Project 1000RR - Honda techninis kampelis

Motociklų konstrukcijos klausimai, remontas
User avatar
mindaugasa vol.2
Dievo treneris
Posts: 13060
Joined: 21 Jan 2008, 18:09
Location: balsiai
Contact:

Post by mindaugasa vol.2 »

labadiena,
idedu vien revju - stabdziu kaladeles.
kaip zinia, prie sezona sudejau brangiausias pabalyjyje stabdziu kalades.
keleta kartu vaziuojant gatvej, nieko ten nepajausi. stabdo ir tiek
vienok sian kacergoj pajutau.
pirma tai reikia pasakyti, kad su stabdziu hidraulika turiu visiska pravala: sian dar valanda pompavau ir rezultato nepasiekiau jokio. is vienos puses burbulu buvo ir lyg jau uzsipompuoja, o paskum vel PYST ir nera rankenos. siaip taip ishstenejau kazkokia rankena (kitaip nebuciau vares i kacerga) ir pasikroviau. kacergoj isridenau baika ir ble stabdziu ner praktiskai vabsce. dviem pirstai rankena eina iki dugno.
bet kadangi jau atvaziavau, tai nutariau atsargiai (toks buvo leitmotyvas pakatuskes) prasukti keleta ratu.
sukant paaiskejo idomus stabdziu veikimas. visur stabdziau is toli toliausai, kadangi stabdziu nebuvo (zr. auksciau). nuspaudus minksta rankena, kuri laika nieko nevyksta. paskum matyt kalades pashyla ir Pyst, kai griebia, tai kaip kakta i siena! ](*,) stabdo vietoj, nerealiai ir ultimatyviai.
geras!
vienok psichologinio barjero taip ir neiveikiau, neprisiverciau stabdyti arciau posukio, nors tu ka. ta minksta rankena zlugde moraliskai.
bet net ir su minksta rankena kalades griebe taip, kaip dar neteko matyti.
kas bus, kai susitvarkysiu?

bus dar.. :rock:
cross cojones PC
Rashyd
Slaideriu naikintojas
Posts: 2406
Joined: 26 Jun 2006, 13:25

Post by Rashyd »

binariu, binariu, binariu...
jei pataikiau, tai sveikinu atidarius sezona
User avatar
mindaugasa vol.2
Dievo treneris
Posts: 13060
Joined: 21 Jan 2008, 18:09
Location: balsiai
Contact:

Post by mindaugasa vol.2 »

binaras: VESRAH SRJL
cross cojones PC
User avatar
efk0nas
Slaideriu naikintojas
Posts: 2497
Joined: 01 Jul 2006, 09:11
Location: Suostenie

Post by efk0nas »

Aš tai norėčiau paprašyt numerio laikiklio paveiksliuko. Kažkaip vieną akį matėm, knopkę on/of matėm, Vilniaus majonezo (neriebaus) indelį matėm. O va kaip pavyko išsilankstyt numerio laikiklį su atitinkamais šviesos prietaisais bent jau aš nemačiau.

Ačiū :prayer:
Teorinio raidinimo būrelio pirmininkas
User avatar
Username
Dievas
Posts: 10217
Joined: 24 Jun 2006, 10:51

Post by Username »

Image
User avatar
efk0nas
Slaideriu naikintojas
Posts: 2497
Joined: 01 Jul 2006, 09:11
Location: Suostenie

Post by efk0nas »

Username wrote:Eh?
:puke:
Teorinio raidinimo būrelio pirmininkas
User avatar
Username
Dievas
Posts: 10217
Joined: 24 Jun 2006, 10:51

Post by Username »

efk0nas wrote:
Username wrote:Eh?
:puke:

Image
Image
User avatar
nepykit
Kacergos extrymas
Posts: 1845
Joined: 25 Dec 2006, 06:19
Location: .... +954/-0
Contact:

Post by nepykit »

efk0nas wrote:Aš tai norėčiau paprašyt numerio laikiklio paveiksliuko. Kažkaip vieną akį matėm, knopkę on/of matėm, Vilniaus majonezo (neriebaus) indelį matėm. O va kaip pavyko išsilankstyt numerio laikiklį su atitinkamais šviesos prietaisais bent jau aš nemačiau.

Ačiū :prayer:
Kadangi jau Mindaugas nepriestarauja, tai tesiu "project revealed" serija :)

Image

Image
nepykit, ne specas
User avatar
mindaugasa vol.2
Dievo treneris
Posts: 13060
Joined: 21 Jan 2008, 18:09
Location: balsiai
Contact:

Post by mindaugasa vol.2 »

hehe, bleble, koks grozis [-o<
cross cojones PC
User avatar
sai
Slaideriu naikintojas
Posts: 2200
Joined: 07 Sep 2007, 21:14
Location: prie prudu

Post by sai »

geriausiai atrodo mazutis trasos priziuretojas :)
race your life
User avatar
Username
Dievas
Posts: 10217
Joined: 24 Jun 2006, 10:51

Post by Username »

Mindaugai, geras oras.

Ka pasakysi?

:popcorn:
Image
User avatar
efk0nas
Slaideriu naikintojas
Posts: 2497
Joined: 01 Jul 2006, 09:11
Location: Suostenie

Post by efk0nas »

nepykit wrote: Kadangi jau Mindaugas nepriestarauja, tai tesiu "project revealed" serija :)
Bet tai blemba, visai patiko! Bet kai pagalvoji.. Turiu originalų snarglį (už kurį gaučiau kokius 150 Lt gal?), turiu originalią galinę lempą (nu dar 150 Lt), nu dar galinis spoileris su antra sėdyne, dėl kurio neapsisprendžiu (nu dar 200 Lt). Mindaugai, kiek tau pakainavo visą tą grožį susipirkt ir susiklijuot?
Last edited by efk0nas on 25 Apr 2009, 13:48, edited 1 time in total.
Teorinio raidinimo būrelio pirmininkas
User avatar
Username
Dievas
Posts: 10217
Joined: 24 Jun 2006, 10:51

Post by Username »

:-#
Image
User avatar
mindaugasa vol.2
Dievo treneris
Posts: 13060
Joined: 21 Jan 2008, 18:09
Location: balsiai
Contact:

Post by mindaugasa vol.2 »

nepamenu, senatve. posukiai ir stopas is luiso, uzpigiai, juosta gal 3lt/m, dar el. jungtis gal 5lt?
taciau gana ilgai dairiausi ebejui i originalius snarglius. reikia tik, kad su numerio laikikliu nusiimtu ir visos sviesos. tos integruotos i uodega lempos nervina. tada dar ziurek ir poremio negal keisti ir apatinis plastikas po uodega reikalingas ir t.t.
cross cojones PC
User avatar
mindaugasa vol.2
Dievo treneris
Posts: 13060
Joined: 21 Jan 2008, 18:09
Location: balsiai
Contact:

Post by mindaugasa vol.2 »

usernameai: vakar prisivazinejau. dar butu gerai ryt pavaziuoti. net baiko is buso neemiau. sian nevazinesiu.
cross cojones PC
Post Reply