Page 28 of 45

Re: Neanoniminis motofitneso kampelis

Posted: 28 Dec 2012, 13:02
by wundis
o sitoje temoje galima padiskutuoti kas geriau karate ar koks muay thai?

Re: Neanoniminis motofitneso kampelis

Posted: 28 Dec 2012, 13:13
by storms
Imk kovas be taisykliu. Ten bent nieks i dvasinguma nevynioja norejimo ikalt i nasrus. Dar kyokushynas siam reikalui tinka

Re: Neanoniminis motofitneso kampelis

Posted: 28 Dec 2012, 13:52
by El Traxo
Teo wrote:5-7 metų vaikams svarbiausia ne karate kokybė, o trenerio gebėjimas bendrauti būtent su vaikais ir sugebėjimas išlaikyti jų dėmesį treniruotės metu
abu dalykai svarbu. Lazdynų baseine vaikus treniruoja Marta, tai vertinant abiem faktoriais, turi didesnę įtaigą nei vyrai treneriai
Teo wrote:Ozo fitneso kainos gausiai čiulpia
Imant lentynos kainą koks Impulsas čiulpia dar labiau. Neimčiau nei šito, nei VS, jei ne juokinga galutinė.
O bet paskaičiavus kiek sutaupysi kuro nevažinėdamas į Pašilus, gal ir Antakalnio gymas be nuolaidos neatrodys brangus?

Re: Neanoniminis motofitneso kampelis

Posted: 28 Dec 2012, 13:57
by Dzuku_Briedzis
Martos fotke prasom

Re: Neanoniminis motofitneso kampelis

Posted: 28 Dec 2012, 14:23
by El Traxo
Dzuku_Briedzis wrote:Martos fotke prasom
:D
Image

Re: Neanoniminis motofitneso kampelis

Posted: 28 Dec 2012, 14:57
by wundis
ple, beveik briedzio kampelis!

Re: Neanoniminis motofitneso kampelis

Posted: 28 Dec 2012, 15:01
by El Traxo
wundis wrote:o sitoje temoje galima padiskutuoti kas geriau karate ar koks muay thai?
kuria prasme geriau? Geriau Glock 17 - mačiau moki :D
Ką labiausiai apsimoka, nes greičiausiai išmokstama ir praktiškai pritaikoma (jei taip galima pasakyti), tai mišrūs kovos menai (MMA). Pas mus yra gerų kovinio sambo, pankrationo trenerių. Karate - ilgas kelias. Ko nori tu?

Re: Neanoniminis motofitneso kampelis

Posted: 28 Dec 2012, 15:08
by wundis
As cia del jusu atzalu diskusija bandau uzveist, asai gi muay thai uzsiiminejau kazkada.

Geriau, turiu omenyje, muay thai kovojama visu kunu be jokiu nelogisku apribojimu (pvz alkunemis, keliais, kojom, kumsciais kur nori + yra metimu minimumas), vadinasi realioje situacijoje kuomet reikia apsiginti ar apginti kumsciais/kojom - kovojama butu efektyviau. Paklauskit pirmininko.

Re: Neanoniminis motofitneso kampelis

Posted: 28 Dec 2012, 15:43
by El Traxo
wundis wrote:Geriau, turiu omenyje, muay thai kovojama visu kunu be jokiu nelogisku apribojimu (pvz alkunemis, keliais, kojom, kumsciais kur nori + yra metimu minimumas), vadinasi realioje situacijoje kuomet reikia apsiginti ar apginti kumsciais/kojom - kovojama butu efektyviau. Paklauskit pirmininko.
Pirmininkas, kiek pamenu, yra mosado stiliaus šalininkas. :kasakei:
thai ar boksas, ar net kyokushin yra riboti savo technika ir taisyklėmis. Sakau ne dėl to, kad norėčiau nuvertinti. Tiesiog šiandien tai labiau sportas. Realiai gintis tenka mažoj arba didelėj erdvėj, šalia pašalinių objektų, užpuolikas gali tave sugriebti, smaugti ir teisėjas neleistino veiksmo nesustabdys :) Jei pamenat Bušido turnyrus, kurie buvo MMA prototipai, ten imtyninių šakų kovotojai greičiau adaptuodavosi smūgiuoti, nei smūginių šakų - imtis

Re: Neanoniminis motofitneso kampelis

Posted: 28 Dec 2012, 16:46
by mindaugasa vol.2
didziausias pliusas leisti jaunuoli i bet kokius kovos menus/sportus bus charakterio, valios ugdymas. sveikata gal pagerins, o gal ne (jei smarkiau/ilgiau uzsiimines). bet varomoji jega gyvenime yra valia ir jos ugdymas yra nr1
be mokejimo kalti i klyna, renkantis ka nors is rytus, is senoves, jaunuolis dar gaus minimuma meditacijos, kvepavimo pratimu ir filosofijos juju.
o sansai gatveje atstoveti kazkiek padideja, bet garantijos ner. kaip traxas rase mosadas su glock 17 ima virsu paliubomu.
aikit pas klapatauska

Re: Neanoniminis motofitneso kampelis

Posted: 28 Dec 2012, 17:02
by mindaugasa vol.2
labadiena,
noreciau labiau pakalbeti apie konceptualius ir dvasinius dalykus, o ne banalius atsipaudimus ant krumpliu kolegom draugiskai spardant i jaknas.
pasirodo, galime oficialiai rasyti: motofrakcija. rekomenduoja lietuvos psichiatru aocijacija"
kodel? siandien isklausiau idomios paskaitos-diskusijos su lietuvos psichu asocijacijos prezidentu, docentu ir t.t. gerb. pamirsau pavarde.
buvo aptarta lietuviu psichosomatines busenos trendai, sviesos terapija ir dvasines higienos metodikos. paskaitos pabaigoje gerb. prezidentas buvo paprasytas trumpai, vienu sakiniu reziumuoti savarankisko gydymosi galimybes, duoti esminiu patarimu padesianciu neisproteti siautulinguose nudienos verpetuose.
tai ka? pirmas ir esminis patarimas buvo - neatideliok! nu? tigi, notomorrow! gydykites i sveikata!
laimingu naujuju metu!

Re: Neanoniminis motofitneso kampelis

Posted: 28 Dec 2012, 17:19
by Motowowere
Nuo rydienos pradesiu meditacini-gydomaji kursa :as ir ledas,grezk skyle,pagauk zuvi,ikvepk duonos su lasiakais ir svogunu kvapa,uzgerk,ai nerasysiu :-$

Re: Neanoniminis motofitneso kampelis

Posted: 28 Dec 2012, 17:27
by mindaugasa vol.2
siandie vienas prisimeditavo ant z.ezero. du spejo atkocioti. prasome neisijausti su ziemos pramogomis, jos svetimos lietuvio prigimciai.

Re: Neanoniminis motofitneso kampelis

Posted: 11 Feb 2013, 09:44
by El Traxo
Kas į Romaniacus be ratų?

Re: Neanoniminis motofitneso kampelis

Posted: 12 Feb 2013, 17:53
by sai
how no tommorow is that