Page 29 of 37
Posted: 17 Nov 2006, 12:29
by _hey
Rashyd,
ryt gal yra noras patrypt neries pakrante?
Posted: 17 Nov 2006, 12:47
by Rashyd
Ir dar koks yra!
Posted: 17 Nov 2006, 12:48
by Renaz
Ble noreciau... nebutu toks snarglys ilgas, ir nebutu taip karsta, tai vaziuociau

Posted: 17 Nov 2006, 13:54
by Rashyd
Ryt 10-11 galime paplanuot. Galima ir i nemencines puse pavaziuot ir pan..
_hey wrote:Rashyd,
ryt gal yra noras patrypt neries pakrante?
Posted: 17 Nov 2006, 14:24
by didzhej
gero jum kelio. tada.
Posted: 20 Nov 2006, 16:48
by Renaz
Ar vaziavot? Patiko?
Posted: 20 Nov 2006, 17:11
by Rashyd
nesigavo. bet kita savaitgali manau gausis
Posted: 23 Nov 2006, 16:06
by Rashyd
vaziuosim, broliai kristuje, zemeles pavalgyt?
Posted: 23 Nov 2006, 17:01
by Renaz
Rashyd wrote:vaziuosim, broliai kristuje, zemeles pavalgyt?
KA?
Posted: 23 Nov 2006, 20:51
by Vee Crunchy
Rashydas klausia, ar purvo esti varysim.
Posted: 23 Nov 2006, 21:15
by Rashyd
Sestadieni iki +9, sekmadieni iki +11!
trumpalaikis lietus nemaisho! virai varys savaitgali kol sviesu. o kiti grauz baronku skyles ir keis lietuvos klimata in liandzsbergi...
Posted: 23 Nov 2006, 23:03
by gonzas
vat cia pasistojo klausimas i jusu frakcija!
ar jei ash prisikciau i kelnes, irgi buciau shitdirteris?
aciu uzh ishsamu atsakyma! tegyvuoja draugyste! viva cuba! venseramos! habibi!
Posted: 24 Nov 2006, 00:35
by Renaz
Rashyd wrote:Sestadieni iki +9, sekmadieni iki +11!
trumpalaikis lietus nemaisho! virai varys savaitgali kol sviesu. o kiti grauz baronku skyles ir keis lietuvos klimata in liandzsbergi...
As skaitau, kad visai ir pasijungciau... aisku terminatorius isplautas ir ismazgotas, bet gal nesuspiurvins labai...

Posted: 24 Nov 2006, 00:39
by Renaz
gonzas wrote:vat cia pasistojo klausimas i jusu frakcija!
ar jei ash prisikciau i kelnes, irgi buciau shitdirteris?
aciu uzh ishsamu atsakyma! tegyvuoja draugyste! viva cuba! venseramos! habibi!
Atsakau:
Ach ty bleдь! Jei tu prisiksi i kelnes, busi elementariausias apsishikelis, nusitriedelis ar pan. Ir dar is kauno! Nei daugiau nei maziau. Diortu si situacija net nekvepia!
Posted: 24 Nov 2006, 08:17
by gonzas
aciu uzh atsakyma.
