Posted: 19 Apr 2008, 21:57
tai mle. a suksim sriubikus ? wd-40 ir loktaito reiks pajemt ?

PS SVEIKATOS
PS SVEIKATOS
kiausai nesuduzo? situ atveju patarimu nepagaileciaumotobiker wrote:viskas gerai,laikinai nesimaisysiu kitiems trasoje)
i tavo partija nestosiu - nepriekabiaukgonzas wrote:
kiausai nesuduzo? situ atveju patarimu nepagaileciau
beje, o kaip Juliaus sveikata?? supermoto gonkes vaziavo per skausma, po to vos iki greitosios daejo, ar viskas ok??motobiker wrote:i tavo partija nestosiu - nepriekabiaukgonzas wrote:
kiausai nesuduzo? situ atveju patarimu nepagaileciau,nukentejo tik du kaulai - daugiau niekas
Siaip saugumas pirmiausia turetu rupeti tau paciam.Per Trackday tipo treniruotes kazkokiu specialiu reikalavimu aprangai nera,bet per varzybas su tekstiline apranga niekas vaziuoti neleis.Jeigu motociklas techniskai tvarkingas ,tai gali bandyt mokytis savo malonumui vaziuot ziede .Tik isisavink toki dalyka,kad kritimo atveju odinis kombinezonas ciuoziant asfaltu apsaugo oda nuo nubrozdinimu beveik visiskai ( daugeliu atveju ) ,o tekstiline apranga praktiskai susilydo ir gali taip prilipti prie tavo odos,kad paskui neatskirsi kur tavo oda o kur striuke ,ar kelnes....gintaras13 wrote:wundzio sekmes paakintas (kai varinejo su streetu kacergoj) uzsimaniau pavarineti ir as tad su tuo susjes ir klausimelis -
Ar varineti ziede (pvz. per trackdays 08.17.) butina tureti odini kombinezona ar pakanka tik striukes ir pan.
Kokie is viso reikalavimai aprangai?
Vyrai su streetais Kačergoj varinėjo dar tada, kai Wudis su pampersais po stalu ropojo! http://www.biteplius.lt/lt/2content.dia ... /1353115-=(1487825882gintaras13 wrote:wundzio sekmes paakintas
Su dabartine apranga (A-Stars SMX Plus batukai, Cloverio tekstilines air max kelnes su apsaugom "einamiausiose" vietose, acerbio sarvais ir a-starsu striukyte ant virsaus vejeliui nupust bei atitinkamai pirstinem ir salmu) ziede pasirodyti geda nebutu. nebelysciau (o lindau (geda, kaltas kaltas kaltas (tris kartus musuosi i krutine))) be kelniu, batu, ir rimtesniu apsaugu.gintaras13 wrote:wundzio sekmes paakintas (kai varinejo su streetu kacergoj) uzsimaniau pavarineti ir as tad su tuo susjes ir klausimelis -
Ar varineti ziede (pvz. per trackdays 08.17.) butina tureti odini kombinezona ar pakanka tik striukes ir pan.
Kokie is viso reikalavimai aprangai?