Page 4 of 4

Posted: 03 Oct 2007, 11:48
by Arvis
ibo pats atidarei dezhe peiliu, tai skaitau pats xroma apibrozdinai ir dirzelius nupjovej

Image

Posted: 03 Oct 2007, 11:51
by Yvl
aha, a xulia viskas su rusiska izolecyje buvo supakuota? ka, vokieciai gal scotcho nebeiperka??

Posted: 03 Oct 2007, 15:01
by El Traxo
Yvl wrote:aha, a xulia viskas su rusiska izolecyje buvo supakuota? ka, vokieciai gal scotcho nebeiperka??
Sprendžiant pagal paskutinius bajerius, louisas nelabai įvaldęs kokybės valdymą. Gal jiems pasiūlyti kokį ISO standartą beisbAlą bytukes pavidale? :-k