Page 29 of 31

Posted: 09 Nov 2008, 22:40
by didzhej
inpisu pastaba renazui.
rezervas buvo padetas, kadangi niekas nesiteike painformuoti, kad nebus naudojamas --- todel buvo sujaukti planai. kita syk perspek.

Posted: 10 Nov 2008, 00:00
by Renaz
didzhej wrote:inpisu pastaba renazui.
rezervas buvo padetas, kadangi niekas nesiteike painformuoti, kad nebus naudojamas --- todel buvo sujaukti planai. kita syk perspek.
:oops: oble ciprasau beabejo. konpencuosiu gaiviaisiais gerimais...

Posted: 10 Nov 2008, 11:13
by Renaz
trumpas reviewas.

kaip visad keliames ryte, kaip visad keliam mocus i priekaba, kaip visad pakeiliui aptariam smaugimo taktika ir strategija, dar (kaip visad) aptariam bobas ir geopolitine situacija Lietuvoje.

Atvaziuojam i poligona. Nesaudo, nesprogineja, ramu kaip 45-uju rudeni. Isskrauna meshlavabalius, smaugiam i smaugimo vieta, bo iki smaugimo vietos gebama nuvaziuoti tik su 4x4, ka sekmingai ir padaro stormso dragonas. Vietoje randam Palangos pajuri, kitaip vadinama lektuvu saudykla zona. Lektuvai nesaudo, tad sukam rankenas apsilimo ratelio. Visi isdidziai jauciames kaip Dakaro dalyviai bo smaugiam 4-5 saiba kvarciniu smeliuku. Nusprendziam, kad smelis tinkamas mindaugo triushiuku paklotui ruosti, tad nutariam jo is arti netirti. Raizgom ratus aplink poligona, 6 km smagiu keliuku ir ratukas apvaziuotas. Is rimtuju enduro vIru gaunam pasunkinta uzduoti - 2 ratai atsistojus. Sesti galima trumpam pailseti 9krastutiniu atveju) ar atsildyti ten kur nesuena. Vaziuojam, kenciam. Nurodymu klauso ne visi. Skystesni daug sedi, mazai stovi. Baigiam pora ratuku. Stovim, kvepuojam. Stebim kaip storms drakonas atlekia, meta berga i sali ir kelias puola tikrint smeliuko frakcija. Mesgi, anksciau nutare smelio is arti netikrinti, stebimes drakono drasa ir uzsispyrimu. Suzinom, kad ji tai daro jau antra karta. Kas per nepatiklumas?

Geriama arbatele (nepagerinta), klausomasi vIru, vaziuosianciu Dakare, ispudziu, vaziuojama piltis kuro, nes bakai beveik tusti. Vel sukamos tikros motovalandos. Ziune taip arsiai jas suka, kad nusuka priekine zvaigzde ir vaziuoja ilsetis. Kas maudosi smelyje, kas vaziuoja namo.

Smaugima baigiu dar vienu ratuku, vaziuojasi adealiai, norisi dar. Kaip visad, kraunames shudabrydzius, kaip visad aptarinejam... ir geopolitine padeti.

Prasmaugta idomei. Patiko:
- kai igaunamas greitis ir matasyklas pakyla ant smeliuko pavirsiaus, vaziuojama panasiai kaip su slidem ant vandens, vairo sukaliot nereik, kojom vartoma Tamara, pati sau kelia skina.
- kaip smaugia stormso dragonas
- kaip "niekada nesportuoti" 250tukai net paraudonave staugia ant puraus smelio atidirbdami sunkias, jau ne karta minetas, motovalandas.

Review'o pabaiga. :albino:

Posted: 10 Nov 2008, 11:46
by zil130
Storms'o drakonas smaugė, o storm'as ką, vėl smarkiai pachmielingas?

Posted: 10 Nov 2008, 11:47
by mindaugasa vol.2
zil130 wrote:Storms'o drakonas smaugė, o storm'as ką, vėl smarkiai pachmielingas?
gal powerballsas labai rankas pakirto?

Posted: 10 Nov 2008, 13:27
by storms
powerballa ir ten sukau
ble kanopa sskauda
drakons smauge su bergu, o as su lc4 is paskos
patiko, kad drakons vykde is anksto duota nurodyam: kai matai kad blogai -suk GAZA!
dare tabulai.
vienu metu net skriejio tik uz vairo laikydamasi, vbet gaza suko pa polnoj
:albino:

Posted: 10 Nov 2008, 15:32
by Rashyd
Ar nesakiau, kad scukos.. nu nieko, dievas duos skraidysiu su varna savaitgali... kro bergui shirdi operuoju...

Posted: 10 Nov 2008, 15:40
by didzhej
pailiustruosi remonto darbus?

Posted: 10 Nov 2008, 15:41
by Rashyd
taip, o bet tacia utam reikia skriti brangiu ilisutravim ovalanndu, fotkes po bisk ikaupiasi, revjusas biski veliau...
didzhej wrote:pailiustruosi remonto darbus?

Posted: 10 Nov 2008, 15:43
by didzhej
*jau kuri laika pastebiu, kad nepataikai i klaviatura.

Ar tai:
1) nes nepataikai
2) nes skubi
3) nes kabinete salta
4) nes nezinai kur raides
5) nes spell checkeris -- mistinis zodziu junginys
6) nes...

Posted: 10 Nov 2008, 15:53
by Ziune
:lolol:

Posted: 10 Nov 2008, 15:59
by Rashyd
visi variantai, ir dar tai, kad kai taipinu visos rankos uzimtos...
didzhej wrote:*jau kuri laika pastebiu, kad nepataikai i klaviatura.

Ar tai:
1) nes nepataikai
2) nes skubi
3) nes kabinete salta
4) nes nezinai kur raides
5) nes spell checkeris -- mistinis zodziu junginys
6) nes...

Posted: 10 Nov 2008, 16:04
by didzhej
Image
as maciau argonominiu klaiviaturu - tabulai pagal rankas pagamintu!

beje, kuom uzimtos?
slifuoja galvute?

Posted: 10 Nov 2008, 16:15
by Rashyd
nesvarbu, cia parasiau, kad pamastytum su kuo taipinu....
didzhej wrote:Image
as maciau argonominiu klaiviaturu - tabulai pagal rankas pagamintu!

beje, kuom uzimtos?
slifuoja galvute?

Posted: 10 Nov 2008, 16:20
by didzhej
... kabo? ar klaviatura pakabinta knopkem zemyn?