Page 28 of 32
Re: ieskau
Posted: 30 Aug 2016, 22:22
by mindaugasa
ha. ragas buvo toli nuo klausos
idomu, kad gavau txt zinute, bet skambuciu registras nerodo praleisto skambalo
hm?
ryt paskumbinsiu, siandie prasisukau su pagaliu.
Re: ieskau
Posted: 30 Aug 2016, 22:39
by Dzuku_Briedzis
Pirminykas LŠS pratyba?
tapšnatak iš pIžofono
Re: ieskau
Posted: 30 Aug 2016, 23:19
by mindaugasa
neturiu senato igaliojimu ka nors komentuoti, todel vykusiai nusuksiu kalba i sona: stumia pydaras mopeda, pro sali eina du bicai. aniem gaila pasidaro varguolio..nu ir t.t. vienzo, apie savoka "pastumti suda"
edit: atkreipete demesi, jog siandien nera ne vieno gimtadienio? apacioje parasyta. isivaizduojat? tiek zmoniu ir ne vieno gimimo?! vat buna dienu, kai niekas negimsta, nei vienas! va! tokia diena norisi uzversti galva ir uzstaugti i menuli: suuuuukaaaaa!!!
Re: ieskau
Posted: 31 Aug 2016, 12:40
by El Traxo
Kreipiu tema atgal i centra: pasvarstau karts nuo karto apie airsoft isigijima.
Tada dar pasvarstau.
Ir tada VĖL už tą sumą prisiperku šovinių.
Nesekasi, vienžo.
Tapatok
Re: ieskau
Posted: 09 Oct 2016, 11:32
by tomasn
Ar kas matet Lietuvos parduotuvese guminiu zarnu zagluskiu? Kazkas panasaus, kaip tas juodas prezikas nuotraukoj? Isorinis zarnos diametras apie 10mm. Dar kokiu ideju, kaip glusinti?
Sent from my iPad using Tapatalk
Re: ieskau
Posted: 09 Oct 2016, 11:37
by storms
Paimčiau ir aš
Re: ieskau
Posted: 09 Oct 2016, 12:56
by M`BaubZ
tomasn wrote:Ar kas matet Lietuvos parduotuvese guminiu zarnu zagluskiu? Kazkas panasaus, kaip tas juodas prezikas nuotraukoj? Isorinis zarnos diametras apie 10mm. Dar kokiu ideju, kaip glusinti
Nutai sulenki žarną per pusę ir užxamutini, nu
Re: ieskau
Posted: 09 Oct 2016, 14:54
by tomasn
Pliusas. Bet reik uzglusint is toki pati kieto plastiko pimpi, ant kurio zarna movesi
Tapatalk
Re: ieskau
Posted: 09 Oct 2016, 15:07
by tomasn
tomasn wrote:Pliusas. Bet reik uzglusint is toki pati kieto plastiko pimpi, ant kurio zarna movesi
Tapatalk
Ble, gi toks pats budas tinka su uzlenkimu ir uzxamutinimu. Su zarnos galu
Re: ieskau
Posted: 09 Oct 2016, 16:07
by zil130
Yra aklės, naudojamos pneumatikoje, laiko ir skystį. Užsideda ir užsifiksuoja, norint nuimti - nuspaudi mėlyną žiedą.
Bet turi būti daug maž tiksliai kalibruota žarnikė 4mm,6mm,8mm,10mm,12mm 16mm.
Jei reikia pačiupinėti sakykit, man rods yra mūsų krautvės sandely.

Re: ieskau
Posted: 10 Oct 2016, 07:21
by alias
Man irgi reik, tik diametro nepamenu, pamatuosiu jei neužmiršiu.
Sent from my iPhone using Tapatalk
Re: ieskau
Posted: 10 Oct 2016, 08:43
by zil130
Rikiuojamės į eilę.
Re: ieskau
Posted: 10 Oct 2016, 11:04
by storms
zil130 wrote:Yra aklės, naudojamos pneumatikoje, laiko ir skystį. Užsideda ir užsifiksuoja, norint nuimti - nuspaudi mėlyną žiedą.
Bet turi būti daug maž tiksliai kalibruota žarnikė 4mm,6mm,8mm,10mm,12mm 16mm.
Jei reikia pačiupinėti sakykit, man rods yra mūsų krautvės sandely.

Man aklės reikalingos tam, kad užglušint hondos PAIR sistemą.
Aklės dėsis vietoj visų žarnų. Nežinau tik kuria kryptim ten pučia vėjas... Jos laiko tik siurbimą ar ir pūtimą?
Re: ieskau
Posted: 10 Oct 2016, 11:10
by zil130
Bezrazdnicy, jaučiu, kai tik patvirtinsiu, iškart užsimanys ir wundis.
Svarbu tik tai kad žarnikė nebūtų kekšiška, turi turėt kažkiek standumo.
Re: ieskau
Posted: 10 Oct 2016, 11:16
by wundis
hui, akylai stebiu sita threada.
kiek baru laiko?