Bullies on da ICE - 2009/2010/2011

Motofrakcijos Enduro skyrius
User avatar
didzhej
Dievas
Posts: 10029
Joined: 19 Sep 2006, 21:33
Location: E 25,247 N 54,724
Contact:

Post by didzhej »

Nesuprantu esmes: smauget kaip vyrai, ar laimingi db?

didzhej
tomasn
Per daug prie kompo sedi
Posts: 4717
Joined: 21 Feb 2009, 11:29
Location: Bezdonys

Post by tomasn »

ka as zinau.
vaziavom hobby klaseje su motokroso cempionate dalyvaujancais sparcmenais, kuriu dalis leke su ledo dygliais.
patys organizatoriai nesuprato, kokias klases sukure. kas nors isivaizduojate, ka reiskia hobby open klase?
startinis nei is sio, nei is to, pazejus i musu veidus, pakilo nuo 35 lt iki 40.
eketes trasos viduryje maloniai stebino gaivinanciu dusu is po konkurentu ratu. po pirmo rato akiniai buvo nepraziurimi.
organizatoriu bandymo mus nuskandint neuzskaitau! =;

kas patiko, tai musu chebra, kova tarpusavyje, stormso rankomis teptas sumustiakas su kiauliena, startinis numeris "Э" ", VIP loze. noreciau pakartot, bet gal ant tapeliu skaitou!
±
User avatar
didzhej
Dievas
Posts: 10029
Joined: 19 Sep 2006, 21:33
Location: E 25,247 N 54,724
Contact:

Post by didzhej »

tomasn+1 pasipuose.
kiti laukia smugio i papilve.
gRAIt ispudzius savaip rasot.

didzhej
tckd
Dievas
Posts: 10845
Joined: 28 Feb 2007, 08:59
Location: stotinis.
Contact:

Post by tckd »

viram kutikuti po fliusuka. storms kad apgyne hesburgo spalvas pliusdu.

:welcome:
less teeth, more tits.
storms
Dievo treneris
Posts: 14138
Joined: 27 Jun 2006, 09:29
Location: Wilno
Contact:

Post by storms »

nu ka, kelemes, krovemes, vaziavom.
Trefkes. Buterbrodai. Gonkes. Nepatiko aptaskyti ir uzsale akiniai. Dar nepatiko, kad nelaiko galine riepa.
Pirmose gonkese cosmosas uzdejo rata. Lyderiai berods uzdejo 2. Su morka laikemes kruvoj.
Bendru sutarimu buvo nuspresta kitam sezonui mf taureje naudoti vienodas padangas su vienodais dygliais DOT MF APPROVED. Tada galesim matuotis mikiais.
Realiai ten 90 proc rezultato priklause nuo padangu.
O siaip buvo tikrai fun. Skaitau su gerom padangom ir sportinykam i nugara pakvepuot butu galima
User avatar
didzhej
Dievas
Posts: 10029
Joined: 19 Sep 2006, 21:33
Location: E 25,247 N 54,724
Contact:

Post by didzhej »

+1storms.
o ka devejo sportininkai?

didzhej
tomasn
Per daug prie kompo sedi
Posts: 4717
Joined: 21 Feb 2009, 11:29
Location: Bezdonys

Post by tomasn »

sportinykai devejo tai
Image
±
storms
Dievo treneris
Posts: 14138
Joined: 27 Jun 2006, 09:29
Location: Wilno
Contact:

Post by storms »

nuo 6.20 eilinis irodymas, kad startuojant teko spyrtis kojom. nors startavau neveliau uz kitus, i pirma posuki atvaziavau paskutinis. ir taip 2 kartus.
ground zero
http://vimeo.com/9491344
cosmoz
Ganerio lankytojas
Posts: 630
Joined: 12 Oct 2009, 09:36
Location: Vilnius

Post by cosmoz »

MF komanda
Image

"Э"
Image

kova
Image

morka kitoj trasos pusėj nzn kas laimi ant 0,5 rato
Image

padugnė dar sveika
Image

shits gerai varė

Image

o čia malkų krovikas finišuoja
Image
zil130
Recpeta
Posts: 3956
Joined: 01 Oct 2007, 15:09
Location: 5 aukstai virsh stadiono

Post by zil130 »

Morkiuks 3 Nr. naudojo, o visi galvojo kad ten Dinas Pozniakas?
cosmoz
Ganerio lankytojas
Posts: 630
Joined: 12 Oct 2009, 09:36
Location: Vilnius

Post by cosmoz »

tai jooo sakiau jam, kad dabar reiks atsiprašyt Dino [-o<
nors ten nevisai 3 ten panašiau į kokia tai rusišką raidę "Э"
Last edited by cosmoz on 16 Feb 2010, 20:22, edited 1 time in total.
tts
Ganerio lankytojas
Posts: 573
Joined: 23 Jul 2008, 10:35
Location: south park

Post by tts »

tai jau ir gelaznix smauge,nu laukiam pavasariuo
tomasn
Per daug prie kompo sedi
Posts: 4717
Joined: 21 Feb 2009, 11:29
Location: Bezdonys

Post by tomasn »

sakem desim i feisbuka ir taginsim dina :albino:
±
zil130
Recpeta
Posts: 3956
Joined: 01 Oct 2007, 15:09
Location: 5 aukstai virsh stadiono

Post by zil130 »

Atkreipkit dėmesį į vyr. teisėją, ant krutinės Vytis išaustas, ant rankovės LIETUVA o paminėjo kad dabar daug švenčių 1. Valentino d. 2. Užgavėnės. O apie vasario 16 nei žodžio. Lopas ne kitaip.
cosmoz
Ganerio lankytojas
Posts: 630
Joined: 12 Oct 2009, 09:36
Location: Vilnius

Post by cosmoz »

patikėk, ten viskas taip keistokai buvo:)
sportninkai hoby klasėj važiuoja, nieks nenori open važiuot :)
klasės skirstė ir registravo dalyvius zosė kuri net nesuprato kas tas hoby, o kas open, ko pasekoje mane užregistravo "besikartojančiu"numeriu, nes susimaišė tarp klasių dalyvių, nu čia daug daug daug nespadziankos buvo, bet aj mes meniškai į tą reikalą pažiūrėjom ir skaitau, kad buvo fun
:rock:
Post Reply