Posted: 21 May 2007, 11:00
Px, pajamsiu
efk0nas wrote:Px, pajamsiu
As labai nelaimingas del tavo komentaro.Rashyd wrote:Patvirtinu, kad imam.
P.S. DJ-ei duodu tau 72 val. pakeisti saldytuva i motocikla! buvo ne istvermes, o saldytuvo perstumimo per lietuva ralis!
hehe, efkonas irgi i endurnius verziasi?efk0nas wrote:Px, pajamsiu
Renaz wrote:efk0nas wrote:Px, pajamsiu
Ne. Bet Ćezhiukas wrote:hehe, efkonas irgi i endurnius verziasi?efk0nas wrote:Px, pajamsiu
o gal StormS galetu papasakoti placiau apie bergus. Kokie motyvai buvo rinktis butent berga? Kokie modeliai, nuo kelintu metu verti demesio? Pliusai, minusai ir pan. Uz kiek galima nupirkti? Is kur pirkti - UK, vokietynas? As kiek paskaitinejau internete, tai susidaro ispudis kad bergas visai idomus ir vertas demesio variantas.didzhej wrote:As labai nelaimingas del tavo komentaro.Rashyd wrote:Patvirtinu, kad imam.
P.S. DJ-ei duodu tau 72 val. pakeisti saldytuva i motocikla! buvo ne istvermes, o saldytuvo perstumimo per lietuva ralis!
Bet buvo jis ir is Viliaus puses.
Taigi, gal kam reikia saldytuvo pigiai?
Ieskau KTM/Yamaha/Honda/Suzuki/Husqvarna/Husaberg etc.
As galiu pasakyti argumentus, kodel noreciau 2000 bergo/husky, o ne KTM... tai tik isskirtinai lytine priezastis (eurine, kaip jumei labiau patika).ezhiukas wrote: o gal StormS galetu papasakoti placiau apie bergus. Kokie motyvai buvo rinktis butent berga? Kokie modeliai, nuo kelintu metu verti demesio? Pliusai, minusai ir pan. Uz kiek galima nupirkti? Is kur pirkti - UK, vokietynas? As kiek paskaitinejau internete, tai susidaro ispudis kad bergas visai idomus ir vertas demesio variantas.

yar vienas bergas ant pardavimo!didzhej wrote:As labai nelaimingas del tavo komentaro.Rashyd wrote:Patvirtinu, kad imam.
P.S. DJ-ei duodu tau 72 val. pakeisti saldytuva i motocikla! buvo ne istvermes, o saldytuvo perstumimo per lietuva ralis!
Bet buvo jis ir is Viliaus puses.
Taigi, gal kam reikia saldytuvo pigiai?
Ieskau KTM/Yamaha/Honda/Suzuki/Husqvarna/Husaberg etc.
storms wrote:internetas bergus siulo pirkti nuo 2002 metu. mol tada jie issprende quality bedas
o siaip jis primena biski ruski, bet dar biski ir lengvumo bei greicio turi...
jamiau berga - bo tai yra superinis kainos/kokybes/performanso santykis
kainos 2002 metu vaiksto +- 2500 eur
kodel vogtu?Rashyd wrote:cia vogtu ir anglijoj?
storms wrote:internetas bergus siulo pirkti nuo 2002 metu. mol tada jie issprende quality bedas
o siaip jis primena biski ruski, bet dar biski ir lengvumo bei greicio turi...
jamiau berga - bo tai yra superinis kainos/kokybes/performanso santykis
kainos 2002 metu vaiksto +- 2500 eur