Posted: 10 Jul 2008, 14:40
goncikas? taigi jie geda daro! gauni minusa 
kaip gera skleisti purva
esu tikras keule :d
kaip gera skleisti purva
nu siaip kurie geda daro tai latviai jau isvardinosai wrote:goncikas? taigi jie geda daro! gauni minusa
kaip gera skleisti purvaesu tikras keule :d
tik laiko klausimasspeeder wrote:... tai kaip ir nesiskaitau![]()
Nu o as uzdedu pliusa p3.14zdu! Ne uz nuopelnus - labiau motyvaciniais paskatinimo pagrindais. Bet, taciau - jeigu gerb.(neberb?) naujokas neuzsipildys normaliai reg. infos, 3.14stelsiu ir as kaip visi dydeli riebu minusa (reiketu emotikono tokiam pavaizduoti, ne?)El Traxo wrote:duosiu minusą, bo prisistatymas tai kjebenifeni. kai normaliau pasibendrausi - duosiu pliusą už tai, kad triumphgintaras13 wrote:Sveiki, pagaliau ir mano eile atejo prisistatyti
taigi vardas Gintaras, vazineju su Triumph Speed Triple, esu uzkietejes streetu fanas is Vilniaus
Nutay ir pliusai bus kai pateiksiBooM wrote:Ir jai bus galimybe pateiskiu foto is renginuku kurie vyksta su motais, ir kuriuose dalyvauju bei fotografuoju
Rudeni bus 18nepykit wrote:Nutay ir pliusai bus kai pateiksiBooM wrote:Ir jai bus galimybe pateiskiu foto is renginuku kurie vyksta su motais, ir kuriuose dalyvauju bei fotografuoju
A siaip welcome, nors pagal vairuojama technika ir kitus simptomus speju, kad esi bent dvigubai jaunesnis uz daugely cia esanciu
viras! svarbu nepraskysk kai mindaugas prades saipytis...BooM wrote:Rudeni bus 18
Narmaliai. Tinka į sūnus. Paimsim į pameistrius? Jei gerai dirbsi - po metų leisim kreiptis TU. Gal būt... hehe, juokauju.... beveikBooM wrote:Rudeni bus 18
man rodos pas juos ackiras forumas - muotfragce.lttckd wrote:kas ce su ta auGstaitija negerai?![]()
o gal zemaice laba mondri kad neuzein ce? [-o<
jaunima tvirkini?efk0nas wrote:daviau sūrio, tpfu, pliusą
