visgi, turėtų būti 1 (vienetai)?

Re: Husaberg kampelis

Posted: 07 Mar 2013, 14:32
by Yvl
tai ir yra. romėniški vienetukai nu :)