jop. stormsui minusas kad torentu anksciau neatrado.
griztant prie temos, siandien ryte acikeles nuejau pareguliuot vajerleso, o bet taciau uzmaciau ant seses kompo cod4 ikona, kuria paspaudus nuo kompo nulipau tik po 5iu valandu, perejas visa ta nuostabu meno kurini. patiko. ypac saudyt i bejegius is liaktuvo.
nepatiko proamerikonizmas. bet vistiek patiko.
revjusa pabaigiu linku
El Traxo wrote:alio, garaž
su salyga kad namie stovi naujas pisy, laukiamas pasiūlymas pasidalinti COD 4 instaliacija. Bukvaliai imčiau už w/outinę dovaną Ką?
berods jau istryniau, bet galiu vel parpust
reikia?
El Traxo wrote:alio, garaž
su salyga kad namie stovi naujas pisy, laukiamas pasiūlymas pasidalinti COD 4 instaliacija. Bukvaliai imčiau už w/outinę dovaną Ką?
berods jau istryniau, bet galiu vel parpust
reikia?
Parpūst ir pats galiu, tik užtruks. Todėl ir domaujuos kas ant rankų prilaiko.
OFF. Galima ir kitokių žaidalų pasiūlyti ant pasikeitimo, pvz.
/me mėgsta šaudykles ir gonkes visokias Iš naujesnių kolegoms galiu pasiūlyti Company of Heroes (superinis real time strategy žaidalas). Ką tik parpūčiau NFS ProStreet (dar neišbandytas), Ghost Recon: Advanced Warfighter 2
avat makrejus kažkelintas mane nuvylė (berods 4tas) ir daugiau nesidomėjau. Nžn, gal kokį Colin McRae: DiRT ir būtų įmdomu paraklinėt. O pvz DUCATI World Championship ar panašų (ne motoGP3) kas nors prilaikot?