Page 269 of 295

Re: Husaberg kampelis

Posted: 25 Jul 2013, 12:52
by irmantas
Prie manes tai is pirmo ar antro kick'o uzvede.. :thumbright:

Re: Husaberg kampelis

Posted: 25 Jul 2013, 12:56
by tckd
Dzuku_Briedzis wrote:Gauni minusa, kad neradai Naujoku kampelio
tai jau buvo rades
Del motomanu nezinau, nesilankau... I husabergus dairausi, bet pasirinkimas mazokas kolkas.
kaip suprantu isigytas svajoniu martociklas. nu tai dar nelockinam kanpeliuo :albino:

Re: Husaberg kampelis

Posted: 25 Jul 2013, 13:44
by Rammst
kanpelio niekas nelockins, tik paskutinis išeidamas išjungia šviesą...

Beje, apie dvasingumus, su sąlyga, kad vis rimčiau tepalu myžčiojo salnyks, buvo nuspręsta keist,
bet tas ėmė ir nustojo myžčiot,
vat prašom, Bergas self-repairing devaisas, o jūs pardvinėjat - GĖDA!

Re: Husaberg kampelis

Posted: 25 Jul 2013, 13:55
by tckd
Rammst wrote:vat prašom, Bergas self-repairing devaisas, o jūs pardvinėjat - GĖDA!
panasu i tiesa, antri meta i pabaiga, tik smaugiamas :pagausiu:

Image

Re: Husaberg kampelis

Posted: 25 Jul 2013, 18:08
by Zuzas
A fone Dagtarą paleido iš zonos gyvenimo pažiūrėt

Re: Husaberg kampelis

Posted: 25 Jul 2013, 18:30
by wundis
prasau netrupinti batono, kampelis kaip tik pribres naujajai kartai (svarbu kad karta teisinga butu), o netolimoje ateityje (kai jau skraidysime i kosmosa (cosmoz?)) bus laikomas pavyzdiniu ir ideologiniu.

idedu nuotrauka sau, prisiminimui
Image

Re: Husaberg kampelis

Posted: 25 Jul 2013, 22:16
by zil130
kiek pamenu, kikinta netrumpiau 30min, kikino visi. Kaži wundi tu ilgiau kikinai ar važiavai?
Geri kikai, nesusidėvi ilgai...
Image

Re: Husaberg kampelis

Posted: 25 Jul 2013, 22:38
by wundis
:D ooo, sitas buvo juokingas. faktiskai gavosi taip pat kaip per moto9 kur biskutuka nugriuvau ne ten kur reikia ir tada buvo vtaitau.

Re: Husaberg kampelis

Posted: 29 Jul 2013, 09:51
by MSI
Eina gandas kad husaberg nebebus, kaina krenta viskas išparduodama :popcorn:

Re: Husaberg kampelis

Posted: 29 Jul 2013, 09:56
by tckd
kur prilekt pigiu 2014 husabergu? :grauziu:

Re: Husaberg kampelis

Posted: 29 Jul 2013, 11:12
by Rammst
aha, pabandykit kas mano išpirGt :kasakei:

Re: Husaberg kampelis

Posted: 29 Jul 2013, 11:30
by tckd
rammst taigi husabergus nustojo gamint 2012 :blackeye:

Re: Husaberg kampelis

Posted: 29 Jul 2013, 11:43
by Rammst
aš ir sakau, koks dar išpardavimas, su kiekvienais metais kaina tik aukštyn - raritiets

Re: Husaberg kampelis

Posted: 29 Jul 2013, 12:05
by MSI
Iki raritieto reik laukt 50 metu nu tavajam gal jau 40 :)

Re: Husaberg kampelis

Posted: 29 Jul 2013, 12:16
by Rammst
gerbiamasai, raritietu netampama akimirksniu, ne?
kiek kainuos 50 metų senumo Bergas? manau, baisEi daug.
Tai dabar atitinkamai dalinam iš 5 ir JAU gaunam solidną sumą...