Page 29 of 79
Posted: 03 Oct 2008, 14:09
by tckd
placiau

Posted: 03 Oct 2008, 15:17
by gonzas
ie sita, a nugi visi pas motoshopa pirkt visko.
derinat su manim ir kainos bus itin palankiomis.
Posted: 03 Oct 2008, 15:18
by ezhiukas
arba su mindazu jei vilniuj

Posted: 03 Oct 2008, 16:09
by didzhej
kokis ce advertaizingas nax?
moderams darbo duodat.
skaitau mest reikia.

Posted: 04 Oct 2008, 01:12
by Rashyd
Ei, gonza, gautum KTM dali tinkama husabergams, radau kad trosas gazo rei mirties..
59002091300 - kataloge KTM'o guli, anu davaj
gonzas wrote:ie sita, a nugi visi pas motoshopa pirkt visko.
derinat su manim ir kainos bus itin palankiomis.
Posted: 04 Oct 2008, 22:45
by vytenismak
Rashyd wrote:Ei, gonza, gautum KTM dali tinkama husabergams, radau kad trosas gazo rei mirties..
59002091300 - kataloge KTM'o guli, anu davaj
gonzas wrote:ie sita, a nugi visi pas motoshopa pirkt visko.
derinat su manim ir kainos bus itin palankiomis.
standartine kaina 183lt, butu kaune ~ketvirtadieni
Posted: 04 Oct 2008, 23:09
by Rashyd
vajezau, standartine kaina ir dar kaune!
Posted: 04 Oct 2008, 23:15
by vytenismak
Rashyd wrote:vajezau, standartine kaina ir dar kaune!
sportininkam kaina kitokia, o su salyga kad dj mane seka, manau nesunkiai trosas atsidurtu vilniuj
Posted: 05 Oct 2008, 08:49
by tckd
vytenismak wrote:Rashyd wrote:vajezau, standartine kaina ir dar kaune!
sportininkam kaina kitokia, o su salyga kad dj mane seka, manau nesunkiai trosas atsidurtu vilniuj
O TAI
pagalvojau kad tu acakytum i retorini klausima
ktm/husaberg daliu kainos vs gonda/kawasraki?
zenkliai brangiau/siektiek/same shit
Posted: 06 Oct 2008, 08:27
by vytenismak
tckd wrote:
O TAI
pagalvojau kad tu acakytum i retorini klausima
ktm/husaberg daliu kainos vs gonda/kawasraki?
zenkliai brangiau/siektiek/same shit
sakyciau same shit
o del idomumo galesiu padaryti tam tikru daliu kainu analize
Posted: 06 Oct 2008, 08:30
by zil130
59002091200 va toks gazo trosas amierikoj 36 $ = 90LTL be transporto aišku. nu ir be pvm, ir be muito.
Bet žinoma kaip kam sekasi.
Posted: 06 Oct 2008, 08:34
by vytenismak
zil130 wrote:59002091200 va toks gazo trosas amierikoj 36 $ = 90LTL be transporto aišku. nu ir be pvm, ir be muito.
Bet žinoma kaip kam sekasi.
ovashitas trosas pas mumi 172 standartiskai
Posted: 06 Oct 2008, 08:37
by Rashyd
Nu tai tarkimes, galiu nusiusti pinigus, kur siusti ir kiek siusti prashom privatan. Aciu.
Trosas esminis - smaugimo...
vytenismak wrote:Rashyd wrote:vajezau, standartine kaina ir dar kaune!
sportininkam kaina kitokia, o su salyga kad dj mane seka, manau nesunkiai trosas atsidurtu vilniuj
Posted: 06 Oct 2008, 08:37
by ezhiukas
taigi yra vienas dede lazdynuose, katras visokius troselius gamina tobulai

Posted: 06 Oct 2008, 08:39
by Rashyd
nu ten nier toks paprastas trosas, virsuje yra plasmasinis sudas kur laiko abu trosus kruvoj (gazo uzlauzimo ir atlauzimo), kuris pas mane jau nulauztas po batonu...
Kaip jau minejau, trosas eminis (ne stabdziu kokiu menkysta) o smaugimo, reik ji gernbt!