Page 30 of 49

Re: Motociklizmas ir skaiciai

Posted: 14 May 2012, 14:54
by storms
ratu skaicius gali skirtis, nes vaziuojama posukyje, ko pasekoje daugiau spidometras prisuka. bet taip. skaiciai labai panasus

Re: Motociklizmas ir skaiciai

Posted: 14 May 2012, 22:17
by Username
tckd wrote:125*3350?=418km wide open trotle? [-o< sedyne nekieta? vairas patogiai? duda nepergarsiai? :confused5:
wide open throttle? Cia nuo kada su litriuku kacergoje taip gaunas? Prasom nesikuklinti, pravaziuoti trasoje, ir pasiziureti vidutines apsukas :glasses7:

Re: Motociklizmas ir skaiciai

Posted: 15 May 2012, 11:40
by tckd
pala jei apsukos per zemos prasom vaziuot zemesniu begiu. kacergai uztenka pirmo ir negreziant? :-k :occasion2: litrai :withstupid:

Re: Motociklizmas ir skaiciai

Posted: 15 May 2012, 14:16
by Username
sekmes vaziuojant kacergoje su litru 1-2 begiu ant redlaino =D>

tckd turbut nezino kas yra 180 arkliu i plona galine padanga? :)

Re: Motociklizmas ir skaiciai

Posted: 15 May 2012, 17:29
by tomasn
tckd zino, kas yra 160 plocio galine padanga ir 649 kW. gali techpasa parodyt :evil3:

Re: Motociklizmas ir skaiciai

Posted: 15 May 2012, 17:31
by ezhiukas
nu, su tiek kw net begio kalt nereikia, atsuki rankena ant neutralkes ir rieda kaip reaktyvinis :D

Re: Motociklizmas ir skaiciai

Posted: 16 May 2012, 08:22
by Abbath
Tai ir lenktyniaut nereiktu, uztektu pries varzybas techpasa parodyt.

Re: Motociklizmas ir skaiciai

Posted: 16 May 2012, 08:59
by tckd
Abbath wrote:Tai ir lenktyniaut nereiktu, uztektu pries varzybas techpasa parodyt.
+1

tai apie tai ir kalba.

Re: Motociklizmas ir skaiciai

Posted: 17 May 2012, 13:22
by wundis
Ar zinojote kad is lektuvo ismetus triumf rocket III, anas 0-100 kmh begetusi beveik tokiu pat pagreiciu kaip ir vaziuodamas zemeje sava eiga, t.y. 9,81 m/s²

Re: Motociklizmas ir skaiciai

Posted: 17 May 2012, 13:54
by tckd
zinome kad jei leGtuvas bus pakankamai auGstai nepades ir triumf racketa. bet ar tai reiskia kad triumfas gali nugalet zemes trauka? jei pavadinime yra zodis raketa tai turbut gali? :-k

h, km g, m/s²
0 9,8066
1 9,8036
2 9,8005
3 9,7974
4 9,7943
5 9,7912
6 9,7882
8 9,7820
10 9,7759
15 9,7605
20 9,7452
50 9,6542
80 9,5644
100 9,505
120 9,447
500 8,45
1000 7,36
10 000 1,50
50 000 0,125
400 000 0,0025

Re: Motociklizmas ir skaiciai

Posted: 17 May 2012, 14:21
by wundis
o jeigu triumfa mesime i duobe (kur jam ir vieta)? o mano megiamas klausimas: jeigu triumfa mesime i duobe, kuri hipotetiskai eina kiaurai per zemes centra. kas bus, ir kurioje vietoje is triumfo prades begti tepalai.

Re: Motociklizmas ir skaiciai

Posted: 17 May 2012, 14:22
by Username
O tai koks tas triumfo pagreitis?

Mes jau issiaiskinom kad xajabusos jis neatpisa, bet vistiek idomu koks tas pagreitis kilometrais per valanda per sekundes

Re: Motociklizmas ir skaiciai

Posted: 17 May 2012, 14:44
by M`BaubZ
taigi parašė: iki 100 maždaug 9,81 m/s^2 arba 35,32 km/(h*s). po 100 niekam neįdomu, nes taip greitai važuiojant aplinkiniai dar gali ir nepastebėt, kad pas tave PAKETA-3.

Re: Motociklizmas ir skaiciai

Posted: 17 May 2012, 14:50
by wundis
matematikams uzduotis:

tai koki atstuma bus nuvaziaves (ar nukrites) roketas, pasiekes 100kmh greiti? aha?

Re: Motociklizmas ir skaiciai

Posted: 17 May 2012, 16:12
by tckd
nu tigi kempianki mėtrai? :glasses7: