Page 4 of 5

Posted: 19 Apr 2008, 21:57
by wundis
tai mle. a suksim sriubikus ? wd-40 ir loktaito reiks pajemt ? :-k
Image

PS SVEIKATOS

Posted: 19 Apr 2008, 22:16
by Yvl
dizrespekts... pas mane buwa ~20 :)

Posted: 20 Apr 2008, 09:22
by Nauris
sorry, nepastebejau kad diskutuojat apie Aivara

antram posukije(po misko tiesiosios), bande posukije lenkt, paskui lyg sudvejojo, ir perpiso per stabdzius, priekinis ratas uzsiblokavo ir toliau jau viskas aisku. Su kairiu peciu dure i okspalta, paskui dar pasivarte... Raktikaulis subyrejo, ir dar nulauze Menties kakleli. Raktikauli isoperavo, o menti neoperuoja, tad atitampys, ir i itvara.
Trauma gana sudetinga, bet nieko, sveiksta, nuotaika jau gera.

Laikykis Aivarai!

Posted: 20 Apr 2008, 13:35
by motobiker
viskas gerai,laikinai nesimaisysiu kitiems trasoje :))

Posted: 20 Apr 2008, 14:14
by mindaugasa vol.2
:partyman:

Posted: 20 Apr 2008, 20:58
by gonzas
motobiker wrote:viskas gerai,laikinai nesimaisysiu kitiems trasoje :))
kiausai nesuduzo? situ atveju patarimu nepagaileciau :albino:

Posted: 21 Apr 2008, 10:04
by motobiker
gonzas wrote:
kiausai nesuduzo? situ atveju patarimu nepagaileciau :albino:
i tavo partija nestosiu - nepriekabiauk :albino: ,nukentejo tik du kaulai - daugiau niekas :rock:

Posted: 21 Apr 2008, 10:06
by w919
motobiker wrote:
gonzas wrote:
kiausai nesuduzo? situ atveju patarimu nepagaileciau :albino:
i tavo partija nestosiu - nepriekabiauk :albino: ,nukentejo tik du kaulai - daugiau niekas :rock:
beje, o kaip Juliaus sveikata?? supermoto gonkes vaziavo per skausma, po to vos iki greitosios daejo, ar viskas ok??

Posted: 11 Aug 2008, 16:21
by motobiker
rytoj (08.12) trasa uzsakyta - 16-18 val.

Posted: 11 Aug 2008, 18:50
by gintaras13
wundzio sekmes paakintas (kai varinejo su streetu kacergoj) uzsimaniau pavarineti ir as tad su tuo susjes ir klausimelis -
Ar varineti ziede (pvz. per trackdays 08.17.) butina tureti odini kombinezona ar pakanka tik striukes ir pan.
Kokie is viso reikalavimai aprangai?

Posted: 11 Aug 2008, 19:09
by motobiker
gintaras13 wrote:wundzio sekmes paakintas (kai varinejo su streetu kacergoj) uzsimaniau pavarineti ir as tad su tuo susjes ir klausimelis -
Ar varineti ziede (pvz. per trackdays 08.17.) butina tureti odini kombinezona ar pakanka tik striukes ir pan.
Kokie is viso reikalavimai aprangai?
Siaip saugumas pirmiausia turetu rupeti tau paciam.Per Trackday tipo treniruotes kazkokiu specialiu reikalavimu aprangai nera,bet per varzybas su tekstiline apranga niekas vaziuoti neleis.Jeigu motociklas techniskai tvarkingas ,tai gali bandyt mokytis savo malonumui vaziuot ziede .Tik isisavink toki dalyka,kad kritimo atveju odinis kombinezonas ciuoziant asfaltu apsaugo oda nuo nubrozdinimu beveik visiskai ( daugeliu atveju ) ,o tekstiline apranga praktiskai susilydo ir gali taip prilipti prie tavo odos,kad paskui neatskirsi kur tavo oda o kur striuke ,ar kelnes....

Posted: 11 Aug 2008, 19:10
by _heyy
stringai, sietkute, aladinai ir dar plosciuka koki gali uzsimest, kad neperpustu :)

p.s. sietkute, kad viram alaus atvestum, kad atsigaivint galetu po matalinimo.

Posted: 11 Aug 2008, 19:39
by efk0nas
gintaras13 wrote:wundzio sekmes paakintas
Vyrai su streetais Kačergoj varinėjo dar tada, kai Wudis su pampersais po stalu ropojo! http://www.biteplius.lt/lt/2content.dia ... /1353115-=(1487825882

Posted: 11 Aug 2008, 19:41
by Username
Nu nelabai ji panasi i streeta...

Posted: 11 Aug 2008, 22:01
by wundis
gintaras13 wrote:wundzio sekmes paakintas (kai varinejo su streetu kacergoj) uzsimaniau pavarineti ir as tad su tuo susjes ir klausimelis -
Ar varineti ziede (pvz. per trackdays 08.17.) butina tureti odini kombinezona ar pakanka tik striukes ir pan.
Kokie is viso reikalavimai aprangai?
Su dabartine apranga (A-Stars SMX Plus batukai, Cloverio tekstilines air max kelnes su apsaugom "einamiausiose" vietose, acerbio sarvais ir a-starsu striukyte ant virsaus vejeliui nupust bei atitinkamai pirstinem ir salmu) ziede pasirodyti geda nebutu. nebelysciau (o lindau (geda, kaltas kaltas kaltas (tris kartus musuosi i krutine))) be kelniu, batu, ir rimtesniu apsaugu.
Is mano varpines ziurint, ziede pasitreniravimui gali vaziuoti nors ir nuogas, tik aprangos lygis turi atitikti matalinimo lygi, kadangi kitokiu faktoriu (pvz audi bulkos) ten nelabai yra (neskaitant smeleto agsfalto ir pro sona zvimbianciu litru), todel pats kontroliuoji situacija kai susipazisti su trasa.
Jei paciam atrodo kad su striukyte kedukais ir striukyte vaziuoti yra saugu ir sazine leidz - tai tavo reikalas
=;