Page 4 of 4

Posted: 30 Aug 2007, 13:20
by El Traxo
Renaz wrote:O kas tu toks, kad cia kazka skelbtum? Tau kas nors dave igaliojimus?
Sorry, nežinojau, kad norėjai dalyvauti? :pazors:

Posted: 30 Aug 2007, 14:04
by wundis
Skaitau kad su salyga kad renaz pateikia apeliacija beigi skundziasi bei abejoja komisijojs konpetetnetingumu, reikalingas fotoreportazas is ivykio vietos.

Posted: 30 Aug 2007, 15:20
by Renaz
El Traxo wrote:
Renaz wrote:O kas tu toks, kad cia kazka skelbtum? Tau kas nors dave igaliojimus?
Sorry, nežinojau, kad norėjai dalyvauti? :pazors:
Norejau, bet tu viska sugadinai! Suka tu. Eik paverkt dabar koks tu blogas!

Posted: 30 Aug 2007, 15:21
by Renaz
wundis wrote:Skaitau kad su salyga kad renaz pateikia apeliacija beigi skundziasi bei abejoja komisijojs konpetetnetingumu, reikalingas fotoreportazas is ivykio vietos.
nesiskundziu. bandau isdraskyt sita amebu lizda!