Page 27 of 39
Re: Projektas: caferacer/clubman
Posted: 03 Apr 2013, 07:09
by Dzuku_Briedzis
ir linoleumu aptraukt (arba kilimine danga)
Re: Projektas: caferacer/clubman
Posted: 04 Apr 2013, 17:16
by wundis
arvis jau baige savo
projekta?
Re: Projektas: caferacer/clubman
Posted: 05 Apr 2013, 16:44
by El Traxo
Taip, tik Traxo kalno testą nukėlėm savaitei

Re: Projektas: caferacer/clubman
Posted: 05 Apr 2013, 23:31
by storms
Pirminyks, yr autfito kioskelyje prie kafereiserio...

Re: Projektas: caferacer/clubman
Posted: 06 Apr 2013, 09:49
by mindaugasa vol.2
Ja, ja, ziurejom
mobile mindaugasa
Re: Projektas: caferacer/clubman
Posted: 07 Apr 2013, 20:06
by mindaugasa vol.2
Tai klubhauze buvo deliota puzle
Kadangi buvo nutarta, kad kitokia medziaga apart metalo nenaudotina
Mucho metal
Zilui neziureti, kadangi lopai specialiai deti, kad matytusi
mobile mindaugasa
Re: Projektas: caferacer/clubman
Posted: 07 Apr 2013, 21:50
by wundis
ponas, kur kliponai?
Re: Projektas: caferacer/clubman
Posted: 08 Apr 2013, 12:37
by Proxas
wundis wrote:ponas, kur kliponai?
pritariu - kavinukas be kliponu - netoks rimtas
O beje benzo kamshtis ir bus toks ishshokes? ar jis cia nedasuktas?
Re: Projektas: caferacer/clubman
Posted: 08 Apr 2013, 15:24
by M`BaubZ
Man irgi įdomu: kiek eigos yra galinėj pakaboj iki majatnyko breisas atsimuša į rėmą? Nereikėjo breiso daryt apačioj a la r1?
Re: Projektas: caferacer/clubman
Posted: 08 Apr 2013, 20:50
by mindaugasa vol.2
Tai baubazas, turime trigonometrijos uzduoti paskaiciuoti trikampiu pasukima apie viena virsune ir viskas stos i savo vietas, kiek gali judeti rato asis ir virsutinis brace taskas.
Kamstis nesugrustas pilnai.
Del kliponu buvau pasisakes ankstesnese musu laidose.
Aciu
mobile mindaugasa
Re: Projektas: caferacer/clubman
Posted: 11 Apr 2013, 16:21
by zil130
O tai tas tarpelis tarp bako ir uodegos jau primatuotas, ar uodega daryta specialiai iš plastiško metalo ir papildomos išspaudos ergonominiam valdymui atsiras minskelio power dėka.
Beje fanerą man dar vežiotis ar jau paleist ant inkilų gamybos?
O koks simbolinis postas #3333
Re: Projektas: caferacer/clubman
Posted: 11 Apr 2013, 21:02
by mindaugasa vol.2
Ha, kur mano fanera? Inkilai is siferio ilgaamziskesni. Kazkaip ryt paskambinsiu.
mobile mindaugasa
Re: Projektas: caferacer/clubman
Posted: 11 Apr 2013, 21:50
by tckd
Pauksciukai kvepos asbestu zilai nekelk rageliuo!
Re: Projektas: caferacer/clubman
Posted: 15 Apr 2013, 23:45
by zil130
Neafišuotas projektas, wundi papasakok?

Re: Projektas: caferacer/clubman
Posted: 16 Apr 2013, 09:56
by wundis
prasidejo nuo to, kad norejosi rimtesnio garso. taip pat reikejo apsaugos kad neperkelt ant vienkes (labai megstu). Na ir last but not least - reikejo kamina pakeist.