Page 30 of 45

Re: Neanoniminis motofitneso kampelis

Posted: 12 Apr 2013, 16:41
by mindaugasa vol.2
Renaz wrote:Labadiena. Su pavasariu. Mindauga provokuoju provokuojanciu klausima - o paprastai begt slabo? Butinos aukstumines technologijos.
Su velosezono pradzia taipogi.
Labadiena gerb.Renazijau, su velosezono pradzia!
Pasiduodu provokuojamas: turiu sumauta ciurnos sanari su sumazejusiu tarpsanariniu tarpu ir apribota pedos judesio amplitude.
Taigi, begti paprastai - slabo.
Laimej, tai netrukdo minti dvyrkos ir vaziuoti motorcyklu.

Re: Neanoniminis motofitneso kampelis

Posted: 12 Apr 2013, 16:46
by Renaz
Ta grazia proga, kad netrukdo, siulau testi minti ir nesiblaskyti, nes kaip zinia tie gelezai atsirado ne tais laikais kai zmogus gaude pesciomis antilopes. Ko pasekoje prigadinsi dar labiau kelius. Skaitau. Ziniu neturiu, bet jei kojos neamputuotos, nebandyciau.

Lasiniu deginimui rekomenduoju plenta. Nera sudu, nera bembiksu, nera piktu sunu (tik vienas kitas). Yra furu taciau. Bet lasinys puikiai dega, daugiau estetikos ir prieinamumo (kelias nudziuvo nuo pavasarinio lietucio, ir gali sau gazuot). Analogija su britva ir sudabrydziu - nebe tas amzius su meslu po apykakle vaizduot misku feja. Skaitau.

Re: Neanoniminis motofitneso kampelis

Posted: 12 Apr 2013, 17:05
by mindaugasa vol.2
Tai bet noreciau pasakyti, kad kol kas tai tik sugalvojau pavadinima tiems velomaniakams, kuriuos jau tenka lenkti vaziuojancius keliu: tai butu - velo dulkiu siurbliai.
Kaip as isivaizuodu, bent jau iki suzaliuojant augmenijai, minant pedalus asfaltu per savo plaucius praledziamas kubinis kilometras pakeles oro, surenkant visas dulkes ir automobiliu tersalus.
Nia?
Prasome paneigti.
O kol neigsite, imetu muzikini sveikinima: http://www.youtube.com/watch?v=pUBvdJtsDJs" onclick="window.open(this.href);return false;

Re: Neanoniminis motofitneso kampelis

Posted: 12 Apr 2013, 17:51
by Username
Yvl wrote:
Username wrote:atsakote uz bazara?
ale tu vis tiek apgailėtinas...
Tu, budamas luzeris, kuris nieko gyvenime nepasieke ir nepasieks, nepasakok man apie mane, ok?

Re: Neanoniminis motofitneso kampelis

Posted: 12 Apr 2013, 17:56
by Yvl
Username wrote:
Yvl wrote:
Username wrote:atsakote uz bazara?
ale tu vis tiek apgailėtinas...
Tu, budamas luzeris, kuris nieko gyvenime nepasieke ir nepasieks, nepasakok man apie mane, ok?
Nusčiulpkit, gerbiamasai. Bent kokius 9 kartus.

Re: Neanoniminis motofitneso kampelis

Posted: 12 Apr 2013, 17:57
by Dzuku_Briedzis
zajabali jus jau

Re: Neanoniminis motofitneso kampelis

Posted: 12 Apr 2013, 18:34
by alias
:banem: :banem: :banem: :banem:

Re: Neanoniminis motofitneso kampelis

Posted: 12 Apr 2013, 18:45
by mindaugasa vol.2
jop. numoderkite pls, is sio sveikatos kupino kampelio.

Re: Neanoniminis motofitneso kampelis

Posted: 12 Apr 2013, 19:24
by wundis
pritariu pirmininkui del tersalu siurbliu. ir visai ne todel kad gavau indulgencija ar nemokama kontrstyrinimo licenzija 2013iems.
ukanotose salose buvo moraliskai sunku ziureti i zmones aktyviai kvepuojancius smogu. skaitau jeigu vaziuoti plentinuku - tai tik kaime. kur nors aukstaitijos nacionaliniam. arba tada jau vaziuoti xc sudais bet tyrame misko ore.

Re: Neanoniminis motofitneso kampelis

Posted: 12 Apr 2013, 20:20
by mindaugasa vol.2
Tai savaitgaly visi aina i siemens arena palaikyti musu vyru ir moteru, kurie kals y klyna. Cia ne kokia numyleta kazkelinta religija, cia viskas for real.
Jei kas negali eiti, tai niekam neidomu, tegu susimoka uz bilieta ir gali ziuret per telika.

mobile mindaugasa

Re: Neanoniminis motofitneso kampelis

Posted: 12 Apr 2013, 20:57
by El Traxo
apturėjai bilietą?

Re: Neanoniminis motofitneso kampelis

Posted: 12 Apr 2013, 21:01
by mindaugasa vol.2
7dieni reksim "musk ji!"
Nia?

mobile mindaugasa

Re: Neanoniminis motofitneso kampelis

Posted: 12 Apr 2013, 21:03
by Wobbler
wundis wrote:pritariu pirmininkui del tersalu siurbliu. ir visai ne todel kad gavau indulgencija ar nemokama kontrstyrinimo licenzija 2013iems.
ukanotose salose buvo moraliskai sunku ziureti i zmones aktyviai kvepuojancius smogu. skaitau jeigu vaziuoti plentinuku - tai tik kaime. kur nors aukstaitijos nacionaliniam. arba tada jau vaziuoti xc sudais bet tyrame misko ore.
Mynant ukanotojo sostines postkodais tenka pasistumdit peciais su kitais mynanciais. Bei double-decker'iais ir keturiu asiu betono maisyklem. Smogo itakos problema mynanciojo sveikatai tampa viena is nereiksmingesniu.

Re: Neanoniminis motofitneso kampelis

Posted: 12 Apr 2013, 21:11
by mindaugasa vol.2
Tai jus minkite, minkite. Prisidetate prie kietuju daleliu filtravimo, kaip tie liudnai pagarseje euro6 varikliai.

mobile mindaugasa

Re: Neanoniminis motofitneso kampelis

Posted: 12 Apr 2013, 22:30
by tckd
Nesuprantu tu plentinyku ir svorio metytoju, maziau eskit ir nereiks mint ir fsio :ruko: butu kaulai kietesni pikciau bmxsa, streetlaif :blackeye: