Page 27 of 194

Posted: 10 Jul 2008, 14:40
by sai
goncikas? taigi jie geda daro! gauni minusa :D
kaip gera skleisti purva :D esu tikras keule :d

Posted: 10 Jul 2008, 15:03
by speeder
sai wrote:goncikas? taigi jie geda daro! gauni minusa :D
kaip gera skleisti purva :D esu tikras keule :d
nu siaip kurie geda daro tai latviai jau isvardino :) as nebuvau tam sarase lyg ... tai kaip ir nesiskaitau :roll: :D

Posted: 10 Jul 2008, 15:36
by sai
speeder wrote:... tai kaip ir nesiskaitau :roll: :D
tik laiko klausimas :) nezinia kada neitiksi :) manai naujam sarase vietu nera? :D

Posted: 11 Jul 2008, 01:56
by nepykit
El Traxo wrote:
gintaras13 wrote:Sveiki, pagaliau ir mano eile atejo prisistatyti
taigi vardas Gintaras, vazineju su Triumph Speed Triple, esu uzkietejes streetu fanas is Vilniaus
duosiu minusą, bo prisistatymas tai kjebenifeni. kai normaliau pasibendrausi - duosiu pliusą už tai, kad triumph
Nu o as uzdedu pliusa p3.14zdu! Ne uz nuopelnus - labiau motyvaciniais paskatinimo pagrindais. Bet, taciau - jeigu gerb.(neberb?) naujokas neuzsipildys normaliai reg. infos, 3.14stelsiu ir as kaip visi dydeli riebu minusa (reiketu emotikono tokiam pavaizduoti, ne?)

Posted: 22 Jul 2008, 19:59
by BooM
Sveiki.
As Vardu Justas, kolkas vazijeju su Cagiva MIto 125 bet ieskausi po bisky kazko idomesnio, esu is Zarasu, bet priklausau vienam utenos klubui. Domiuosi motoais bei ju sportu, kasdiena apsilankau motofrakcijos puslapyje tik va nesenai uzireginau forume.... ;-)

Ir pasireiksiau ne ten kur reika uz tai gavau - Sry ;-)

Ir jai bus galimybe pateiskiu foto is renginuku kurie vyksta su motais, ir kuriuose dalyvauju bei fotografuoju :)

Posted: 22 Jul 2008, 20:02
by Yvl
ok ok, nesniukrsciok tik del to minuso. a to dar gausi.

Posted: 22 Jul 2008, 20:04
by nepykit
BooM wrote:Ir jai bus galimybe pateiskiu foto is renginuku kurie vyksta su motais, ir kuriuose dalyvauju bei fotografuoju :)
Nutay ir pliusai bus kai pateiksi :)
A siaip welcome, nors pagal vairuojama technika ir kitus simptomus speju, kad esi bent dvigubai jaunesnis uz daugely cia esanciu :D

Posted: 22 Jul 2008, 20:05
by BooM
nepykit wrote:
BooM wrote:Ir jai bus galimybe pateiskiu foto is renginuku kurie vyksta su motais, ir kuriuose dalyvauju bei fotografuoju :)
Nutay ir pliusai bus kai pateiksi :)
A siaip welcome, nors pagal vairuojama technika ir kitus simptomus speju, kad esi bent dvigubai jaunesnis uz daugely cia esanciu :D
Rudeni bus 18 ;-)

Posted: 22 Jul 2008, 20:11
by Yvl
BooM wrote:Rudeni bus 18 ;-)
viras! svarbu nepraskysk kai mindaugas prades saipytis...

Posted: 22 Jul 2008, 20:12
by El Traxo
BooM wrote:Rudeni bus 18 ;-)
Narmaliai. Tinka į sūnus. Paimsim į pameistrius? Jei gerai dirbsi - po metų leisim kreiptis TU. Gal būt... hehe, juokauju.... beveik :D

Posted: 22 Jul 2008, 21:43
by wundis
na paziuresim kaip su minciu brandumu bei humoro jausmu bus =;
buciau linkes uzdet minusa, bet su salyga kad beveik krastietis, nededu nieko :roll:

Posted: 22 Jul 2008, 21:47
by tckd
kas ce su ta auGstaitija negerai? suris, pienas ar alus praruge kad visi rokeriai? :-k
ar ce zemaice laba mondri kad neuzein ce? [-o<

Posted: 22 Jul 2008, 21:48
by wundis
tckd wrote:kas ce su ta auGstaitija negerai? :-k
o gal zemaice laba mondri kad neuzein ce? [-o<
man rodos pas juos ackiras forumas - muotfragce.lt :lolol:

Posted: 22 Jul 2008, 22:02
by efk0nas
daviau sūrio, tpfu, pliusą :roll:

Posted: 22 Jul 2008, 22:03
by tckd
efk0nas wrote:daviau sūrio, tpfu, pliusą :roll:
jaunima tvirkini? :whipping: