Page 28 of 31

Posted: 07 Nov 2008, 13:09
by tckd
Renaz wrote: Tai del sito man rodos ir lekia vIrai. Smelis, kopos, nesibaigianti romantika...
sakai pilnos ausys, akys ir rura smelio ramantyka? :whipping:

Posted: 07 Nov 2008, 13:28
by El Traxo
tckd wrote: sakai pilnos ausys, akys ir rura smelio ramantyka? :whipping:
ir batai, ir kishAniai ir visa kita, patikek :)

Posted: 07 Nov 2008, 17:56
by Ziune
Kelios foto ish tionaJs
Image
Image

Antroje Renaz smaugia

Posted: 07 Nov 2008, 19:36
by dirtbiker
Ne Renas cia, o Mazylis is panevezio :chain:

Posted: 07 Nov 2008, 19:40
by storms
busim su kaliega ant torquemasterio LC4

Posted: 09 Nov 2008, 16:22
by tckd
nu ka ta proga ir sioj vietoj heyjuj Minusas ir tiek.
yra aisku ir teigiamu momentu
smelio nei siknoj nei uodegoj nei akyse maciau :shady:

edit:
kam labiausiai byra smelis is siknos tas raso revju

Posted: 09 Nov 2008, 16:53
by _heyy
kaltas. neivertinau nefiltruoto alaus :oops:

Posted: 09 Nov 2008, 16:57
by storms
hey -1 ibo tckd daug ka prarado
patiko: prasmaugem su vIrais
nepatiko: sudeginau kelnesi glusaka (kaip tik norejau daryt paipo wrapinga), numire NAUJAS akumas.
aciu uz prasom
:mikrafs:
beje, :zaneta: ragavo dykumu smelio. jei tiksliau, smelio ragavo 2x

Posted: 09 Nov 2008, 18:06
by Renaz
tckd wrote:nu ka ta proga ir sioj vietoj heyjuj Minusas ir tiek.
yra aisku ir teigiamu momentu
smelio nei siknoj nei uodegoj nei akyse maciau :shady:

edit:
kam labiausiai byra smelis is siknos tas raso revju
minusas keliauja hejuj be kalbu. pats nesmauge, ir kitam diena sugadino. kandidatas ant gedos stulpo vienareiksmiskai!
prasmaugta idealiai! Ziunei didelis dekui uz transportavimo paslaugas.

:rock:

Posted: 09 Nov 2008, 18:13
by Ziune
Smaugimas buvo ish Didziosios raides. 4-ri ratai - bakas kuro :eyecrazy:
Ql kompani, restepa.
:supz:

Posted: 09 Nov 2008, 18:27
by Renaz
Jo, su kuru patiko - papiktintos motovalandos, ne kitaip.

Posted: 09 Nov 2008, 18:37
by wundis
kas buvo su nefiltruotu alum? papasakosit placiau ar paprasyt reikes (c mindaugasa) ?

Posted: 09 Nov 2008, 19:38
by storms
jei kas paklaustu kur yr atikrosios motovalandos - atsakymas vienareiksmiskas - rudininkuose.
bergas 6 begiu negreiteja net
ekstremaliu isbandymu metas?

Posted: 09 Nov 2008, 20:12
by mindaugasa vol.2
kazkokie niekalai,o ne revjusas!
kur tkcd-san?
[-o<

Posted: 09 Nov 2008, 22:23
by tckd
mindaugasa vol.2 wrote:kazkokie niekalai,o ne revjusas!
kur tkcd-san?
[-o<
o man kas
tik kaliau kaliau per dieną, ta žagrelę tik tą vieną:
kaliau per grandines sujungimo aparata,
ilgai
bet aparatas dziaugiasi kad per ji kazkas kala (aparatas tas pats ir tas vienas [-o< )
kaliau laiptinej per sienas, kaimynes dziaugiasi, kad yra dar viru,
as dziaugiuosi kad yra kaimyniu
kaliau kopĖčias, dabar sedziu aukstai ir i Jus is auksto ziuriu.
taiva net neprasykit vistiek nelipsiu.