Page 27 of 39

Re: Yamaha kampelis

Posted: 02 May 2011, 11:13
by storms
kalvariju trugely uzmatytas renas pardavinejantis savo deveta Yamana ir endurinius batus. pardavinejo tik seta.
Image

Re: Yamaha kampelis

Posted: 02 May 2011, 11:24
by Renaz
jamkit negalvodami, vienkasetis dvikasetnikas Yamana. 1988 m. Puiki dolby suround sistema. Yra defektu, truksta poros klavisu, bet dinamos geros.
batai beveik nauji - 1989 m. Su puikiai veikianciom zakliopkem ir neperslampamais guminiais nosais. Gautos pajamos bus pervedamos.

Re: Yamaha kampelis

Posted: 02 May 2011, 13:03
by mindaugasa vol.2
Renaz wrote:antradieni treciadi po darbu butu laisvai galima. skaitau. Vieta - Bajoru laukymes, po to gido paslaugos.
da iki tu laukymiu nusigauti reikia. nu, ziuresim

Re: Yamaha kampelis

Posted: 02 May 2011, 22:03
by Motowowere
Mielas kampeli,vat pasigirsiu:bergalioze siandien gydyta sekmingai,pakeista rieboksliai ir liko tik sudeti amortikai bei pratestuoti :pagausiu:

Re: Yamaha kampelis

Posted: 02 May 2011, 22:45
by Dzuku_Briedzis
Ha! Ziurek atejus ryt rasi, kad vel hamana stovedama sugedo. Padunges supuvusios bus

Re: Yamaha kampelis

Posted: 03 May 2011, 16:57
by Renaz
Sian planuojamos astunkes, ovalai ir kanspiracinis mx'as. Stay tuned.

Re: Yamaha kampelis

Posted: 04 May 2011, 19:15
by Motowowere
Dzuku_Briedzis wrote:Ha! Ziurek atejus ryt rasi, kad vel hamana stovedama sugedo. Padunges supuvusios bus
Gal sudilusios turejai raumenyj? :-k Yamaka jau su abiem rateliais ir vazioja,a uzmatyti pusantra berga stabiliai stovi,puse berga netgi ginkluotas KK ,ziemos laukia :blackeye:

Re: Yamaha kampelis

Posted: 07 May 2011, 15:04
by Renaz
Miela Tamarocka, aciu, kad suvyliojai ir apgavai kolega Kara, kuris del taves nebemyli savo oranzines morkos. Bet ne aciu, kad nemoki vaziuoti proveza ir apgadinai koja, melynuoja kazkaip, bet px. Sekantis smaugims - sekmadienis, kanspiracinis piktojo ukinyko trackas.

Re: Yamaha kampelis

Posted: 07 May 2011, 16:46
by tckd
Renaz wrote:Sekantis smaugims - sekmadienis, kanspiracinis piktojo ukinyko trackas.
prisijungiu, prasom razbit vieta pas ukininka :grauziu:

Re: Yamaha kampelis

Posted: 13 May 2011, 10:55
by Renaz
Sveikas mielas kampeli. Tuoj tave isduosiu.
Su salyga, kad mielas ilgas slaidas ant zvyrkelio virto nemielu haisaidu, o jersis eis ant skuduru, alkune prakiuro, ir riesas kazkoks ne savas, laikinai uzsirasau i klipateliu kampeli. Bet treniruotes bus tesiamos kitu naujai igytu aparatu, kuri ir atvaizduoju zemiau. Nepyk Tamarele, bet nechuj per ragus seiminykus metyt. Sedek daba viena (suka bl)! :greblys:

Image

Re: Yamaha kampelis

Posted: 13 May 2011, 11:42
by tckd
seiminykas gribas :pazors: (kodel nera gribo emotikono?) dabar mokysis posukiuos su dviraciu vaziuot, a po to polisinkai rasys "a posukiuos vaziuoj kaip su dviraciu" :albino: :albino:

ps nu grazus Kiubas.

Re: Yamaha kampelis

Posted: 13 May 2011, 11:48
by storms
vakar isbandziau morkos kjuba
patiko stabdziai
patiko lempa

Re: Yamaha kampelis

Posted: 13 May 2011, 12:02
by Renaz
tckd wrote:dabar mokysis posukiuos su dviraciu vaziuot, a po to polisinkai rasys "a posukiuos vaziuoj kaip su dviraciu" :albino: :albino:
ps nu grazus Kiubas.
O cia kaip? Tipo pakojais minsiu posukyje? ar sedesiu ant galinio sparno prigules ant vairo?

Re: Yamaha kampelis

Posted: 13 May 2011, 13:04
by zil130
cheche dar vienas povalkautinių lenktynių dalyvis..

Re: Yamaha kampelis

Posted: 13 May 2011, 13:45
by El Traxo
Renaz wrote:Sveikas mielas kampeli. Tuoj tave isduosiu.
Su salyga, kad mielas ilgas slaidas ant zvyrkelio virto nemielu haisaidu,
Atsiprašau, bet tai koks čia pavyzdys jaunimui? Vakar mano mažasis offroaudino nuo kalno, užsižiopsojo ir skridys per vairą. Pasedėjo ant kupstelio, pakentėjo, atsičiuchino. Šiandien aišku vėl smaugs.
O kas jam galvą šautų, jei tavo manifestą perskaitytų? :whipping: