Page 30 of 40
Re: Q: koki muoca pirkti?
Posted: 02 Jun 2012, 15:19
by efk0nas
Yvl wrote:nelabai aišku, ką tu planuoji su tuo grėbliu daryt
Noriu smaugt gatvėj unt ratelia, o kai mentai vejas, pist per bordiurą ir miškan!
Re: Q: koki muoca pirkti?
Posted: 02 Jun 2012, 15:22
by Yvl
Tadu pleisteishonas
Re: Q: koki muoca pirkti?
Posted: 02 Jun 2012, 15:55
by Dzuku_Briedzis
efkuns, jau seniai viskas zinoma, kur tavo pasaukims

Re: Q: koki muoca pirkti?
Posted: 02 Jun 2012, 16:41
by efk0nas
Dzuku_Briedzis wrote:efkuns, jau seniai viskas zinoma, kur tavo pasaukims
Tai jo, man gi šefai nemoka 100k baksų premijos, jei paskambina ne darbo metu
Re: Q: koki muoca pirkti?
Posted: 02 Jun 2012, 16:53
by efk0nas
Yvl wrote:Tadu pleisteishonas
Šitą turiu jau kelis metus - nebevež

Jei rimtai, tai pamatalinimui po miestą/iki darbo/aplink chatą. Į ilgas keliones nevažiuosiu. A toy, vienžo. Jei smegenas susisuks, gal kada atvažiuosiu pažiūrėt, kaip trasoj vIai su supermoto varo per wupsus.
Re: Q: koki muoca pirkti?
Posted: 02 Jun 2012, 17:15
by Yvl
Tai imk eziuko tamara ir lekiok
Re: Q: koki muoca pirkti?
Posted: 02 Jun 2012, 19:10
by efk0nas
Yvl wrote:Tai imk eziuko tamara ir lekiok
Tamara eto kto? Prašom tikslų modelį, visą service history. Ir standartinis lietuviškas klausimas (o kaip be jo?!): kodėl parduoda?

Re: Q: koki muoca pirkti?
Posted: 02 Jun 2012, 20:05
by Dzuku_Briedzis
efk0nas wrote:
Tai jo, man gi šefai nemoka 100k baksų premijos, jei paskambina ne darbo metu
Ponas neisizeiskit, as pointinau i ta karta, kai prie garazo... stoppie buvo
O kas del moco - jami XR'a koki ir dziaugiesi
Re: Q: koki muoca pirkti?
Posted: 02 Jun 2012, 20:07
by efk0nas
Dzuku_Briedzis wrote:
Ponas neisizeiskit, as pointinau i ta karta, kai prie garazo... stoppie buvo
O kas del moco - jami XR'a koki ir dziaugiesi
Tai aš irgi apie tą patį kartą. Jei pamenat, prieš garsųjį stoppie išdidžiai pasakojot, kaip jums šefai moka kosmines premijas, jei skambina nedarbo metu. Nu tai va man nemoka, tai ir perku gaidį arba stoppie'inu su dvirka
XR eto kto? Kubikų kiek jamt geriau sakyk

Re: Q: koki muoca pirkti?
Posted: 02 Jun 2012, 20:38
by Vito
Tu palauk kol Gondą CRF250L atsivešiu į salioną. Kainuos ne kažką daugiau nei senas triperis, plius kišenės neišdrąskys perkant lizingu su 1.9% palūkanom.
Re: Q: koki muoca pirkti?
Posted: 02 Jun 2012, 20:42
by efk0nas
Vito wrote:Tu palauk kol Gondą CRF250L atsivešiu į salioną. Kainuos ne kažką daugiau nei senas triperis, plius kišenės neišdrąskys perkant lizingu su 1.9% palūkanom.
Tipo, šitą?
http://powersports.honda.com/2013/crf25 ... tions.aspx" onclick="window.open(this.href);return false;
Bet tai kodėl Honda niekada arklių nerašo, a?
Beje, mocas lizingu su tokiu mažu pabrangimu? Tai gal jau CASCO jiems normalus atsirado?
P.S. Ežiuk, aūūū! Duok daugiau info apie savo Tamarą.
Re: Q: koki muoca pirkti?
Posted: 02 Jun 2012, 22:26
by Vito
Pas jį kažkas apie 20 kW.
Mažas pabrangimas, nes tai Honda. Yra ir kasko. Metinė įmoka 6% vertės, 1200 frančizė/20% vagystė.
Re: Q: koki muoca pirkti?
Posted: 02 Jun 2012, 22:58
by efk0nas
Vito wrote:Pas jį kažkas apie 20 kW.
Mažas pabrangimas, nes tai Honda. Yra ir kasko. Metinė įmoka 6% vertės, 1200 frančizė/20% vagystė.
Nu jo, sąlygos tai tokios.. Ko nenuplėšia pabrangimas, su kaupu sumoki draudimui

Re: Q: koki muoca pirkti?
Posted: 02 Jun 2012, 23:18
by Vito
Perki grynais ir nesuki galvos dėl draudimų

Re: Q: koki muoca pirkti?
Posted: 02 Jun 2012, 23:20
by ezhiukas
nu tamara yra tamara (yamaha xt 600e). Parduodu nes ziedo metai. Jei nieks nepirks tai neparduosiu, toliau vazinesiu
