Page 4 of 8

Posted: 21 May 2007, 11:00
by efk0nas
Px, pajamsiu

Posted: 21 May 2007, 11:13
by Renaz
efk0nas wrote:Px, pajamsiu


:eek:

Posted: 21 May 2007, 12:29
by didzhej
Rashyd wrote:Patvirtinu, kad imam.

P.S. DJ-ei duodu tau 72 val. pakeisti saldytuva i motocikla! buvo ne istvermes, o saldytuvo perstumimo per lietuva ralis!
As labai nelaimingas del tavo komentaro.
Bet buvo jis ir is Viliaus puses.

Taigi, gal kam reikia saldytuvo pigiai?

Ieskau KTM/Yamaha/Honda/Suzuki/Husqvarna/Husaberg etc.

Posted: 21 May 2007, 12:32
by ezhiukas
efk0nas wrote:Px, pajamsiu
hehe, efkonas irgi i endurnius verziasi? :)

Posted: 21 May 2007, 12:33
by tckd
skaitau kad duotuosius dvd turi pirkt visi motofrakcijos nariai!
nes paprasciause kitos tokios palankios progos gali ir gyvenime
nebebiut.

Renaz wrote:
efk0nas wrote:Px, pajamsiu


:eek:

Posted: 21 May 2007, 12:34
by efk0nas
ezhiukas wrote:
efk0nas wrote:Px, pajamsiu
hehe, efkonas irgi i endurnius verziasi? :)
Ne. Bet Ć

Posted: 21 May 2007, 12:37
by ezhiukas
didzhej wrote:
Rashyd wrote:Patvirtinu, kad imam.

P.S. DJ-ei duodu tau 72 val. pakeisti saldytuva i motocikla! buvo ne istvermes, o saldytuvo perstumimo per lietuva ralis!
As labai nelaimingas del tavo komentaro.
Bet buvo jis ir is Viliaus puses.

Taigi, gal kam reikia saldytuvo pigiai?

Ieskau KTM/Yamaha/Honda/Suzuki/Husqvarna/Husaberg etc.
o gal StormS galetu papasakoti placiau apie bergus. Kokie motyvai buvo rinktis butent berga? Kokie modeliai, nuo kelintu metu verti demesio? Pliusai, minusai ir pan. Uz kiek galima nupirkti? Is kur pirkti - UK, vokietynas? As kiek paskaitinejau internete, tai susidaro ispudis kad bergas visai idomus ir vertas demesio variantas.

Posted: 21 May 2007, 12:45
by tckd
man atrodo storms jame paziurejes situos 4 movus..

http://www.husaberg.org/index.php?modul ... 01&start=0

Posted: 21 May 2007, 12:48
by didzhej
ezhiukas wrote: o gal StormS galetu papasakoti placiau apie bergus. Kokie motyvai buvo rinktis butent berga? Kokie modeliai, nuo kelintu metu verti demesio? Pliusai, minusai ir pan. Uz kiek galima nupirkti? Is kur pirkti - UK, vokietynas? As kiek paskaitinejau internete, tai susidaro ispudis kad bergas visai idomus ir vertas demesio variantas.
As galiu pasakyti argumentus, kodel noreciau 2000 bergo/husky, o ne KTM... tai tik isskirtinai lytine priezastis (eurine, kaip jumei labiau patika).

Nupirkti praktiskai visus "hardenduro" galima nuo 3000EUR + parvezimas. Arba istaikyti i pigiau.

Bet nupirkes 1998 metu endurika gali uzsitraukti nemalone, nes tipo senoviniai sprendimai ir pan. Zodziu, reikia nuo 1999-2000 iki nŪdienu.

Posted: 21 May 2007, 12:52
by ezhiukas
as tai internete radau kodel man tinka bergas:

http://www.husaberg.org/index.php?name= ... pic&t=6301

Image

:D

Posted: 21 May 2007, 12:58
by storms
didzhej wrote:
Rashyd wrote:Patvirtinu, kad imam.

P.S. DJ-ei duodu tau 72 val. pakeisti saldytuva i motocikla! buvo ne istvermes, o saldytuvo perstumimo per lietuva ralis!
As labai nelaimingas del tavo komentaro.
Bet buvo jis ir is Viliaus puses.

Taigi, gal kam reikia saldytuvo pigiai?

Ieskau KTM/Yamaha/Honda/Suzuki/Husqvarna/Husaberg etc.
yar vienas bergas ant pardavimo!

Posted: 21 May 2007, 13:01
by storms
internetas bergus siulo pirkti nuo 2002 metu. mol tada jie issprende quality bedas
o siaip jis primena biski ruski, bet dar biski ir lengvumo bei greicio turi...
jamiau berga - bo tai yra superinis kainos/kokybes/performanso santykis
kainos 2002 metu vaiksto +- 2500 eur

Posted: 21 May 2007, 13:24
by Rashyd
cia vogtu ir anglijoj?
storms wrote:internetas bergus siulo pirkti nuo 2002 metu. mol tada jie issprende quality bedas
o siaip jis primena biski ruski, bet dar biski ir lengvumo bei greicio turi...
jamiau berga - bo tai yra superinis kainos/kokybes/performanso santykis
kainos 2002 metu vaiksto +- 2500 eur

Posted: 21 May 2007, 13:29
by didzhej
oi... zodis voGtu..

Posted: 21 May 2007, 13:33
by storms
Rashyd wrote:cia vogtu ir anglijoj?
storms wrote:internetas bergus siulo pirkti nuo 2002 metu. mol tada jie issprende quality bedas
o siaip jis primena biski ruski, bet dar biski ir lengvumo bei greicio turi...
jamiau berga - bo tai yra superinis kainos/kokybes/performanso santykis
kainos 2002 metu vaiksto +- 2500 eur
kodel vogtu?