Page 268 of 295

Re: Husaberg kampelis

Posted: 25 Jul 2013, 06:19
by Dzuku_Briedzis
Puft ir nuvaziavo

Re: Husaberg kampelis

Posted: 25 Jul 2013, 08:16
by wundis
ha, laisvai, jeigu tik ne... :oops:

:confused5:
labas kampeli,

iki susitikimo, kampeli.

:binky:


PS pirkau ir pirksiu siferio
PPS dylas ivyko bukvaliai ka tik, dar net regitroj nebuvau :popadu:

naujasis savininkas gal ir apsireiks, dar jaunas :albino:

Re: Husaberg kampelis

Posted: 25 Jul 2013, 08:28
by Dzuku_Briedzis
wundis -1
PSG -1

Re: Husaberg kampelis

Posted: 25 Jul 2013, 08:49
by mindaugasa vol.2
wundis be husabergo??
wundziui -1

Re: Husaberg kampelis

Posted: 25 Jul 2013, 08:58
by tomasn
Nebus atsako grehemui? Pinusas!

Re: Husaberg kampelis

Posted: 25 Jul 2013, 09:03
by tckd
wundis be husabergo tai kaip zirniai be spirgu :fart:
nu tai liko storms?
ir kanpeli galesim pervadint i rammsto :albino:

Re: Husaberg kampelis

Posted: 25 Jul 2013, 09:06
by Rammst
Pzdc

Re: Husaberg kampelis

Posted: 25 Jul 2013, 09:50
by storms
taip. sekit skelbimus

Re: Husaberg kampelis

Posted: 25 Jul 2013, 10:39
by Rammst
nu bet tai kas darosi ?! ko čia dabar visi išsilakstė? bergas gi nesensta !

Re: Husaberg kampelis

Posted: 25 Jul 2013, 11:08
by tckd
storms wrote:taip. sekit skelbimus
bergas ais konplekte su arvio drzetke? :-k

Re: Husaberg kampelis

Posted: 25 Jul 2013, 11:36
by zil130
Bet kaip smagu... dabar galės parintis, kad neturi...

Re: Husaberg kampelis

Posted: 25 Jul 2013, 12:18
by Rammst
blemba, vienam bus nuobodu, teks eit šikt į kitus kampelius.

p.s. ar reikėjo parduot bergą, kai čia kažkas siūlė paimt papigiAi?

Re: Husaberg kampelis

Posted: 25 Jul 2013, 12:40
by irmantas
Sveikas kampeli..

Taigi, as tas kaltininkas kuris nupirko Wundzio berga :oops:

P.S Wundis visada laukiamas, gales prisiminti kaip kazkada smauge savo buvusi berga ;-)

Re: Husaberg kampelis

Posted: 25 Jul 2013, 12:48
by zil130
Smaugė? :ruko: kikino :-k

Re: Husaberg kampelis

Posted: 25 Jul 2013, 12:50
by Dzuku_Briedzis
irmantas wrote:Sveikas kampeli..

Taigi, as tas kaltininkas kuris nupirko Wundzio berga :oops:

P.S Wundis visada laukiamas, gales prisiminti kaip kazkada smauge savo buvusi berga ;-)
Gauni minusa, kad neradai Naujoku kampelio