Page 28 of 63

Posted: 12 Feb 2010, 19:48
by cosmoz

Posted: 12 Feb 2010, 23:55
by storms
bergas vis dar lykina
laukiam ryt ryto, ziuresim kaip draugauja su hermetiku

Posted: 13 Feb 2010, 20:43
by storms
trumpas reportas
pakeliui matem sita urala
Image

tad anotomorrow
Image
Image
Image
Image

buvo prilekes ir petruskevicius
Image

poledine zvejyba
Image
Image

VIP MF lounge
Image

MF tym
Image
Image

nujaunujau... tikrai netoks...
Image

pasirodo tai yra atsakymas i klausim akaip smaugt ant ledo
Image

Posted: 13 Feb 2010, 22:47
by inter
Stormsui respekc, nes puoselėja tautos švietimo komiksais iniciatyvą. Nes palaiko NoTomorowRacing idėją, nes turi madingą ir praktišką džypą, nes... ajktupjaklan (!!!), vienoj foto berods dar ir skersas į fotografą parein - +1 ir ne kitaip!

Vietoj taurių termosus dalijo? Panašu, kad Cosmoz vieną laimėjo :). Nu gerai, kad eilinį kartą temą sušikt: o beje, ar žinojot, kad Cosmoz būdamas jaunas turėjo britvą???
Image
Ar žinojot? A??? :P

Posted: 14 Feb 2010, 09:30
by storms
inter wrote: Vietoj taurių termosus dalijo? Panašu, kad Cosmoz vieną laimėjo :)
nu taip, ta foto atspindi musu nusiteikiama ir isankstini vietu pasiskirstyma MF taurei laimeti. rankose ji ir yra - MF taure. viduj - notomorrow koncepcija. varzovai ziuri baimes kupinom akim, taciau bando sypsotis. nesigauna. kosmosas rankoj jaucia notomorrow pulsacija, del to rustus kaip baikeris (tarkim arvis)

Posted: 14 Feb 2010, 10:36
by cosmoz
nors sakiau nusibausiu savaitei ir MF neprisijungsiu, o jei prisijungsiu tai tik i gėdos kampelį, nes antram važiavime nedalyvavau, dėl pašlijusios galinės padangos sveikatos. Jaučiuosi sužlugdytas.

... bet kaip taip tokio senumo foto atkast ou yeee... 996 :supz:

Posted: 14 Feb 2010, 10:39
by cosmoz
cosmoz wrote:nors sakiau nusibausiu savaitei ir MF neprisijungsiu, o jei prisijungsiu tai tik i gėdos kampelį, nes antram važiavime nedalyvavau, dėl pašlijusios galinės padangos sveikatos. Jaučiuosi sužlugdytas.

... bet kaip taip, tokio senumo foto atkast ou yeee... 996 :supz:

Posted: 14 Feb 2010, 10:50
by El Traxo
Vyram po dupiam

p.s. Pikapas - kiekvieno outdorininko a must. Pastaruoju metu pagaunu save mieste užsižiūrintį į pikapus :love10:

pps. Prie Banginio mačiau F150 Harley Davidson edišn, pvz:

Image

Posted: 14 Feb 2010, 10:57
by tomasn
jau kam kam, ale as tai einu ant gedos stulpo kabet. pastovi trecia vieta MF gonkese jau pradeda nusibost :-k

bet siaip, tai kaip buvo gera pasipliuskent HobbyOpen ar tai OpenHobby muonstru pursluose! :albino: goretexas veikia!

Posted: 14 Feb 2010, 10:58
by gonzas
bet tai kokia nauda ish to pikapo, kai motociklas telpa tik vaikishkas.

edit:

ash kazkaip planuoju kadanors isigyti kokia volksvagen transporteri arba dar geriau multivana. tai ir aparatura telpa, ir miegot gali, ir motociklas i vidu lenda ir pas Akeliene i firma galima pauzhdarbiauti.

Posted: 14 Feb 2010, 11:21
by storms
beje, ten zmones markiravo taip, kaip mesos kanbinate
Image

Posted: 14 Feb 2010, 16:29
by Dzuku_Briedzis

Posted: 14 Feb 2010, 16:48
by storms
nuir as fone kalneli jamu
Image

bet tai ble kaip gilei i lindes is megenis sroviu dramatizmas ir kriviu krivulioretorika....
net sventes pavadinima sugebejo padaryt i sita
"Motokroso varžybų dalyviai vos nepaskendo dėl plono ledo"
skendo visi kekem ir tuntais...

Posted: 14 Feb 2010, 17:01
by Dzuku_Briedzis
tada ir cia dar :D

Image

Posted: 14 Feb 2010, 17:19
by storms
nu tai tada ir cia dar
Image