Page 4 of 37

Posted: 21 May 2007, 19:22
by mindaugasa
neskaitau temos, bet parasysiu: buvo kazkokios enduro varzybos vilnijos kraste? buvo. kolegos verslininkai is kedainiu startavo. savo klaseje gerai startavo ir savo klasej geriausiai finishavo.
bet! taciau! visdelto!
sake turi itarimu. ir gal net pagristu itarimu! kad wilenska chebra, kur startave 13-ti atvaziavo pirmi, yra sukciai elementarieji.
kaip dabar jaustis?
enduro ir sukciai. ? suderinama?

Posted: 21 May 2007, 23:30
by tckd
motokrosas tai ne enduro ir atvirksciai. jej ka. :protest:

cia neskaitant kad varzybos buvo enduro.

Posted: 22 May 2007, 00:05
by didzhej
to minde: enduro skrido is vln i klp, daug km... buvo fun (pagal pasakojimus)

Posted: 22 May 2007, 08:48
by Yvl
Renaz wrote:Kada bus motokrosas? Parasykit. Zmones kalba, kad si sekmadieni. YVL irgi sake, kad gal but sia savaite, dar derina laikus, parasys, bet neparase. Skaitau.
1. Kartojates, kolega
2. Jau nebejuokinga
3. :asshole:

Posted: 22 May 2007, 08:49
by w919
yvl, kazkas juokavo, kad sekmadieni motokrosas, nieko negirdejai?

Posted: 22 May 2007, 08:56
by Yvl
w919 wrote:yvl, kazkas juokavo, kad sekmadieni motokrosas, nieko negirdejai?
blia, nieko negirdejau. jei ka suzhinosi - parashyk! butinai!

Posted: 22 May 2007, 10:34
by Rashyd
sitie:
http://www.extreme-sports.lt/gallery2/m ... alNumber=1

renginys:
http://enduroclub.lt/lt/news,nid.165?PH ... dd3b740c3b



mindaugasa wrote:neskaitau temos, bet parasysiu: buvo kazkokios enduro varzybos vilnijos kraste? buvo. kolegos verslininkai is kedainiu startavo. savo klaseje gerai startavo ir savo klasej geriausiai finishavo.
bet! taciau! visdelto!
sake turi itarimu. ir gal net pagristu itarimu! kad wilenska chebra, kur startave 13-ti atvaziavo pirmi, yra sukciai elementarieji.
kaip dabar jaustis?
enduro ir sukciai. ? suderinama?
x

Posted: 14 Jun 2007, 08:46
by Yvl
Renazai,

Suzinok, kad si savaitgali (abi dienas!) Sheuliuose bus MOTOKROSAS!
Aishku?

Posted: 14 Jun 2007, 09:23
by gonzas
:loser:

Posted: 14 Jun 2007, 09:41
by Renaz
Laba diena,
gal zinot kada Siauliuose motokrosas?

Yvl sake nezino, nors praeita karta zinojo, bet nesake! Parasykit!

Posted: 15 Jun 2007, 08:54
by Yvl
jeigu ka - sekmadieni planuoju vaziuot i Sheulius.
Who wants join?

Posted: 22 Jun 2007, 22:43
by tckd
panasu kad 7dieni motokrosas Kedainiuose..
siai minutei 51 % kad vaziuosim dviese,
tai jei kas ka kaip gal galite paplanuoti
an kedainiu blynu.

more informacijon later.

Posted: 23 Jun 2007, 09:16
by gonzas
o netoliese! gal prElekt reiktu!

Posted: 24 Jun 2007, 23:24
by tckd
taigi:

purvo buvo.
desrainiu buvo.
siemkiu (2lt!) buvo.

husabrgu nebuvo.
miargu nebuvo.
papirosu nebuvo.
kadangi tie kurie buvo labiau esminiai
taigi concluzjuon: motokrosas buvo! :partyman:

o dabar reklama uz automobilio stiklo:
operatyviausios naujienos http://www.mx1.lt

likite su mumis.

Posted: 25 Jun 2007, 08:52
by gonzas
shita reklama siauliuose man buvo pakishe po shalmo stikliuku. kvatojausi iki negalejimo.