Page 30 of 31

Re: Husky 610SM

Posted: 03 Apr 2012, 15:37
by mindaugasa vol.2
man santariskese padare avatara

Re: Husky 610SM

Posted: 05 Apr 2012, 20:46
by mindaugasa vol.2
sveiki,

siuomi uzpildome lietuviu tautinio mototiuningo vakuuma. kazkaip visko yra, o vat, lietuvisko mototiuningo - ne?! kodel? esame paskutiniai pagonys europoje ir tuo turime didziuotis.
taigi, siandiena - lietuviskas oro filtro komplektas "vytautas-1"
kai saka, atsvara visiems "ke-enams" ir kt.
1. DIY komplekta sudaro: "kriaukle", jungianti karbiuratoriu "vytautas-1" su air box'u, kurio nera; 2vnt. chamutai, oem metalinis tinklelis ir lietuvaites darbsciu ranku isausta drobule (pasizymi neitiketinomis filtravimo savybemis, sulaiko 99.9proc. kietuju daleliu, ypac sumirkyta tyros lietuvaites asaromis.
Image
2. oem metalini tinkleli dedame i "kriaukle" isvirkscia puse (taip reikia). pats tinklelis reikalingas tam, kad netycia neitrauktu drobules i vidu.
Image
3.dedame tautine drobule ant virsaus, prispaudziame chamutu ir dailiai apkerpame zirklemis, palikdami elegantiska sijoneli
Image
4. viska suinstaliuojame i jusu motorcykla "vytautas-1"
Image

tautinio oro filtro "vytautas-1" privalumai: iperkamas, be to yra greitieji kreditai; drobule gali buti ivairiausiu proginiu rastu. pvz. kovo 11d. trispalve, o kovo - 8d. ruzava. filtravimo savybes (imirkius drobule tyros lietuvaites asaromis) lenkia visus zinomus analogus ir pigias kopijas. paprasta prieziura: imetei i skalbimo masina "vytautas-1" ir aini ziureti tv.
visos teises saugomos. tkdc paverkslenimai stiliuje "as pirmas sugalvojau" yra netiesa. kainos brangs.
aciu

Re: Husky 610SM

Posted: 05 Apr 2012, 20:58
by Username
Niekaip neiziuriu ant dangtelio, ar ten honda ar xuksvarna?

Husky 610SM

Posted: 05 Apr 2012, 21:01
by Dzuku_Briedzis
Pirminyka i prezidentus!

Re: Husky 610SM

Posted: 05 Apr 2012, 21:30
by Yvl
laisve kedytei!

Re: Husky 610SM

Posted: 05 Apr 2012, 21:30
by Arvis
Ponas K.Andenas plaukus nusirautu pamates.

Re: Husky 610SM

Posted: 05 Apr 2012, 21:34
by Yvl
ta proga unitazo kandenas nunai isskalbtas dziovinasi ant radarataleus. dazhysim raudonai kai isdzius

Re: Husky 610SM

Posted: 05 Apr 2012, 21:52
by wundis
kiek kw dadeda?

Re: Husky 610SM

Posted: 05 Apr 2012, 21:55
by Yvl
septynius

Re: Husky 610SM

Posted: 05 Apr 2012, 23:00
by zil130
ble tigi paimi Akelienės kalgotkes ir nereikia jokių apkabų. pliusas ?:--> minus svorio.

Re: Husky 610SM

Posted: 05 Apr 2012, 23:01
by tckd
ir visgi parlono lopas suteptas tepalioko butu muset sveikiau? :betnenotomorou:

Re: Husky 610SM

Posted: 05 Apr 2012, 23:13
by mindaugasa vol.2
tai prasome, i vidu tilps ir parolonas.

Re: Husky 610SM

Posted: 06 Apr 2012, 12:36
by wundis
ko dar galima prikrauti i vidu? rakteli an 13? pora atsuktuvu, strapiku ir izolkes?

Re: Husky 610SM

Posted: 06 Apr 2012, 12:55
by mindaugasa vol.2
cia supermoto, a ne enduro! cia niekas negenda ir vaziuoti isikandus sankabos trosa nepriimtina!

Re: Husky 610SM

Posted: 06 Apr 2012, 15:39
by storms
jus matet wundzio bigo filtra?
:pazors: