Posted: 03 Oct 2007, 11:48
ibo pats atidarei dezhe peiliu, tai skaitau pats xroma apibrozdinai ir dirzelius nupjovej



Sprendžiant pagal paskutinius bajerius, louisas nelabai įvaldęs kokybės valdymą. Gal jiems pasiūlyti kokį ISO standartą beisbAlą bytukes pavidale?Yvl wrote:aha, a xulia viskas su rusiska izolecyje buvo supakuota? ka, vokieciai gal scotcho nebeiperka??