Page 4 of 45
Posted: 20 Sep 2007, 14:03
by didzhej
nuostabiausiai atrode seselis +
- netikroviskas nusileidimas ant priekinio rato- sakes is titano turbut.
kas mano kitaip, parasykit.
Posted: 20 Sep 2007, 14:35
by efk0nas
Kažkada šic žaidimuks baisiai pramušdavo

Posted: 15 Oct 2007, 19:10
by tckd
kuri laika galvoju kad noriu laikrodzio!
*kuo as prastesnis uz Storma
krypstu prie Suunto Core
klausimas o ju/suunto yra an LT kad paciupinet, primest kaip an rankenos guli?
Posted: 15 Oct 2007, 19:19
by storms
tckd wrote:kuri laika galvoju kad noriu laikrodzio!
*kuo as prastesnis uz Storma
krypstu prie Suunto Core
klausimas o ju/suunto yra an LT kad paciupinet, primest kaip an rankenos guli?
sako suuntu yra kaune
beja
laikrodziu beveik jau atsizaidziau ir dabar ji jau naudoju beveik pagal paskirti
Posted: 15 Oct 2007, 19:20
by Yvl
storms wrote:laikrodziu beveik jau atsizaidziau ir dabar ji jau naudoju beveik pagal paskirti
t.y. guli palovy nereikalingas?
Posted: 15 Oct 2007, 19:24
by storms
ne
guli ant rankenos naudojamas
ir isvis, papasakok plachiau apie shtyriu!
Posted: 15 Oct 2007, 19:26
by Yvl
storms wrote:ne
guli ant rankenos naudojamas
ir isvis, papasakok plachiau apie shtyriu!
shtyreus manuala pac skaitei. beje noreciau vizualizacijas gaut. moki paprasyt ozhkos kad isimtu is dankrato?
Posted: 15 Oct 2007, 19:29
by storms
Yvl wrote:storms wrote:ne
guli ant rankenos naudojamas
ir isvis, papasakok plachiau apie shtyriu!
shtyreus manuala pac skaitei. beje noreciau vizualizacijas gaut. moki paprasyt ozhkos kad isimtu is dankrato?
prizadejio kad ryt iskrapstys
Posted: 15 Oct 2007, 19:33
by Yvl
O siaip shtyrius malonus liechiant, shvelniai duzgia kai yjungi... ale ka as cia pasakoju - pats testdraiva darei gi...
Posted: 16 Oct 2007, 12:25
by Yvl
ar tik nebus
va cia storms arba tckd nagu prikishe, m??? kaip skaitot? parashykit!!!
Posted: 16 Oct 2007, 13:11
by Arvis
taigi parasyta - narkomanai
Posted: 16 Oct 2007, 13:13
by Yvl
Arvis wrote:taigi parasyta - narkomanai
nu tai kas pas mus bendzyna geria????
Posted: 16 Oct 2007, 15:04
by tckd
Yvl wrote:
nu tai kas pas mus bendzyna geria????
as ne!

itariamasis lieka vienas..
Posted: 21 Dec 2007, 10:14
by storms
na kagi,
isaiskejio, kad maziausiai ko man reikai - minimum suunto d6, o gal ir d9
Posted: 21 Dec 2007, 10:19
by El Traxo
storms wrote:na kagi,
isaiskejio, kad maziausiai ko man reikai - minimum suunto d6, o gal ir d9
nersi nx iš frakcijos?
