Page 4 of 4

Posted: 08 May 2007, 08:43
by Qu'est ce que c'est
Arvis wrote:O beje pastebejimas:

Trakuose isvaziuojant pro vartus apsauga visu reikalavo parodyt motociklo dokumentus. :-k Skaitau sveikintina.
o traku KP neprase papust i dudele ?

Posted: 08 May 2007, 08:51
by ezhiukas
Arvis wrote:O beje pastebejimas:

Trakuose isvaziuojant pro vartus apsauga visu reikalavo parodyt motociklo dokumentus. :-k Skaitau sveikintina.
sitaip jau senai daroma daugelyje tusu. Skaitau kad ponas retai i bikeshow vazinejate jei tai jums buvo naujiena ;-)

Posted: 08 May 2007, 08:56
by Arvis
ezhiukas wrote:
Arvis wrote:O beje pastebejimas:

Trakuose isvaziuojant pro vartus apsauga visu reikalavo parodyt motociklo dokumentus. :-k Skaitau sveikintina.
sitaip jau senai daroma daugelyje tusu. Skaitau kad ponas retai i bikeshow vazinejate jei tai jums buvo naujiena ;-)
Nesiginu...tikrai retai.

Posted: 16 May 2007, 16:41
by ezhiukas
su salyga kad rusai sestadieni zada +34 (tikiuosi neapipis), manau darysiu rideouta i klaipediskiu atidaryma. Gal pagaliau vasara prasides :D :supz:

Posted: 16 May 2007, 17:01
by mindaugasa
ziemos miegas: vasara buvo atidaryta jau praeita savaitgaly galingu fejerverku nuo tilto bei buduliu armija basanaviciaus prospekte!

Posted: 16 May 2007, 18:19
by ezhiukas
cia buduliu vasara buvo atidaryta. O Chimeros MC organizuojamas atidarymas rustiems baikeriams bus si savaitgali

Posted: 26 Jun 2007, 16:35
by Arvis
Skaitau kitam sezonui jau zinau ka darysiu traktoriui


Image