Page 27 of 79
Posted: 01 Apr 2008, 22:47
by tckd
Tik Neriekia musu Gazdinti!!!
plius.
Posted: 01 Apr 2008, 23:16
by didzhej
heh.. ant kiek gerulis.
reikia ir man ideti ka noriu ant sono moco..
imkit:

Posted: 10 Apr 2008, 14:51
by Yvl
Posted: 10 Apr 2008, 15:05
by ezhiukas
jio, svieskites abaliai. Jums tik po shudus vazinet galima, po piliakalnius siukstu ne

Posted: 10 Apr 2008, 16:02
by Renaz
ezhiukas wrote:jio, svieskites abaliai. Jums tik po shudus vazinet galima, po piliakalnius siukstu ne

hehe, gera replika!
Posted: 10 Apr 2008, 17:48
by didzhej
As tai irgi gal kazkiek noreciau, kad piliakalniai liktu sveiki, neikltu nuosliauzos ir negriauztu kalnu erozijos,bet...
sitoje vietoje pauze
... bet toki rasta galima rodyti per Dzin laida ir is jo juoktis. Ble ble.. ant kiek beviltiskai visa tai atrodo

Ministerija, geriau jau nesivadintu niekaip, o parasytu: vyrai nedraskykite gamtos, nes isdraskysime siknas (daugiau atsako sulauktu).
Posted: 11 Apr 2008, 00:20
by zhaltas
susimasciau... bet neisgazdino, idant nieks nepainformuoja pries islekiant reikiamai

Posted: 11 Apr 2008, 06:37
by didzhej
taigi raso, o is teksto galima daug suprasti: butu malonu.. nu tai suprask, tai, kad paskelbta, jai tik malonu, bet nera butina (liepiamosios nuosakos nera). A jauti?
Posted: 11 Apr 2008, 08:02
by mindaugasa vol.2
sita rasta parasiau as, nes isidarbinau aministerijoj (zr. meila rasto apachioje)
buvau biski pageres ir uzapeliavau i samoninguma. o reikejo i subine, kaip kaimynas rashe
Posted: 11 Apr 2008, 16:51
by didzhej
vienu pazystamu ministerijoje daugiau/maziau - galejai nesistengti!
Posted: 21 Apr 2008, 21:56
by El Traxo
pesdec jums - forumai skanuojami
aplinksaugos
gonzai - trink fotkes nuo Nemuno krantų

Posted: 21 Apr 2008, 23:29
by gonzas
El Traxo wrote:pesdec jums - forumai skanuojami
aplinksaugos
gonzai - trink fotkes nuo Nemuno krantø

dabar nemuno nebevandalinu. visalaik mirkstu Kvesu karjeruose.
siandien imdamas brasta pataikiau i duobe. teko prisemt bata (vandens lygis buvo iki vidurio cilindro). ale neuzhgesau ir sugebejau ishvaziuot. patiko, nes nusiplove motociklas

Posted: 24 May 2008, 22:11
by El Traxo
Prisipažinkit, nedorėliai, kurie šiandien Vaistariškių miškelį vandalinot? Išbirbinti visi takeliai kjabenifeni

Posted: 25 May 2008, 17:44
by tckd
kur tos Vaistariskes y dede?

Posted: 25 May 2008, 21:17
by El Traxo
tckd wrote:kur tos Vaistariskes y dede?

Kaunas - Jonava kelaliu, kitoj nei Ramučiai pusėj. Šiandiei užmačiavau ir vandalintojus - keturačiai. Škias Gonzą reabilituojam...kol kas....
