idedu vien revju - stabdziu kaladeles.
kaip zinia, prie sezona sudejau brangiausias pabalyjyje stabdziu kalades.
keleta kartu vaziuojant gatvej, nieko ten nepajausi. stabdo ir tiek
vienok sian kacergoj pajutau.
pirma tai reikia pasakyti, kad su stabdziu hidraulika turiu visiska pravala: sian dar valanda pompavau ir rezultato nepasiekiau jokio. is vienos puses burbulu buvo ir lyg jau uzsipompuoja, o paskum vel PYST ir nera rankenos. siaip taip ishstenejau kazkokia rankena (kitaip nebuciau vares i kacerga) ir pasikroviau. kacergoj isridenau baika ir ble stabdziu ner praktiskai vabsce. dviem pirstai rankena eina iki dugno.
bet kadangi jau atvaziavau, tai nutariau atsargiai (toks buvo leitmotyvas pakatuskes) prasukti keleta ratu.
sukant paaiskejo idomus stabdziu veikimas. visur stabdziau is toli toliausai, kadangi stabdziu nebuvo (zr. auksciau). nuspaudus minksta rankena, kuri laika nieko nevyksta. paskum matyt kalades pashyla ir Pyst, kai griebia, tai kaip kakta i siena!
geras!
vienok psichologinio barjero taip ir neiveikiau, neprisiverciau stabdyti arciau posukio, nors tu ka. ta minksta rankena zlugde moraliskai.
bet net ir su minksta rankena kalades griebe taip, kaip dar neteko matyti.
kas bus, kai susitvarkysiu?
bus dar..




