Page 27 of 31
Posted: 06 Nov 2008, 08:53
by wundis
labadiena. kas tas marius?
EDIT: atrodo, po biski dasyla. ipisau Ziunei minusa kad Rokiskio nepasiule pats. Pirmoj vietoj.
Posted: 06 Nov 2008, 08:55
by Ziune
Posted: 06 Nov 2008, 09:04
by tckd
nėr ką ir balsuoj
kai vienas dede sako
enduro syla, motokros magyla

Posted: 07 Nov 2008, 11:26
by Ziune
Pasikeitimai del smaugimo savaitgaliu.
Paskutine info - minam sekmadieni i RUDININKUS.
Tinkames 10:00 Statoil degalineje Eishiskiu plente, cia kur uz sankryzos Dariaus ir Gireno/Eisiskiu.
Rudininkuose smelis, grazus mishkeliai, paraisciai, reljefas.
Posted: 07 Nov 2008, 12:00
by Renaz
Kas gali patvirtinti ar paneigti?
Didžiausias sprogmenimis užterštas plotas yra buvęs sovietų kariuomenės Rūdininkų poligonas, užimantis maždaug 10 tūkst. ha. Lietuvos kariuomenė juo nesinaudoja, o R. Visockis sako net nežinąs, kam ta teritorija dabar priklauso. Karo inžinieriai visus buvusius sovietų poligonus priskiria užterštoms teritorijoms: rusų kareiviai nebuvo itin kruopštūs ir po kiekvienų pratybų likdavo nesurinktų nesprogusių bombų, minų, artilerijos sviedinių, granatų.
Posted: 07 Nov 2008, 12:11
by Rashyd
Tolko trus neigrait v chokej!
Renaz wrote:Kas gali patvirtinti ar paneigti?
Didþiausias sprogmenimis uþterðtas plotas yra buvæs sovietø kariuomenës Rûdininkø poligonas, uþimantis maþdaug 10 tûkst. ha. Lietuvos kariuomenë juo nesinaudoja, o R. Visockis sako net neþinàs, kam ta teritorija dabar priklauso. Karo inþinieriai visus buvusius sovietø poligonus priskiria uþterðtoms teritorijoms: rusø kareiviai nebuvo itin kruopðtûs ir po kiekvienø pratybø likdavo nesurinktø nesprogusiø bombø, minø, artilerijos sviediniø, granatø.
Posted: 07 Nov 2008, 12:17
by Renaz
Jusu, gerbiamasis, rusu kalba - apgailetina...
Posted: 07 Nov 2008, 12:19
by Rashyd
Jusu lietuviu irgi!
Renaz wrote:Jusu, gerbiamasis, rusu kalba - apgailetina...
Posted: 07 Nov 2008, 12:21
by _heyy
nei paneigsiu, nei patvirtinsiu. pries pora metu toj dykumoj mokiausi posukius. is po ratu issoko kazkokis neiakus apvalus didelis kulipkas. pavarciau ir pameciau i krumus. kita diena ek puslapyje pranese, kad rudininkai uzdaryti, nes isminuotojai rado minu

Posted: 07 Nov 2008, 12:21
by Renaz
Ta proga eikim isgert.
Posted: 07 Nov 2008, 12:22
by Yvl
_heyy wrote:is po ratu issoko kazkokis neiakus apvalus didelis kulipkas. pavarciau ir pameciau i krumus
kaip butu p..steleje, tai tamstos keushai butu Trakuose acidure!
Posted: 07 Nov 2008, 12:25
by _heyy
tai visgi teleportacija egzistoj?
Posted: 07 Nov 2008, 12:26
by Yvl
_heyy wrote:tai visgi teleportacija egzistoj?
egzistoj, ale nepilnai sutvarkyta - atskiros detales teleportuojasi... kartais i priesingas puses netgi...
Posted: 07 Nov 2008, 12:58
by El Traxo
Renaz wrote:Kas gali patvirtinti ar paneigti?
Didžiausias sprogmenimis užterštas plotas yra buvęs sovietų kariuomenės Rūdininkų poligonas, užimantis maždaug 10 tūkst. ha. Lietuvos kariuomenė juo nesinaudoja, o R. Visockis sako net nežinąs, kam ta teritorija dabar priklauso. Karo inžinieriai visus buvusius sovietų poligonus priskiria užterštoms teritorijoms: rusų kareiviai nebuvo itin kruopštūs ir po kiekvienų pratybų likdavo nesurinktų nesprogusių bombų, minų, artilerijos sviedinių, granatų.
Dalinai paneigiu, nes poligone esu lankesis tiek pasisaudymo, tiek rekreaciniais reikalais. Poligone kiekvienais metais organizuojam Vilnius Open praktinio saudymo varzybas. Turi savo sharma, nes veiksmas kaip Nidos kopose. Vietos is ties puikios ir nenumindziotos. Vietomis dykumos, vietomis taiga, vietomis pelkes. Duosit prasmaugt harda - uzrodysiu fainu (ir saugiu) vietu.
Posted: 07 Nov 2008, 13:06
by Renaz
Dosim, prelek!
Turi savo sharma, nes veiksmas kaip Nidos kopose.
Tai del sito man rodos ir lekia vIrai. Smelis, kopos, nesibaigianti romantika...