Page 288 of 295

Re: Husaberg kampelis

Posted: 18 Apr 2016, 11:41
by tomasn
Duok mentalinini minusa

Tapatalk

Re: Husaberg kampelis

Posted: 21 Apr 2016, 14:00
by Dzuku_Briedzis
M`BaubZ wrote:Nu ką. Šian tas antras kartas, kai bergo savininkas buna davol'nas.
Bergas eina gąsdint bimbeksų palangos kopose.
Bleble...

Kas bus perkamas vietoj dvasingo?

Re: Husaberg kampelis

Posted: 21 Apr 2016, 15:55
by M`BaubZ
Image

britvą kokią nors?

Re: Husaberg kampelis

Posted: 21 Apr 2016, 16:00
by zil130
taip išeina aš zriastaralsia

Re: Husaberg kampelis

Posted: 21 Apr 2016, 16:05
by tckd
tik nepirk 600sotkes, ybo kazkur skaiciau kad honda nebegamins cbr600, ybo niekas neperka 600sotkiu :gaidys: :nevalyt: :bukvyraskaipvisi: :tiktailytras:

Re: Husaberg kampelis

Posted: 21 Apr 2016, 16:54
by M`BaubZ
zilas tai dvigubai zria staralsia:

prieš tai buvo atėjęs toks nebais'didelio ūgio interesantas ir bebandydamas (sėkmingai) užkikint pastatęs ant kojos, nulaužė nx tos kojos spyruoklę. tai zilo darbo vaisius grįžo ant lentynos, o liaudyje pasklido proverbas "reikalingas kaip bergui koja".

Re: Husaberg kampelis

Posted: 21 Apr 2016, 22:17
by tckd
Su salyga kad pas mane spyrokle irgi buvo perlauzta tai geras zmogus zilas arciau privirino verzle an 6.. is kitos puses sakyciau taip jei atvaziuoji virint kojeles pas zila bergas eis an pardavimo.

Re: Husaberg kampelis

Posted: 14 May 2016, 09:57
by wundis
Ar tik ne irmantas ruošiahusaberga 2016 sezonui?

Re: Husaberg kampelis

Posted: 14 May 2016, 10:11
by storms
Mats varo. Pamenu jo senąjį projektą. Kosmonautas

Re: Husaberg kampelis

Posted: 14 May 2016, 19:11
by irmantas
wundis wrote:Ar tik ne irmantas ruošiahusaberga 2016 sezonui?
Ruosia ruosia, tik gal ne '16 metams, o '17-18.

P.S. Soriuka , niekaip neprisiruosiu padaryti dabartiniu foto, ir aprasyti kodel buvo skeltas varikliukas. Greitu metu stengsiuos tai padaryti.

Re: Husaberg kampelis

Posted: 07 Sep 2016, 18:50
by M`BaubZ
linkėjimai kanpeliui iš atostogos!
DSC_0279.JPG
DSC_0279.JPG (79.45 KiB) Viewed 3245 times

Re: Husaberg kampelis

Posted: 07 Sep 2016, 20:52
by El Traxo
Balkanai? :)


Tapatok

Re: Husaberg kampelis

Posted: 14 Sep 2016, 10:57
by irmantas
Na, tai laba diena, Kanpeli. Taigi, su ta džiuge žinia galiu pranešti , kad po ilgo hibernate'o bergas pagaliau užgiedojo. Na tai nuo pradziu.

Kaip jau žinote, po žiemos-pavasarinio grandines keitimo buvo pravažiuota apie 1m/h ir tada pasigirdo kazkoks neeilinis garsas. Užgesinus ir vel bandant vesti pasigirdo metalo takštelejimas ir užsiklynijo viskas. Na ka , vel išemame varikli, ardom ardom, klyno priežastis buvo vandens pompos velenėlio guolio subirėjimas ir balansyrui uzstrigus ant guolio šaratuko. Na tai ka, perkame pasinaudodami ta proga visus naujus guolius, stumoklis, cilindras , pirstas mire visai jau ir gana senai, tai ir juos keiciame. Laikui atsiradus vis po biski sudedame ir praeita savaitgali bandom uzvesti. Užsiveda, dirba graziai svelniai, perfecto.

Tai va, buvo pravažiuota, patiko, pamiršau beveik kaip kick'int ir kaip aplamai važiuot, beet laikui einant bandysiu improve'intis.

Šiam kartui tiek, geros dienos.

Re: Husaberg kampelis

Posted: 14 Sep 2016, 12:42
by El Traxo
Nu tiesiog puikus sezonas - metai praejo, o variklis kaip naujas, vaziuota tik karta :)


Tapatok

Re: Husaberg kampelis

Posted: 14 Sep 2016, 20:37
by Motowowere
Nelaimes kampelis.Nekitaip. :confused5: