Ka cia rgyne

Viskas apie motociklų sportą
User avatar
wundis
Raudondvario karjero siaubas
Posts: 7459
Joined: 20 Jun 2007, 17:23
Location: Šviežio sūrio kraštas

Post by wundis »

tai mle. a suksim sriubikus ? wd-40 ir loktaito reiks pajemt ? :-k
Image

PS SVEIKATOS
+2/-14
Yvl
Dievas
Posts: 12295
Joined: 24 Jun 2006, 20:54
Location: Suostene
Contact:

Post by Yvl »

dizrespekts... pas mane buwa ~20 :)
Peace ДА!
User avatar
Nauris
Apsiles raideris
Posts: 343
Joined: 26 Feb 2008, 21:37
Location: Kaunas

Post by Nauris »

sorry, nepastebejau kad diskutuojat apie Aivara

antram posukije(po misko tiesiosios), bande posukije lenkt, paskui lyg sudvejojo, ir perpiso per stabdzius, priekinis ratas uzsiblokavo ir toliau jau viskas aisku. Su kairiu peciu dure i okspalta, paskui dar pasivarte... Raktikaulis subyrejo, ir dar nulauze Menties kakleli. Raktikauli isoperavo, o menti neoperuoja, tad atitampys, ir i itvara.
Trauma gana sudetinga, bet nieko, sveiksta, nuotaika jau gera.

Laikykis Aivarai!
motobiker
Ganerio lankytojas
Posts: 595
Joined: 18 Jan 2007, 02:00
Location: Kaunas/Vilnius

Post by motobiker »

viskas gerai,laikinai nesimaisysiu kitiems trasoje :))
User avatar
mindaugasa vol.2
Dievo treneris
Posts: 13060
Joined: 21 Jan 2008, 18:09
Location: balsiai
Contact:

Post by mindaugasa vol.2 »

:partyman:
cross cojones PC
User avatar
gonzas
Recpeta
Posts: 3603
Joined: 24 Jun 2006, 10:50
Location: Lietuva Tëvynë
Contact:

Post by gonzas »

motobiker wrote:viskas gerai,laikinai nesimaisysiu kitiems trasoje :))
kiausai nesuduzo? situ atveju patarimu nepagaileciau :albino:
motobiker
Ganerio lankytojas
Posts: 595
Joined: 18 Jan 2007, 02:00
Location: Kaunas/Vilnius

Post by motobiker »

gonzas wrote:
kiausai nesuduzo? situ atveju patarimu nepagaileciau :albino:
i tavo partija nestosiu - nepriekabiauk :albino: ,nukentejo tik du kaulai - daugiau niekas :rock:
w919
Raudondvario karjero siaubas
Posts: 5138
Joined: 24 Jun 2006, 10:12
Location: Vilnius

Post by w919 »

motobiker wrote:
gonzas wrote:
kiausai nesuduzo? situ atveju patarimu nepagaileciau :albino:
i tavo partija nestosiu - nepriekabiauk :albino: ,nukentejo tik du kaulai - daugiau niekas :rock:
beje, o kaip Juliaus sveikata?? supermoto gonkes vaziavo per skausma, po to vos iki greitosios daejo, ar viskas ok??
How do you get fast lap times? With ease.
motobiker
Ganerio lankytojas
Posts: 595
Joined: 18 Jan 2007, 02:00
Location: Kaunas/Vilnius

Post by motobiker »

rytoj (08.12) trasa uzsakyta - 16-18 val.
User avatar
gintaras13
Ganerio lankytojas
Posts: 700
Joined: 01 Jul 2008, 15:38
Location: Vilnius

Post by gintaras13 »

wundzio sekmes paakintas (kai varinejo su streetu kacergoj) uzsimaniau pavarineti ir as tad su tuo susjes ir klausimelis -
Ar varineti ziede (pvz. per trackdays 08.17.) butina tureti odini kombinezona ar pakanka tik striukes ir pan.
Kokie is viso reikalavimai aprangai?
motobiker
Ganerio lankytojas
Posts: 595
Joined: 18 Jan 2007, 02:00
Location: Kaunas/Vilnius

Post by motobiker »

gintaras13 wrote:wundzio sekmes paakintas (kai varinejo su streetu kacergoj) uzsimaniau pavarineti ir as tad su tuo susjes ir klausimelis -
Ar varineti ziede (pvz. per trackdays 08.17.) butina tureti odini kombinezona ar pakanka tik striukes ir pan.
Kokie is viso reikalavimai aprangai?
Siaip saugumas pirmiausia turetu rupeti tau paciam.Per Trackday tipo treniruotes kazkokiu specialiu reikalavimu aprangai nera,bet per varzybas su tekstiline apranga niekas vaziuoti neleis.Jeigu motociklas techniskai tvarkingas ,tai gali bandyt mokytis savo malonumui vaziuot ziede .Tik isisavink toki dalyka,kad kritimo atveju odinis kombinezonas ciuoziant asfaltu apsaugo oda nuo nubrozdinimu beveik visiskai ( daugeliu atveju ) ,o tekstiline apranga praktiskai susilydo ir gali taip prilipti prie tavo odos,kad paskui neatskirsi kur tavo oda o kur striuke ,ar kelnes....
User avatar
_heyy
Aukstadvario dievas
Posts: 1372
Joined: 14 Jul 2008, 23:02

Post by _heyy »

stringai, sietkute, aladinai ir dar plosciuka koki gali uzsimest, kad neperpustu :)

p.s. sietkute, kad viram alaus atvestum, kad atsigaivint galetu po matalinimo.
User avatar
efk0nas
Slaideriu naikintojas
Posts: 2497
Joined: 01 Jul 2006, 09:11
Location: Suostenie

Post by efk0nas »

gintaras13 wrote:wundzio sekmes paakintas
Vyrai su streetais Kačergoj varinėjo dar tada, kai Wudis su pampersais po stalu ropojo! http://www.biteplius.lt/lt/2content.dia ... /1353115-=(1487825882
Teorinio raidinimo būrelio pirmininkas
User avatar
Username
Dievas
Posts: 10217
Joined: 24 Jun 2006, 10:51

Post by Username »

Nu nelabai ji panasi i streeta...
Image
User avatar
wundis
Raudondvario karjero siaubas
Posts: 7459
Joined: 20 Jun 2007, 17:23
Location: Šviežio sūrio kraštas

Post by wundis »

gintaras13 wrote:wundzio sekmes paakintas (kai varinejo su streetu kacergoj) uzsimaniau pavarineti ir as tad su tuo susjes ir klausimelis -
Ar varineti ziede (pvz. per trackdays 08.17.) butina tureti odini kombinezona ar pakanka tik striukes ir pan.
Kokie is viso reikalavimai aprangai?
Su dabartine apranga (A-Stars SMX Plus batukai, Cloverio tekstilines air max kelnes su apsaugom "einamiausiose" vietose, acerbio sarvais ir a-starsu striukyte ant virsaus vejeliui nupust bei atitinkamai pirstinem ir salmu) ziede pasirodyti geda nebutu. nebelysciau (o lindau (geda, kaltas kaltas kaltas (tris kartus musuosi i krutine))) be kelniu, batu, ir rimtesniu apsaugu.
Is mano varpines ziurint, ziede pasitreniravimui gali vaziuoti nors ir nuogas, tik aprangos lygis turi atitikti matalinimo lygi, kadangi kitokiu faktoriu (pvz audi bulkos) ten nelabai yra (neskaitant smeleto agsfalto ir pro sona zvimbianciu litru), todel pats kontroliuoji situacija kai susipazisti su trasa.
Jei paciam atrodo kad su striukyte kedukais ir striukyte vaziuoti yra saugu ir sazine leidz - tai tavo reikalas
=;
+2/-14
Post Reply