Page 28 of 79

Posted: 28 May 2008, 13:01
by zil130
Buvau Rygoj, akcidenta uzmaciau.
Nieko baisaus, alia ble tada sedi ir lauki, o visi kamshtyje pro tave vaziuoja ir Ziuri tau i akiuu dugnus, tfu kokia bjauri situacija :chain:
Image
O cia tiems kas klausosi muzikos, (rock, heavy metal, trash, death...t.t.)Vaizdas neryshkus, nes fotografuota per plastikini alaus bokala, del priartinimo tikslu
Image
matosi ekrane Simmons'as
Image

Posted: 28 May 2008, 13:41
by tckd
rokeriui cigaretes baiges?
o simonsas karo spalvom issidazes buvo?

Posted: 28 May 2008, 14:00
by zil130
IR kraujas, ir ugnis, ir fejerverkai, ir arkliu, arkliu, arkliu galvos aplink.... :rock:

Posted: 28 May 2008, 16:05
by didzhej
:rock: jega

Posted: 11 Jul 2008, 09:01
by El Traxo

Posted: 11 Jul 2008, 09:41
by wundis
gonzay ? :roll:

Posted: 11 Jul 2008, 10:49
by storms
beje, vaizdas is pernai Ozo kalnu vandalinimo
kas cia tokie?
Image

http://www.youtube.com/watch?v=72gMa5FGXF8

Posted: 11 Jul 2008, 12:50
by tckd
storms wrote:beje, vaizdas is pernai Ozo kalnu vandalinimo
kas cia tokie?
numeris geltonas,
skaitau gal kokie statybininkai is anglijos
juodu prakaitu an bergo uzdirbe!

Posted: 11 Jul 2008, 13:01
by gonzas
laba diena.


noriu pasakyti kad, mano Barmalejus neturi nieko bendro su atv!
o ir vandalinam mes tik karjerus. su vikshraraciais!


Image

Posted: 23 Jul 2008, 23:34
by tckd
matematyinis uzdavynis enduro ar siaip matematikams
an kiek turi eit enduro serns, kad i ji nepataikytu girts puliamiocikas an vyskes

Image

Posted: 24 Jul 2008, 12:22
by didzhej
uzdavinio sprendimui prideti galima butu ir papildomu kintamuju: kulkytes svori, vamzdzio ilgi, parako sausumo duomenis ir saulio delnu prakaito pH.
Laukiu papildymo.

Posted: 12 Sep 2008, 13:17
by Rashyd
NX, ride.lt pagedo. Nuvaziavau, simonos neradau, mergaite kokiatais pastatyta. Nu grazi, bet kas is to? Sakau: kurmxkelneskurnuolidaineteparodytaduokpapigiaja... nu ka pradejo trauk visai ne is to operos. nu tai neisigijau. reik kelniu paprastu mx'isniu, kad lystu i batus ir nesviltu ant sulerkes... kru ziuret, pas zuzikus? pinigu nenoriu moket.

Posted: 12 Sep 2008, 13:25
by tckd
as Sinisalo dzersiu pirkau an lietuvos HD ten pas tave beveik kieme :-$
sakyc ir kelniu buv.

kadangi kelniu nereikia reiks nueit i ride. :mbj:

Posted: 12 Sep 2008, 16:53
by didzhej
atejau i ride, kazkada, sakau mx kelnem akcije- dok! sako kox dydis, kokios spalvos? sakau dydis nzn, spalvos px. dave fox kur nesiojau, patiko kaina, nes ~50% off buvo. tota, ir nesiparinau del nieko ta diena.

p.s. bet va evs keliu apsaugu neturi ir uzsakymu nejama! :(

Posted: 03 Oct 2008, 13:54
by drzet'as
Sveiki enduristai ;]]]
kas girdeti apie " Enduro varžybos Pabradė 2008 jau spalio 18 d."
Praitais metais nebuvau kaip ten viskas vyks ? gal galit kai kas papasakoti ? ](*,) =D>