Page 279 of 295

Re: Husaberg kampelis

Posted: 29 Sep 2015, 14:25
by mindaugasa
va tiek kainuoja vazioti husabergu, nia?

Re: Husaberg kampelis

Posted: 30 Sep 2015, 08:50
by alias
Va tau i svenska kvalitet. I bankrota nuvede ;(


sent from tapšnatok

Re: Husaberg kampelis

Posted: 04 Oct 2015, 19:26
by Dzuku_Briedzis
Cia babianskas parasys, kaip berga per miesta namo stume


tapšnatak iš pIžofono

Re: Husaberg kampelis

Posted: 04 Oct 2015, 20:09
by tckd
Rado prie konteinerio tai galima ir parsistumt? :)

Re: Husaberg kampelis

Posted: 05 Oct 2015, 22:08
by M`BaubZ
Nu, parašau:
Važiavau jau kaip ir namo, ant gazo ir ant greičio žvyrkeliu; kai atėjo laikas sulėtint, tik puft - pyrst ir pageso. Negražių garsų lyg ir neišleido, bet negaliu būti tikras.
Nu ir nesukuria, visiškai jokio net menkiausio griebimo.
Skierką šian patikrinau - žybsi.
Karbas gi negali taip staiga užsikimšti, kad visai visai nė menkiasio pirstelėjimo nebūtų ar ten kickbacko kokio, ane?
Jau ieškot sliekų motoro viduj?

P.s. Šiaip bergas labai geras, pokupajte.

Pps. Gal kas turi manometra koNpresijai?

Re: Husaberg kampelis

Posted: 05 Oct 2015, 22:28
by zil130
o man panašiai buvo su cR125 tik pist ir užgeso o toliau lengvas 2T remontas su pistono keitimu.

Re: Husaberg kampelis

Posted: 05 Oct 2015, 22:40
by tckd
Baubui nesakykit kad bergui pistona permest varikli skkelt..

Re: Husaberg kampelis

Posted: 05 Oct 2015, 22:48
by mindaugasa
turejau kazkoki kompresometra

Re: Husaberg kampelis

Posted: 05 Oct 2015, 23:33
by tckd
Tai gal pradziai kuras kibirkstis o ne kompresijas matuot, ypac kai vaziavo mocas, karbas nuimt prapust nepakenks.

Re: Husaberg kampelis

Posted: 06 Oct 2015, 12:06
by wundis
atai kuro paduoda? duslintuvas smirda zuvimi? stumt be sankabos galejai an begio? :teeth:

Re: Husaberg kampelis

Posted: 06 Oct 2015, 14:53
by Rammst
tuoj užsikurs, net neparašys nieko čia

Re: Husaberg kampelis

Posted: 06 Oct 2015, 15:08
by Dzuku_Briedzis
Vistiek bergui teks varibkelio kepure nukelt


tapšnatak iš pIžofono

Re: Husaberg kampelis

Posted: 06 Oct 2015, 15:12
by Rammst
škess, jei nieks smegenų neknisa, valandos reikalas

Re: Husaberg kampelis

Posted: 06 Oct 2015, 16:22
by wundis
Atai pardavėjo garantija dar galioja?

Re: Husaberg kampelis

Posted: 06 Oct 2015, 16:33
by mindaugasa
Pagal ES galiojancias rekomendacijas ir nusistovejusia teismu praktika, vartotojiska garantija viskam yra 24 menesiai. Siulau kreiptis tiesiai i teisma.
mobile