Page 263 of 295
Re: Husaberg kampelis
Posted: 11 Apr 2013, 11:32
by tckd
e brolio seses mekanikas nepamirskit salnikikiukiu, sviezia skf seal kito
reklamike, prided!
Re: Husaberg kampelis
Posted: 11 Apr 2013, 12:43
by Rammst
Bet tai ir kura taupo, ne tik guolius!
Re: Husaberg kampelis
Posted: 11 Apr 2013, 12:52
by wundis
Abbath wrote:wundis wrote:tai kai pasilohinau, kaip tik ant stalo guli 2 oranziniai goliai is igneros :/
Oranziniai is igneros gali buti ir FAG guoliai, o FAGas yra gerai.
Bet jei craftas tai ten uoi...
Įtariu kad tamsta mane čia apgaudinėja. Vaidulis yra primokinęs, kad užsienietiškai "FAG" yra p*deras. Tai kas čia gero?
PS as kaip marketingo auka tckckd uzrodytu ratu kito tai norec

Re: Husaberg kampelis
Posted: 11 Apr 2013, 12:57
by Rammst
Ar visa tai reiskia, kad Wundis greit pasirodys ant Bergo?
Re: Husaberg kampelis
Posted: 11 Apr 2013, 13:00
by wundis
Tautos ismintis kalba: jeigu balandzio menesi pamatysi wundi ant bergo - metai bus geri, derlingi. Merginu papai bus dideli, kabinti jas bus lengva. Ziede lengvai vaziuosis, daugiau kw bus prisukta ant dyno stendo.
Re: Husaberg kampelis
Posted: 12 Apr 2013, 16:19
by wundis
Proxas wrote:wundis wrote:jooo, buvo reikalas.
ta proga prisiminiau kad man vis dar reikia techninio sprendimo. reikia issipleciancios temperaturos (nu, +100°C tepalo) nebijancios zarnos. vienas galas ~ 30 mm skersmens, kitas ~70 mm skersmens, aukstis apie 120 mm. kas nors?
nes uzknisa tepala kikint :/
hansa-flex nieko nepasiule?
Hansaflex neklausiau. pabandysiu
Re: Husaberg kampelis
Posted: 12 Apr 2013, 22:39
by tckd
Cia alsuoklis? Tai gal galima kokiu xamutu uztempt 70mm an 30 ir sajdiot?
Re: Husaberg kampelis
Posted: 12 Apr 2013, 22:46
by storms
Ble užpiso wundis su savo sušikta problema. Ant plonojo galo dedi paprastą Metalinį oro filtriuką. Storąjį galą užglušini. Problem solved. Von iz klasa
Re: Husaberg kampelis
Posted: 12 Apr 2013, 23:36
by wundis
tckd wrote:Cia alsuoklis? Tai gal galima kokiu xamutu uztempt 70mm an 30 ir sajdiot?
manau kad taip sutraukus gausis alyva slakstanti kliurka.
piktas stormsas wrote:Ble užpiso wundis su savo sušikta problema. Ant plonojo galo dedi paprastą Metalinį oro filtriuką. Storąjį galą užglušini. Problem solved. Von iz klasa
ten yra mokslas su variklio kvepavimu ir iskvepimo padavimu i karba (skaiciau, rase 15min), todel glusinti nieko negalima.
labai gerai gautusi is labai storo karscio nebijancio prezervatyvo. storms? duosi tokiu?
Re: Husaberg kampelis
Posted: 12 Apr 2013, 23:56
by rockas
prie tos temos apie sushiktas problemas
Re: Husaberg kampelis
Posted: 13 Apr 2013, 09:01
by storms
Nuble. Paskaityk bibliją. Xebra taip daro. Rašydas irgi darė. Klausimų bus?
Re: Husaberg kampelis
Posted: 13 Apr 2013, 10:27
by tckd
Na rasido-mano berge tai alsuoklis buvo oeminis.
Wundi tai gal oemini galima suklijuot?
Re: Husaberg kampelis
Posted: 13 Apr 2013, 23:46
by wundis
wundis wrote:Tautos ismintis kalba: jeigu balandzio menesi pamatysi wundi ant bergo - metai bus geri, derlingi. Merginu papai bus dideli, kabinti jas bus lengva. Ziede lengvai vaziuosis, daugiau kw bus prisukta ant dyno stendo.
tai ... skaitau broliui metai bus geri
PS del alsuoklio pasiaiskinom su virais baikshope, sprendimas yra, topikas uzdaromas.
Re: Husaberg kampelis
Posted: 15 Apr 2013, 08:18
by Rammst
Uzdarysi, kai pabaigsi... Na supranti... Ir kai mes isgirsim burzgima.
Re: Husaberg kampelis
Posted: 15 Apr 2013, 08:51
by Abbath
tckd wrote:e brolio seses mekanikas nepamirskit salnikikiukiu, sviezia skf seal kito
reklamike, prided!
Riebokslis is poliuretano su nedidele ivarza, kad lengviau suktusi?
Jauciu galim prikept cia tokiu.
Kiek OEM kainuoja?