Page 259 of 295

Re: Husaberg kampelis

Posted: 07 Mar 2013, 14:55
by alias
tai reikėjo ir rašyti "до I января MMXVI года" :-k

Re: Husaberg kampelis

Posted: 07 Mar 2013, 15:15
by Rammst
spausdinimo mašinėlė nedaug fontų turėjo :laughing6:

Re: Husaberg kampelis

Posted: 04 Apr 2013, 16:10
by PSG
Pagaliau gavau grandinę iš taffio, ant kurios parašyta "IWIS G67WZ 66", kuri kažtavo ~160 lietuviškų,

Agi blyn pasigooglinu ir pasirodo, kad Tanagrą analogišku kodu tik 44 dalių grandinę stumdo po 13 lietuviškų, nu i mastau daba tai čia taffis mumis išdurinėja ar kaip?

Re: Husaberg kampelis

Posted: 04 Apr 2013, 16:13
by tckd
nuo bulkos grandine an bergo, kai zeba :aiwebs: :pagausiu: :cheers:

tai skaitau visi isdurineja? motomotulis po 150, kai bulkai po 50 ir tt ir pan

Re: Husaberg kampelis

Posted: 04 Apr 2013, 16:23
by storms
Vagys ir plėšikai tie moto komersantai. Dirba su 300-400 proc maržom ir dar verkia, kad žiema ilga
nekitaip

Re: Husaberg kampelis

Posted: 04 Apr 2013, 16:26
by PSG
Nu blyn, jei abiem atvejais- grandinės gamintojas tas pats, grandinės kodas tas pats tik linkų skaičius skiriasi. va čia ir vadinama "additional value to the customer"

Re: Husaberg kampelis

Posted: 04 Apr 2013, 16:27
by Rammst
PSG wrote:Pagaliau gavau grandinę iš taffio, ant kurios parašyta "IWIS G67WZ 66", kuri kažtavo ~160 lietuviškų,

Agi blyn pasigooglinu ir pasirodo, kad Tanagrą analogišku kodu tik 44 dalių grandinę stumdo po 13 lietuviškų, nu i mastau daba tai čia taffis mumis išdurinėja ar kaip?
gaila Tanagra sandėly neturi, būtų galima bandyt palygint, ne?
nu ir dar reik sujungt kažkaip, tipo iš trijų 44-inių gautųsi dvi 66-inės, matematika maloni akiai ir kišenei...

ir vis tiek smagu kanpeliui atgijus.

Re: Husaberg kampelis

Posted: 04 Apr 2013, 16:27
by Yvl
viršpelnius tik virina, tik virina...

Re: Husaberg kampelis

Posted: 04 Apr 2013, 16:28
by wundis
bet tai gerb psg gali buti teisus.
paskirstymo grandine berge fiksuojasi su pinu. tai perki 2 bulkines grandines, pjauni, ir jungi su dviem pinais pagal reikiama ilgi. gauni ta pati tik uz 26 lt. ir greitai parduoti.
cia su salyga kad kodas tas pats. ar ne?
o gal tanagra gali is karto reikiama 66 pinu atvezt? tafis gyvate yra isnaudotojas, cia senai buvo aisku.

su moraliniais komentarais prasome i moralini kampeli :bs:

Re: Husaberg kampelis

Posted: 04 Apr 2013, 16:30
by Rammst
he, Taffis kažkada buvo susinervinęs, kai pas jį alkūninio guolio neėmiau, tipo kaip čia daba šūdą į bergą dėsi,
sakau ramEI, guolis tas pats tik kaina -30% nuo tavo.
Užsiraukė :)

Re: Husaberg kampelis

Posted: 04 Apr 2013, 16:32
by storms
Už DID analogą berods apie 110 Lt mokėjau

Re: Husaberg kampelis

Posted: 04 Apr 2013, 16:35
by Rammst
girdėjau, kad DID gaidzys, ne? tipo sezonas ir amen..., ne? Su IWIS personaliai du sezonus išbuvau ir dar galėjau, bet iš meilės Bergui... pakeičiau.

Re: Husaberg kampelis

Posted: 04 Apr 2013, 16:40
by PSG
Did asmeniškai man gaidys po sezono vaizdelis toks: Įtempėjas na maksimum o grandinė vistiek turi laisvumo.

Re: Husaberg kampelis

Posted: 04 Apr 2013, 16:42
by wundis
h.org puslapyje kazkada skaiciau kad did paskirstymo grandines bergui buvo traktuojamos kaip "gaidys". nzn kodel. neklauskitia. tipo pirkite visi iwis ir tarnaus simta metu.

PS PSG, gal itempejo "galvute" nudilus? paskaityk apie itempejo modifikavimo moda.

Re: Husaberg kampelis

Posted: 04 Apr 2013, 16:47
by Rammst
tai jau galiu siūlyt Stormsui padėvėtą už pigiau?