Posted: 08 May 2007, 08:43
o traku KP neprase papust i dudele ?Arvis wrote:O beje pastebejimas:
Trakuose isvaziuojant pro vartus apsauga visu reikalavo parodyt motociklo dokumentus.Skaitau sveikintina.
o traku KP neprase papust i dudele ?Arvis wrote:O beje pastebejimas:
Trakuose isvaziuojant pro vartus apsauga visu reikalavo parodyt motociklo dokumentus.Skaitau sveikintina.
sitaip jau senai daroma daugelyje tusu. Skaitau kad ponas retai i bikeshow vazinejate jei tai jums buvo naujienaArvis wrote:O beje pastebejimas:
Trakuose isvaziuojant pro vartus apsauga visu reikalavo parodyt motociklo dokumentus.Skaitau sveikintina.
Nesiginu...tikrai retai.ezhiukas wrote:sitaip jau senai daroma daugelyje tusu. Skaitau kad ponas retai i bikeshow vazinejate jei tai jums buvo naujienaArvis wrote:O beje pastebejimas:
Trakuose isvaziuojant pro vartus apsauga visu reikalavo parodyt motociklo dokumentus.Skaitau sveikintina.
