Page 4 of 10
Posted: 29 Apr 2007, 21:45
by zhaltas
desiu dar w pliusa uz starta ir puse gonkiu matalinima pirmam, bet rytoj.
Posted: 29 Apr 2007, 21:48
by gonzas
butu W antras atmatalines, ale ten prie shakiu (edit) dejo

kliurka, ko pasekoj prapiso 4 sekundes.
Posted: 29 Apr 2007, 21:51
by didzhej
edit: prie sakiu, atejo ant neutralo ir teko ieskoti sukibimo
Posted: 29 Apr 2007, 21:56
by gonzas
siaip, viskas gerai. man patiko abidvi dienos, patiko pabendraut ir padalyvauti.
skaitau, visiems po pliusa ir po zhasi ant kaledu
kitiem startams rengsimes dar kruopsciau ir atsakingiau.
Venseremos! Viva Cuba!
Posted: 29 Apr 2007, 21:57
by zhaltas
nu tay o atmatalino kelintas?
otay ant musu pradejo pykt is pradziu visokie jakai, paskui komandos vyrukai o paskui dar visokie kitoki milicininkai, tai su salyga kad buvom isgere pisom miskais namo.
Posted: 29 Apr 2007, 22:00
by gonzas
atmatalino trecias. jei ne ta klaida, butu antras tikrai buves.
ant manes vakar milicininkai pyko, sako tavo numeris uzhmaskuotas. ash sakau, o ko jums uzhkliuvo stovintis motociklas, sakau ateikit cia i boksus, pilna motociklu be numeriu!
tai pagrasino, kad ateis virsininkas ir ishvesh i aikshtele eGzpertizei. nei ishveze, nei ka.
Posted: 29 Apr 2007, 22:01
by mindaugasa
agresyvus jaunuolis is ukmerges (su srad) padejo pasirinkti zvyra vietoje asfalto. kazkodel manau, kad ateity dar gali ivykti artimu kontaktu. ir skaitau, kad ateity mano +300kg bendra mase tures padeti tam vaikinui pasirinkti kita kelio danga.
tik dabar dashuto, ka vakar p. razmislavicius turejo omeny, pasakodamas, kad sunkus baikas padeda artimuose kontaktuose.
beje tas pat jaunuolis maloniai nuteike ir wajda, per vakarsykscius vaziavimus.
pastaba: jei gaza numeti, tai vtras smenga i zvyra, bet jei duodi per rankena gerai, tai aina kaip bite!
Posted: 29 Apr 2007, 22:07
by zhaltas
po teisybei tai dar keliese diskutavom ar tik nebuvo klaidos kvalifikaciniuose vaziavimuose su laiko iranga...?
ka manot ?
Posted: 29 Apr 2007, 22:08
by mindaugasa
kodel tokios mintys del klaidos?
Posted: 29 Apr 2007, 22:09
by gonzas
katroj cia vietoj jumis kilo itarimu?
bo ash per kvalifikacija matavau rezus ir W ir Mindaugo, o paskui dar ish Plado su Cibirka, tai jie pilnai atitiko oficialiai paskelbtuosius. na, ten buvo simtuju daliu skirtumai, bo matuojama telefonais ir etapines knopkes paspaudimu. bet skirtumu nepastebejau.
Posted: 29 Apr 2007, 22:18
by zhaltas
mums kilo itarimu apie pirma laika C klasej, buvo nuomuoniu kad galejo buti sumaisyti dacikai.
As nzn, nedalyvavau reiskiu tik bendra musu burelio nuomone.
xuinia, viskas baigesi kaip turejo baigtis.
kat butu dar teisingiau galetu palikt 2 pravaziavimu sisitema kaip budavo visada. Ir nekurias klases jungt, skaitau butu teisingiau , pigiua, linksmiau ir smagiau.

Posted: 29 Apr 2007, 22:22
by gonzas
na taip, kai kurie "profai" su paruoshtais mocais, vaziavo 7 sekundem blogiau, nei blogiausieji ish C klases
be jokio ypatingo spec paruosimo.
vsio, visiems respekta ir po pliusa. einu miegoti.
p.s. geriausias nuotykis: C klases startas

Posted: 29 Apr 2007, 22:24
by mindaugasa
pirmi gerai leke.
del davikliu, tai girdejau tik viena ganda, kad kazkam buvo ishsikroves. kazkas is kolegu sake.
daugiau nieko nzn, svarbu uzstata atidave. aciu jakui ir jakienei.
Posted: 29 Apr 2007, 22:27
by zhaltas
nu as tik gandus parasiau, kaip turgaus bobute

Posted: 29 Apr 2007, 22:30
by zhaltas
respect w!