Page 4 of 8

Posted: 05 Nov 2007, 22:46
by nepykit
tckd wrote:kazkoks abalys su oranziniu kostiumu!
idomu ka atsmauge/smaugs?

:cyclops:
skaityk frakcijos naujienas ir zinosi kad atsmauge super achujenai =D>

Posted: 05 Nov 2007, 23:23
by gonzas
nepykit gauna +


uzh ka nesakysiu! ale jis manau itaria [-o<

Posted: 05 Nov 2007, 23:26
by nepykit
gonzas wrote:nepykit gauna +

uzh ka nesakysiu! ale jis manau itaria [-o<
ajk rasyt koky ydomu bloga ce pliusu nedalines!! :D

Posted: 05 Nov 2007, 23:30
by gonzas
norejau gi parasyt apie firmines Kawasaki manatkes.

bet kai suede mane ir ishvadino bobincium, tai ir suamebejau ir nerasiau...


:balvons:

Posted: 06 Nov 2007, 09:31
by storms
nors schumacheris kogero mano labiausiai nemegstamas bilenkokio sporto veikejas (na graiku-romenu imtynininku dar nemegstu) bet kalu jam +1000

Posted: 06 Nov 2007, 09:59
by efk0nas
storms wrote:nors schumacheris kogero mano labiausiai nemegstamas bilenkokio sporto veikejas (na graiku-romenu imtynininku dar nemegstu) bet kalu jam +1000
Visiškai pritariu ir dedu tiek pat :eek:

Posted: 06 Nov 2007, 12:03
by nepykit
kad moka vaziuoti greit jau ydode, belieka yrodyt kad moka 'an ratelio' vaziuot vataipva : :)
Image

Posted: 06 Nov 2007, 12:26
by nepykit
storms wrote:nors schumacheris kogero mano labiausiai nemegstamas bilenkokio sporto veikejas (na graiku-romenu imtynininku dar nemegstu) bet kalu jam +1000
efk0nas wrote:Visiškai pritariu ir dedu tiek pat :eek:
nu aisku yra ir uz visus gudresniu ekspertu mananciu kitaip:

Y | 11-06 11:56

Nenoreciau pavadinti sito dalyko "ispudingai". Visgi 5 sec yra LABAI DAUG. Cia viena. Antra - jis jau nepirma karta seda ant MotoGp Ducati jeigu ka. Trecia, bunant racing driveriu, zinant racing trajektorijas (elementarios lenktyniavimo ziede zinios ir pan.), dar gavus geru patarimu is komandos zmoniu, ir siaip vazinejant su motu 10+ metu, prasukus 60 ratu galima manau ir geriau pasirodyti. Nes visos kovos didziausios ir sunkiausios vyksta simtuju skirtumu, ne sekundziu.

Galime pamineti ir tai jog Rossis, atsisedes i Ferrari bolida, atsiliko nuo rekordo tik ~2.5sec Mirkt

Norma, nothing special.


:lolol:

Posted: 06 Nov 2007, 12:41
by w919
:D =D> =D>

Posted: 06 Nov 2007, 12:42
by storms
:cheers: :pazors: :lolol: :gay: :heyyou: :thebirdman: :sex: :bootyshake: :3some: :hello2:

Posted: 06 Nov 2007, 12:42
by w919
edit: kaip pagaidinti Pedrosos laika pakomentuos storms, dares WSBK vidutinioka Maxa Neukirchneri Brno trasoje!

Posted: 06 Nov 2007, 12:44
by storms
jau minejau, kad nenorejau zlugdyt perspektyvaus raiderio
tiesiog pagailo
:albino:
edit:
beja apie tai gali papasakot ir vito!

Posted: 06 Nov 2007, 12:56
by w919
pora idomiu citatu is sumacherio interviu:

"There is a little track and I do some supermoto in Italy and several other things"

"Schumacher said that he couldn’t think of anything else he could compare the feeling of riding a MotoGP bike to, not even a Formula One car.
“I tried to find a good comparison but it is difficult to say. It is impossible to compare the two (Formula One and MotoGP), as they have nothing to do with each other. It helps you to find the line because when you drive you understand what you have to do, in principle, but not in detail. But to compare these two things is two different worlds - it is like being on earth and going to the moon.”"

Posted: 06 Nov 2007, 12:59
by nepykit
dar viena aktuali citata is cyclenews straipsnio:
"Mamola spent a number of laps on a Ducati riding with Schumacher, who was impressively fast. Mamola was fitted with an on-bike camera so he could film the world champion in action."
Rajk melstis youtube'ui kad tai pamatytume :)

Posted: 06 Nov 2007, 13:27
by Vito
storms wrote:jau minejau, kad nenorejau zlugdyt perspektyvaus raiderio
tiesiog pagailo
:albino:
edit:
beja apie tai gali papasakot ir vito!
Besitreniruojant keletas draiverių rodė man visokius piktus gestus mojuodami rankomis, mol nepasirodyti geresniu per gonkes už Maxą. Kažkaip ir man pagailo, todėl pasirodžiau (specelnai aišku) prasčiau ne tik už Maxą, bet ir už gerb. storms'ą. Solidarizavausi su jo sprendimu nežlugdyti jaunojo sportininko :)
Tuo pačiu vis negaliu pamiršti gražaus vaizdo po storms'o naktinio apsilankymo boksuose, kai pasakė, kad vienas mūsiškių lenktynininkų vis dėlto patenką į gonkes. Super vaizdas, kaip žmogus per 2 sekundes gali visiškai išsiblaivyti :D O kiti viena ranka prilaikydami motociklą, kitoje laikydami alkagolio bonkę padeda keisti padangas :)