Page 29 of 40

Re: Q: koki muoca pirkti?

Posted: 24 Oct 2011, 08:40
by ezhiukas
as tai nesuprantu kam tos brytvos. Taigi jau senai moksliskai irodyta kad zmones keicia mocus, pakol nusiperka Harli. Tada ateina nirvana ir moco keisti nebesinori.

Re: Q: koki muoca pirkti?

Posted: 24 Oct 2011, 08:46
by mindaugasa vol.2
sp yr geras muocas.
bet koznas pabaznas turi milijona savu minimotyvu, nesutampanciu su pvz.devil_racerio pasirinkimo motyvais
jei imi naudota moca, imk geriausios technines bukles koki nutveri is tu triju + R1 :)

Re: Q: koki muoca pirkti?

Posted: 24 Oct 2011, 10:48
by Wobbler
Kol kas pirmauja SP

Re: Q: koki muoca pirkti?

Posted: 24 Oct 2011, 10:51
by tckd
nu bet tai paaiskinkit durniam (t.y. man) maltis po miesta uz miesto nuvaziuojant karta kacergon neturetu buti atvirksciai kokis streetas. o jei maltis kacergoj ir viena kart pervaziuot per miesta tada bzytva? skaityciau sita uz megamotyva? :fart:

Re: Q: koki muoca pirkti?

Posted: 24 Oct 2011, 11:09
by M`BaubZ
tai kad p. devil_racer yra pagarsėjęs manekenas, tai ir motyvai atatinkami :)

Re: Q: koki muoca pirkti?

Posted: 24 May 2012, 07:49
by tomasn
o tai sitas motociklas neatitinka mindaugasos kriteriju?
http://auto.plius.lt/skelbimai/bmw-r-kl ... 00311.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Re: Q: koki muoca pirkti?

Posted: 24 May 2012, 08:22
by ezhiukas
prastovejes 8 metus garaze? Ten turbut jau visi guoliai uzrudyje nuo stovejimo...

Re: Q: koki muoca pirkti?

Posted: 24 May 2012, 08:27
by Arvis
kokia paskutine kaina ?

Re: Q: koki muoca pirkti?

Posted: 24 May 2012, 10:30
by Martynas
kaip is dzeimso bondo filmo..:)

Re: Q: koki muoca pirkti?

Posted: 02 Jun 2012, 11:21
by efk0nas
O, radau topiką sau!

Aplinkybės:
1. Britvų jau turėjau, smaugt kaip vIras neišmokau, ant ratelio varyt - irgi
2. Matalinu nedaug
3. Litų neturiu
4. Matalinu nedaug
5. Ant ratelio kelt vis dėlto norėčiau išmokti

Tai gi vagi na, ką pirkt? Spėju, kad supermoto, ibo:
1. Kainuoja nedaug
2. Kainuoja nedaug
3. Kainuoja nedaug
4. Susivarčius kūliais, remontas nebrangus?

Tai vat patarkit, kokį modelį žiūrėti.. Nes šitoj motoklasėj žinių ne tai kad 0, bet -50.

Ačiū!

Re: Q: koki muoca pirkti?

Posted: 02 Jun 2012, 12:06
by El Traxo
o, efkonas! :)

vienkiaušis ir dar supermoto greit nusibos. Mieste smagu tiek, kad palakstyt gali smagiai tarp mašinų. Nebent tikrai nedaug važinėsi - kartą, du per mėn. :)

Re: Q: koki muoca pirkti?

Posted: 02 Jun 2012, 12:46
by Wobbler
efk0nas wrote:
1. Kainuoja nedaug
2. Kainuoja nedaug
3. Kainuoja nedaug
4. Susivarčius kūliais, remontas nebrangus?



Ačiū!
SV 650??
Mieste fun'o kiek ir su supermoto + uz miesto neatsiras noro nusizudyti jau po 0.5 km
:pagausiu:

Re: Q: koki muoca pirkti?

Posted: 02 Jun 2012, 13:15
by efk0nas
El Traxo wrote:o, efkonas! :)

vienkiaušis ir dar supermoto greit nusibos. Mieste smagu tiek, kad palakstyt gali smagiai tarp mašinų. Nebent tikrai nedaug važinėsi - kartą, du per mėn. :)
Nu tai gali būti enduro su supermoto ratais.. Ar kaip ten pas juos vyksta? Žodžiu, kažkada smaugiau gonzo barmaliejų, tai valinimas įspūdį paliko! Tik nepatiko karbotos svyruojančio protektoriaus padangos ir didokas/sunkokas jis..

Kaip toks? http://auto.plius.lt/skelbimai/ktm-exc- ... 63873.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Re: Q: koki muoca pirkti?

Posted: 02 Jun 2012, 14:42
by Yvl
nelabai aišku, ką tu planuoji su tuo grėbliu daryt

Re: Q: koki muoca pirkti?

Posted: 02 Jun 2012, 15:13
by ezhiukas
imk mano tamara. Uzsidesi mitaso slikus, varys ne prasciau nei su supermotinem padangom :) O ir sudam antri ratai yr