Page 4 of 4

Posted: 07 May 2009, 13:46
by _heyy
man but idomu paciupinet bakeli is tu backu, nes zinau is kur ir po kiek jie ta kastroli jama, kas man labai itartinai atrodo. tuo labiau, kad tie tiekejai biski brieda shneka apie castroli =;

Posted: 07 May 2009, 13:50
by mindaugasa vol.2
kastorlio bakelis, ipokavimas - viskas aukstame lygyje.

Posted: 07 May 2009, 13:54
by Rashyd
Zina paslapti, kur guli patikimai pilstomas sintetinis ir raudonas kastriulis po nedaug litu...
Berginiame garaze baigiu isparceliuot pirmaji uzsipylima 5 ltr.. skaitai zjbs...

dar zinau, kad repsolis pigus pas www.moto4u.lt

Posted: 17 Mar 2010, 14:47
by devil_racer
Sveiki,

reikia patarimo dėl tepalų :) šiaip tris sezonus pyliau motul 300V ( du 10w40, paskutinį 15w50 )

bet kad labai jau jie brangiai dabar tol alternoj stovi.. ką vyrai pasiūlytų?

kokie atsiliepimai apie castrol power 1 racing 10w50?

p.s. o gal kas pigiau gali motul'io pasiūlyt? :-k

Posted: 17 Mar 2010, 14:49
by mindaugasa vol.2
hehe, castrolis pigiau uz motuli?
storms gavo palaikymo komanda, kovoje uz castrolio gera varda.

edit: pilk repsoli, ble. iki 130lt uz 4l kaniuke.

Posted: 17 Mar 2010, 14:53
by devil_racer
mindaugasa vol.2 wrote:hehe, castrolis pigiau uz motuli?
storms gavo palaikymo komanda, kovoje uz castrolio gera varda.

edit: pilk repsoli, ble. iki 130lt uz 4l kaniuke.
na šitas konkretus castrolis 120lt už 4l ( nežinau tik ar turi 4l bankėm), bet tai tiek prisiklausęs apie padirbtus castrolius ir t.t, tai baisu :)


kažkaip repsol pirmą kartą pamačiau moto4u, tai kažkaip... žinant apie visą kitą jų produkciją..

Posted: 17 Mar 2010, 14:59
by storms
kastrolis bus ant baiksopo sia-kita savaite
kainuos panasiai kaip motulis
jamu kastroli

Posted: 17 Mar 2010, 15:00
by tckd

Posted: 17 Mar 2010, 15:02
by mindaugasa vol.2
o ka dar repsolis gamina?

Posted: 17 Mar 2010, 15:03
by devil_racer
mindaugasa vol.2 wrote:o ka dar repsolis gamina?
aš apie moto4u :)

Posted: 17 Mar 2010, 15:24
by liankas
storms wrote:kastrolis bus ant baiksopo sia-kita savaite
kainuos panasiai kaip motulis
jamu kastroli
A JO.... pritariu ir jamu kastroli.
EDIT: is bikeshopo jeigu kam neaisku...

Posted: 19 Mar 2010, 16:59
by devil_racer
va kolegos, dar toks klausimas man ramybės neduoda.. mano senutei gamintojas rekomenduoja 10w40.. o jei supilsim 10w50? kad jis teoriškai ant aukštų temperatūrų turi geresnes tepimo savybes tai taip, bet kaip su normaliom apsukom ir normaliu važinėjimu? ar nebus taip, kad pildamas labai gerus brangius tepalus, su teoriškai geresniu klampumu, kaip tik pjausiu variklį, nes jo paprasčiausiai neteps normaliai?..

Re: Parekomenduokit tepalaus

Posted: 13 Dec 2010, 15:31
by mindaugasa vol.2
laba rokeram,

tai zinome, kad siuo metu auksciausias/naujausias/griezciausias standartas motociklinem alyvom yra jaso ma2 (cia 4takciams. ma2 nuo senesnio skiriasi padidintais reikalavimasi slapios sankabos sukibimui ir dar kazkuo).
tai buvo idomu suzinoti, kad si standarta atitinka pvz. addinol pole position alyva. kuo jie labai didziuojasi. pirkite!
o taip pat toks idomus ir nezinomas olandu gamintojas gulf, kurio alyva prekiauja idomi ir niekam nezinoma kompanija lietuvoje
tiek naujienu.
storms, priminkite prasau, kokia alyva reikia pilt?

Re: Parekomenduokit tepalaus

Posted: 13 Dec 2010, 15:37
by storms
Image