Posted: 30 Aug 2007, 13:20
Sorry, nežinojau, kad norėjai dalyvauti?Renaz wrote:O kas tu toks, kad cia kazka skelbtum? Tau kas nors dave igaliojimus?
Sorry, nežinojau, kad norėjai dalyvauti?Renaz wrote:O kas tu toks, kad cia kazka skelbtum? Tau kas nors dave igaliojimus?
Norejau, bet tu viska sugadinai! Suka tu. Eik paverkt dabar koks tu blogas!El Traxo wrote:Sorry, nežinojau, kad norėjai dalyvauti?Renaz wrote:O kas tu toks, kad cia kazka skelbtum? Tau kas nors dave igaliojimus?
nesiskundziu. bandau isdraskyt sita amebu lizda!wundis wrote:Skaitau kad su salyga kad renaz pateikia apeliacija beigi skundziasi bei abejoja komisijojs konpetetnetingumu, reikalingas fotoreportazas is ivykio vietos.