Page 27 of 45
Re: Neanoniminis motofitneso kampelis
Posted: 14 Nov 2012, 13:52
by wundis
kaip supratau dviraciu sezonas pasibaige?
Re: Neanoniminis motofitneso kampelis
Posted: 14 Nov 2012, 13:56
by tomasn
renaz rado laisva minute
stakles surinikinedamas
Re: Neanoniminis motofitneso kampelis
Posted: 14 Nov 2012, 14:06
by Renaz
Teip staklės paruoštos, atsikvėpuoju, parašau čia, ir šoku ant jų.
Re: Neanoniminis motofitneso kampelis
Posted: 14 Nov 2012, 19:02
by sai
prophets aren't welcome here, dear :5postsinarow:. stakles nebedziugina? ar statybininku dietos palaikymo burelis vilioja tave? pazadejo atskleist paslapti apie morku glikemini indeksa? vis tiek pedalus teks mint

Re: Neanoniminis motofitneso kampelis
Posted: 15 Nov 2012, 12:33
by Renaz
Nieko nesupratau. Labai naglais sakiniais ponas šnekėt pradėjot. Išsitabulinot neatpažįstamai.
Re: Neanoniminis motofitneso kampelis
Posted: 15 Nov 2012, 13:44
by sai
welcome back
is tikro tai reiktu pirmininko pastangas ivertint atitinkamai. kadangi yra jau senas ir netrukus mirs, tai ta data bus imama uz standarta ir nei vienas forumuko narys negales pratempt ilgiau nei minutes. ziurkes, turit proga islipt is laivo (per 3dd.), veliau issiregint nebebus galima
beliks rupintis senolio sveikata, neleist i zieda ir aplink pasauli, sudaryt idealias salygas basliu nanoinovaciju garazui, etc.

Re: Neanoniminis motofitneso kampelis
Posted: 15 Nov 2012, 14:10
by wundis
sai vel raso škėmos stiliumi. parašyk apie malabūchus ir kalambūrą.
Re: Neanoniminis motofitneso kampelis
Posted: 15 Nov 2012, 15:31
by Yvl
ir apie malakokus!
Re: Neanoniminis motofitneso kampelis
Posted: 15 Nov 2012, 15:36
by wundis
baranūchus
Re: Neanoniminis motofitneso kampelis
Posted: 15 Nov 2012, 20:06
by zil130
ir ir ir ir apie malakokus!
Re: Neanoniminis motofitneso kampelis
Posted: 28 Dec 2012, 09:32
by Teo
labas rytas. žvaigždės pataria drakono metais gimusiems kitais metais susirūpinti sveikata, tai vagi na sakau gal kasnors turi nolaidų į activegymą ar g7 antakalny? aktivas butu privalumas, nes tuo pačiu ir atžalą į karate leisčiau.
Re: Neanoniminis motofitneso kampelis
Posted: 28 Dec 2012, 10:22
by zil130
Che che, bet tai kaip tiksliai, o bus taip.
Leisi savo atžalą į karate? tai savaime suprantame jis gi treniruosis ant kažko namuose, nu ir po treniruotės, sakykim sėkmingos, reiks tau susirūpinti sveikata.
Re: Neanoniminis motofitneso kampelis
Posted: 28 Dec 2012, 10:57
by Teo
zil130 wrote:Che che, bet tai kaip tiksliai, o bus taip.
Leisi savo atžalą į karate? tai savaime suprantame jis gi treniruosis ant kažko namuose, nu ir po treniruotės, sakykim sėkmingos, reiks tau susirūpinti sveikata.
atžala vaikščiono į seido pašiluose, bet užsipisau kamščiuose stovėti. o activas prie pat namu beveik. o namuose tai žinoma kad treniruojasi ir ant manes, ir ant senelių

Re: Neanoniminis motofitneso kampelis
Posted: 28 Dec 2012, 11:58
by El Traxo
Jei sūnų galvoji leist į kyokushin - yra užsiėmimai Antakalnyje Daukšos mokykloje (Budora filialas) D.Imbras (Budora) ir P. Klapatauskas (Saulės ženklas) turbūt vienintelės dėmesio vertos karatė mokyklos Vilniuje.
Aš su gausiai nuolaidų paėmau abonentą į vs fitness Oze. Dieną buvau, tai visiškas štilis.

Re: Neanoniminis motofitneso kampelis
Posted: 28 Dec 2012, 12:22
by Teo
El Traxo wrote:Jei sūnų galvoji leist į kyokushin - yra užsiėmimai Antakalnyje Daukšos mokykloje (Budora filialas) D.Imbras (Budora) ir P. Klapatauskas (Saulės ženklas) turbūt vienintelės dėmesio vertos karatė mokyklos Vilniuje.
Aš su gausiai nuolaidų paėmau abonentą į vs fitness Oze. Dieną buvau, tai visiškas štilis.

5-7 metų vaikams svarbiausia ne karate kokybė, o trenerio gebėjimas bendrauti būtent su vaikais ir sugebėjimas išlaikyti jų dėmesį treniruotės metu. Audrius Surgėlas iš Seido su šitom užduotim susotvarko tobulai, bet kad truksta laiko važinėti į kitą miesto galą per pačius kamščius. o mano minėta activgymas šalia namų, be to vaiko treniruotės metu aš galėčiau ne žurnalus skaityti, o štangą spausti:)
Ozo fitneso kainos gausiai čiulpia