Page 4 of 6
Posted: 28 Sep 2007, 09:18
by Vito
tckd wrote:Vito wrote:O kad jis neregistruojamas tai tikrai.
tai kokia tada is jo prasme?
vos vos skiriasi nuo KX.. del lempos prieky pirkt?
](./images/smilies/eusa_wall.gif)
Ne tik lempa skiriasi. Pas KLX'ą dar yra atlenkiama kojelė, o pagrindinis skirtumas - elektrinis starteris.
Posted: 28 Sep 2007, 10:48
by Vee Crunchy
manau gearingas, amortizacija, flywheel weight taip pat kitokie.
Krosavikui iki enduro gerokai toliau nei prekine liampa.
Posted: 28 Sep 2007, 15:46
by Renaz
Vee Crunchy wrote:manau gearingas, amortizacija, flywheel weight taip pat kitokie.
Krosavikui iki enduro gerokai toliau nei prekine liampa.
labas! kaip gyveni?
Posted: 28 Sep 2007, 16:21
by Vee Crunchy
Labas, gyvenu neblogai. Ka tik sulauziau kawaskio itempeja, susinervinau, prigeriau kavos, suvalgiau sokolada, kad linksmumo priduotu. Vakare eisiu ieskot pigaus viskio geresniam atsipalaidavimui pasiekti. Vazinet perslapia.
Kaip tu? Kaip vedasi nekawasakis?
Posted: 28 Sep 2007, 16:32
by Vito
Vee Crunchy wrote:Labas, gyvenu neblogai. Ka tik sulauziau kawaskio itempeja, susinervinau, prigeriau kavos, suvalgiau sokolada, kad linksmumo priduotu. Vakare eisiu ieskot pigaus viskio geresniam atsipalaidavimui pasiekti. Vazinet perslapia.
Kaip tu? Kaip vedasi nekawasakis?
Su sąlyga, kad viskis bus pigus, galiu atvežt originalų naują įtempėją
Su nuolaida be abejo

Posted: 28 Sep 2007, 16:34
by storms
Vito wrote:Vee Crunchy wrote:Labas, gyvenu neblogai. Ka tik sulauziau kawaskio itempeja, susinervinau, prigeriau kavos, suvalgiau sokolada, kad linksmumo priduotu. Vakare eisiu ieskot pigaus viskio geresniam atsipalaidavimui pasiekti. Vazinet perslapia.
Kaip tu? Kaip vedasi nekawasakis?
Su sąlyga, kad viskis bus pigus, galiu atve˛t originalų naują įtempėją
Su nuolaida be abejo

atveshi i danija?
Posted: 28 Sep 2007, 16:38
by Renaz
Vee Crunchy wrote:Labas, gyvenu neblogai. Ka tik sulauziau kawaskio itempeja, susinervinau, prigeriau kavos, suvalgiau sokolada, kad linksmumo priduotu. Vakare eisiu ieskot pigaus viskio geresniam atsipalaidavimui pasiekti. Vazinet perslapia.
Kaip tu? Kaip vedasi nekawasakis?
aciu, ir as gyvenu gerai. ruosiusi raliui, kickinu jama. vakar praploviau filtra, uzvedziau is 5 kicko. pazanga, bet vis tiek skaitau, akd kazkokia storule karbe gyvena ir gamina riebu misini cilindre! (kaip poshlai pavariau ka?)
Posted: 28 Sep 2007, 16:50
by Vito
storms wrote:Vito wrote:Vee Crunchy wrote:Labas, gyvenu neblogai. Ka tik sulauziau kawaskio itempeja, susinervinau, prigeriau kavos, suvalgiau sokolada, kad linksmumo priduotu. Vakare eisiu ieskot pigaus viskio geresniam atsipalaidavimui pasiekti. Vazinet perslapia.
Kaip tu? Kaip vedasi nekawasakis?
Su sàlyga, kad viskis bus pigus, galiu atvežt originalø naujà átempëjà
Su nuolaida be abejo

atveshi i danija?
Nuo to momento, kai finikiečiai išrado pinigus - įmanoma viskas

Posted: 28 Sep 2007, 17:16
by w919
as galvojau ten Vagnorius buvo...
Posted: 13 Apr 2008, 22:02
by chillis
Vito wrote:El Traxo wrote:tckd wrote:beje vienas kankorezis pilaites miske pasakojo, kad kazkas jau atsiveze
ir tipo yra neregistruojamas..

gal belenka snekejo..
sužinokite, kad 2007m. pagamintos kawos ant LT buvo registruotos 4:
KAWASAKI ZX-6R
KAWASAKI KLE 500
KAWASAKI ZX-14
KAWASAKI ZX-10R
Beje, Hondos ir Suzuki irgi po 4, 2 Yamahos, 1 KTM (990 ADVENTURE), 5 Aprlios (beveik visos 125 ir 250cc) end ze viner yz ..... 8 HD!!! Taigi, kur ritasi pasaulis, a?

Labai gaila, bet i
Posted: 14 Apr 2008, 08:36
by gonzas
o jus motolenktyninko svaiginancia karjera pradedate nuo akrapu?
nx nx
Posted: 14 Apr 2008, 08:47
by Vito
chillis wrote:
beja jei jau prakalbom apie atstatyma,Vito tai dudos turetu buti 2 savaiciu begyja,parvaziuoja is UK taip kad jau ne ko ir truks,ar ne? [-o<
Praktiskai kaip ir taip

Posted: 15 Apr 2008, 00:46
by chillis
gonzas wrote:o jus motolenktyninko svaiginancia karjera pradedate nuo akrapu?
nx nx
nea,nuo motociklo taisymo ir orginaliu dudu dejimo..ne vieno zodzio tenai nera nei apie akrapus yosius ir tt matau toliau dedes neskaitot kas parasyta o improvizuojat

Posted: 15 Apr 2008, 00:51
by storms
kalu visiems po-
VISIEMS!
Posted: 15 Apr 2008, 09:09
by Username
Ir man?
[-o<