Page 29 of 45

Re: perku laikrodi

Posted: 28 Dec 2012, 09:48
by storms
draugelis turi jau kokiu s3 metus
visks ore su tuo tissotu

Re: perku laikrodi

Posted: 28 Dec 2012, 10:25
by tckd
palosiu biski suunto, kad kartais (priezastine eiga tiksliai nenustatyta)
pradeda rodyti kostmosa
tenka daryt hard reseta nuimant batarke. nu bet cia kaip ir bergas perrenki ir narmaliai dziugina :laughing6:

Re: perku laikrodi

Posted: 28 Dec 2012, 10:40
by El Traxo
tckd wrote:palosiu biski suunto, kad kartais (priezastine eiga tiksliai nenustatyta)
pradeda rodyti kostmosa
tenka daryt hard reseta nuimant batarke. nu bet cia kaip ir bergas perrenki ir narmaliai dziugina :laughing6:
gliukai musiau nuo bergo persimetė :)
Aš gi nebent ilgesnio strapiko laikymo norėčiau

Re: perku laikrodi

Posted: 28 Dec 2012, 11:21
by tckd
aj ir dar Aliau prasom pratestot heart rate matavimus (kad ir garaze)
pas mane uzvedus moca pulso rodmenys pereina link 250,
lyg nepastebejau kad taip susijaudinciau :confused5: moco pulsas? :dontknow: :heyyou:

Re: perku laikrodi

Posted: 28 Dec 2012, 11:27
by zil130
Kubatūrą rodo, pas alių 1150 ir 450 atatinkamai

Re: perku laikrodi

Posted: 28 Dec 2012, 11:32
by El Traxo
tckd wrote:aj ir dar Aliau prasom pratestot heart rate matavimus (kad ir garaze)
pas mane uzvedus moca pulso rodmenys pereina link 250,
lyg nepastebejau kad taip susijaudinciau :confused5: moco pulsas? :dontknow: :heyyou:
Saabe turi tiek pat rodyt ;)
deja taip - motokrose nepahartreitinsi. Arba reikia dairytis kita technologija paremto matuoklio

Re: perku laikrodi

Posted: 19 Jan 2013, 17:54
by Yvl
tai mazas Ambit reviu su telemetriniais duomenais:
pritrackino visus nusukimus pamyzt :rr: batarke nuo kaliadu da nekrauta, linksmas momentas - ramiai padetas ant stalo po pusvalandzio isjungia vaizdeli visiskai.

Re: perku laikrodi

Posted: 19 Jan 2013, 19:13
by Arvis
a ko taip drebejai vaziuodamas ?

Re: perku laikrodi

Posted: 19 Jan 2013, 19:15
by Yvl
baisu labai

Re: perku laikrodi

Posted: 10 Feb 2013, 10:52
by storms
Prakotiruoju naują Chermond apyrankę. Nakti laikrodis ant grindų buvo padėtas taip, kaip pavaizduota žemiau. Einant pas nykštukus į kulną sulindo visas užsegimo bybukas, ko pasekoje laikrodis buvo primontuotas prie pado. Ištraukimo momentas buvo irgi malonus. Tikėtina, kad sūnelis išmoko keletą naujų rusiškų žodžių

Re: perku laikrodi

Posted: 10 Feb 2013, 11:30
by zil130
Nereikia krauju - užmokėti už kraują...

Re: perku laikrodi

Posted: 10 Feb 2013, 19:13
by Zuzas
:dontknow:

Re: perku laikrodi

Posted: 11 Feb 2013, 09:10
by Arvis
Skaitau reik naujiem nariam dienos zinuciu limita ivest. Kuria tema nepaskaitai ten prishikaliota

Re: perku laikrodi

Posted: 11 Feb 2013, 09:32
by tckd
bet tai kai failas.
as galvojau kad rokeris stormsas su kerzais miega, o cia pasirodo.. :albino:

Re: perku laikrodi

Posted: 11 Feb 2013, 09:49
by El Traxo
tckd wrote:bet tai kai failas.
as galvojau kad rokeris stormsas su kerzais miega, o cia pasirodo.. :albino:
Tai o kaip manai, kodėl staiga moto batais susirūpino? :D