Page 4 of 54
Posted: 09 Feb 2008, 21:46
by mindaugasa vol.2
eziukai, aciu tau visokeriopai ir kuom zemiausiai lenkiuosi!! dedu pliusa riebu.
kaip kontrastas geroms pastangoms siandien perpiet s.zukausko gatveje gatve pori kart perde kazkoks mishrunas, nenustatomos veisles.
na dievazi, jokio ten grozio ar dar kazkokios minties as tame garse nesugebejau ishgirsti. nepagarba aplinkiniams ir tiek.
Posted: 10 Feb 2008, 18:40
by Yvl
mindaugasa vol.2 wrote:kaip kontrastas geroms pastangoms siandien perpiet s.zukausko gatveje gatve pori kart perde kazkoks mishrunas
1. ka tu ten veikei?
2. kodel nebuvo sulauktas aliofono skambutis ir nebuvo pasiprashyta ant arbatos?
3. tas mishrunas yra
KUMPIO
apie Kumpi smulkiau papasakos storms
Posted: 10 Feb 2008, 19:45
by storms
Yvl wrote:
3. tas mishrunas yra
KUMPIO
apie Kumpi smulkiau papasakos storms

Posted: 18 Feb 2008, 12:29
by Arvis
Valio darbstiesiems pasto darbuotojam. As pagaliau sugebejau atsiimt HD Smart security system.
Ta proga privalgysiu pas tevus vedaru ir eisiu i garazha paziuret kaip tas dagtas su vienu laidu ir dviem jungtim jungiasi prie traktoriaus.
Susidomeje lankytojai priimami nuo 18:30.

Posted: 18 Feb 2008, 12:35
by ezhiukas
ghm, gal ir prelegsiu, ziuresiu kaip ten su laiku gausis. Beje, kiek toks daigtas kainavo jei ne paslaptis?
Posted: 18 Feb 2008, 12:48
by Teo
aš vat galvoju, kad šita signalkė yra labai zėba, išskyrus vieną BET - atsidarei bardačioką, signalizacijos bloką pakeitei standartiniu posūkių blogu ir nuvažiavai...
Posted: 18 Feb 2008, 12:58
by Arvis
Kainavo $165 su atsiuntimu i Lietuva. Ant dezutes kaina 289.95
Beja, sitas modelis gudresnis nei mano senas ibo nereik pultelio spaudinet, kad ijungt isjungt aliarma.
Montuojasi jis pries galini rata, po tokia plastmasine fignia, kur ji siaip ner paprasta pasiekt.
Posted: 18 Feb 2008, 13:08
by ezhiukas
cia pas softailus taip montuojasi. Pas roadkingus po bardacioku

Beje, gal noretum seno fatbojaus signalizoka parduot?

Posted: 18 Feb 2008, 15:42
by El Traxo
Arvis wrote:Susidomeje lankytojai priimami nuo 18:30.
Rezervuokit staliuką

Posted: 18 Feb 2008, 20:57
by Arvis
buvo sekmingai pakeistas TSM modulis i TSSM moduli. Kilo klausimu del vienos is sudedamuju daliu montavimo, bet grizes namo issiaskinau, jog tai antena. Vadinas montuojama bilenkaip. Aciu eltraxo uz pagelba su aliarma bei alum.
Posted: 18 Feb 2008, 21:16
by El Traxo
Arvis wrote:grizes namo issiaskinau, jog tai antena.
haha, o pirminė versija buvo apie dvasingesnį deveisą. Apgavo amerikonai
Arvis wrote:Aciu eltraxo uz pagelba su aliarma bei alum.
Alstublieft
Posted: 21 Oct 2009, 10:35
by El Traxo
Laba diena
daroma galimybių studija RK nebebūti daugiau mėlynam. Turim kokį gepruft unitazų dažytoją?
Aerografijos nereik, bet visoks kitoks dažymo subtilybių išmanymas privaloms.
p.s. ir kokios db kainos vaikšto?
Posted: 21 Oct 2009, 11:02
by Teo
El Traxo wrote:Laba diena
daroma galimybių studija RK nebebūti daugiau mėlynam. Turim kokį gepruft unitazų dažytoją?
Aerografijos nereik, bet visoks kitoks dažymo subtilybių išmanymas privaloms.
p.s. ir kokios db kainos vaikšto?
kainu nežinau.
antoshka dazytojas 865614669, ateities gatvėje kažkur dirba. stebuklu nepadarys, bet nebrangus
Posted: 16 Nov 2009, 15:09
by Yvl
nuva. tekintojai traukioja peciais.. reik shriubo su tokiu sriegio zingsniu... (begiu perjungimo kojelei prisukt)

Posted: 16 Nov 2009, 15:12
by Teo
Yvl wrote:nuva. tekintojai traukioja peciais.. reik shriubo su tokiu sriegio zingsniu... (begiu perjungimo kojelei prisukt)
nu, tekintojas turetu moketi užsriegti belenkoki sriegi. blogiausiu atveju, galima paieškoti coliniu varžtu (Oblius lygtais pardavinejo), o dar blogesniu atveju, galima persriegti ant didesnio metrinio...