PS SVEIKATOS
Ka cia rgyne
sorry, nepastebejau kad diskutuojat apie Aivara
antram posukije(po misko tiesiosios), bande posukije lenkt, paskui lyg sudvejojo, ir perpiso per stabdzius, priekinis ratas uzsiblokavo ir toliau jau viskas aisku. Su kairiu peciu dure i okspalta, paskui dar pasivarte... Raktikaulis subyrejo, ir dar nulauze Menties kakleli. Raktikauli isoperavo, o menti neoperuoja, tad atitampys, ir i itvara.
Trauma gana sudetinga, bet nieko, sveiksta, nuotaika jau gera.
Laikykis Aivarai!
antram posukije(po misko tiesiosios), bande posukije lenkt, paskui lyg sudvejojo, ir perpiso per stabdzius, priekinis ratas uzsiblokavo ir toliau jau viskas aisku. Su kairiu peciu dure i okspalta, paskui dar pasivarte... Raktikaulis subyrejo, ir dar nulauze Menties kakleli. Raktikauli isoperavo, o menti neoperuoja, tad atitampys, ir i itvara.
Trauma gana sudetinga, bet nieko, sveiksta, nuotaika jau gera.
Laikykis Aivarai!
- mindaugasa vol.2
- Dievo treneris
- Posts: 13060
- Joined: 21 Jan 2008, 18:09
- Location: balsiai
- Contact:
beje, o kaip Juliaus sveikata?? supermoto gonkes vaziavo per skausma, po to vos iki greitosios daejo, ar viskas ok??motobiker wrote:i tavo partija nestosiu - nepriekabiaukgonzas wrote:
kiausai nesuduzo? situ atveju patarimu nepagaileciau,nukentejo tik du kaulai - daugiau niekas
How do you get fast lap times? With ease.
- gintaras13
- Ganerio lankytojas
- Posts: 700
- Joined: 01 Jul 2008, 15:38
- Location: Vilnius
Siaip saugumas pirmiausia turetu rupeti tau paciam.Per Trackday tipo treniruotes kazkokiu specialiu reikalavimu aprangai nera,bet per varzybas su tekstiline apranga niekas vaziuoti neleis.Jeigu motociklas techniskai tvarkingas ,tai gali bandyt mokytis savo malonumui vaziuot ziede .Tik isisavink toki dalyka,kad kritimo atveju odinis kombinezonas ciuoziant asfaltu apsaugo oda nuo nubrozdinimu beveik visiskai ( daugeliu atveju ) ,o tekstiline apranga praktiskai susilydo ir gali taip prilipti prie tavo odos,kad paskui neatskirsi kur tavo oda o kur striuke ,ar kelnes....gintaras13 wrote:wundzio sekmes paakintas (kai varinejo su streetu kacergoj) uzsimaniau pavarineti ir as tad su tuo susjes ir klausimelis -
Ar varineti ziede (pvz. per trackdays 08.17.) butina tureti odini kombinezona ar pakanka tik striukes ir pan.
Kokie is viso reikalavimai aprangai?
Vyrai su streetais Kačergoj varinėjo dar tada, kai Wudis su pampersais po stalu ropojo! http://www.biteplius.lt/lt/2content.dia ... /1353115-=(1487825882gintaras13 wrote:wundzio sekmes paakintas
Teorinio raidinimo būrelio pirmininkas
- wundis
- Raudondvario karjero siaubas
- Posts: 7459
- Joined: 20 Jun 2007, 17:23
- Location: Šviežio sūrio kraštas
Su dabartine apranga (A-Stars SMX Plus batukai, Cloverio tekstilines air max kelnes su apsaugom "einamiausiose" vietose, acerbio sarvais ir a-starsu striukyte ant virsaus vejeliui nupust bei atitinkamai pirstinem ir salmu) ziede pasirodyti geda nebutu. nebelysciau (o lindau (geda, kaltas kaltas kaltas (tris kartus musuosi i krutine))) be kelniu, batu, ir rimtesniu apsaugu.gintaras13 wrote:wundzio sekmes paakintas (kai varinejo su streetu kacergoj) uzsimaniau pavarineti ir as tad su tuo susjes ir klausimelis -
Ar varineti ziede (pvz. per trackdays 08.17.) butina tureti odini kombinezona ar pakanka tik striukes ir pan.
Kokie is viso reikalavimai aprangai?
Is mano varpines ziurint, ziede pasitreniravimui gali vaziuoti nors ir nuogas, tik aprangos lygis turi atitikti matalinimo lygi, kadangi kitokiu faktoriu (pvz audi bulkos) ten nelabai yra (neskaitant smeleto agsfalto ir pro sona zvimbianciu litru), todel pats kontroliuoji situacija kai susipazisti su trasa.
Jei paciam atrodo kad su striukyte kedukais ir striukyte vaziuoti yra saugu ir sazine leidz - tai tavo reikalas
+2/-14