Page 4 of 88
Posted: 07 Nov 2007, 17:14
by Renaz
ezhiukas wrote:o man atrodo ne marke tik susiks varnos lengvaja artilerija ir tiek

laisvai galimas variantas
Posted: 07 Nov 2007, 17:19
by didzhej
na kaip sako anie, tai nupirko, tam kad uzpildyt trukstama skyriu pas savex
Posted: 07 Nov 2007, 17:23
by Renaz
didzhej wrote:na kaip sako anie, tai nupirko, tam kad uzpildyt trukstama skyriu pas savex
skamba logiskai. del to lig siol ziurejau gan skeptiskai i ju deklaruojamus MX dievus... na, ziurekim kas cia gausis. Gal ziurek koki Cyril Despres persivilios vaziuot Dakare!
Posted: 07 Nov 2007, 17:31
by didzhej
viskas EUR'uose, $'uose ir LT'uose!
Posted: 12 Nov 2007, 21:49
by didzhej
11-12 anonTsas: amortikai jau prie moto, galima sakyti, viskas ant dienu bus paruosta pabirbinti atvira ugnimi is sailencerio!
Posted: 19 Nov 2007, 11:40
by didzhej
Rideout ivyko!
Islekem: 5 mocai (husky, ktm, suzas rm, yama wr, kawa kx (is salono) ir 2 ATV (poliariai).
Taigi konstatuojant kas buvo ir ko ne.. galiu pasakyti tik tiek, kiek siandiena leidzia tai daryti raumenys, kuriu pasirodo yra siek tiek daugiau nei galvojau... SKAUDA VAPSIE VISKA!
Vakar Rukloje dareme rideout... nuo 11.00 iki 14.30 rulinome po poligona, ratukais.. PAVARGAU zinokit.
Klampus smelis, trasa "unimogams", duobes vos 'galva matosi', pakilimai/tramplynai... greitis max 3 begis (ir tai ne dugnais), balos... ten kur nera smelio.
Rasyti kaip lekem nesiruosiu, bet buvo ir juokingu ir nejuokingu... RANKENELES SUKOME KAIP PRIKLAUSO!!!!
(*pridesiu iliustracijas soon)
p.s. dar buvo atleke kariunai, vienas su senovine enduro yamaha (kalade kazkokia), o kitas su 70-90 metu Husqvarna, karine... skirta 'pasiuntinems'!!! - atrodo ispudinai, krosines padangos, atrodo kaip jawa, montuojasi slides... automatas!

hehehhe nu zodziu, ipatingai idomei isrodantis motobaikas.
Posted: 19 Nov 2007, 11:42
by Renaz
didzhej wrote:Rideout ivyko!
Islekem: 5 mocai (husky, ktm, suzas rm, yama wr, kawa kx (is salono) ir 2 ATV (poliariai).
Taigi konstatuojant kas buvo ir ko ne.. galiu pasakyti tik tiek, kiek siandiena leidzia tai daryti raumenys, kuriu pasirodo yra siek tiek daugiau nei galvojau... SKAUDA VAPSIE VISKA!
Vakar Rukloje dareme rideout... nuo 11.00 iki 14.30 rulinome po poligona, ratukais.. PAVARGAU zinokit.
Klampus smelis, trasa "unimogams", duobes vos 'galva matosi', pakilimai/tramplynai... greitis max 3 begis (ir tai ne dugnais), balos... ten kur nera smelio.
Rasyti kaip lekem nesiruosiu, bet buvo ir juokingu ir nejuokingu... RANKENELES SUKOME KAIP PRIKLAUSO!!!!
(*pridesiu iliustracijas soon)
p.s. dar buvo atleke kariunai, vienas su senovine enduro yamaha (kalade kazkokia), o kitas su 70-90 metu Husqvarna, karine... skirta 'pasiuntinems'!!! - atrodo ispudinai, krosines padangos, atrodo kaip jawa, montuojasi slides... automatas!

hehehhe nu zodziu, ipatingai idomei isrodantis motobaikas.
Teskite, gerbiamasis!
Posted: 19 Nov 2007, 11:58
by didzhej
Iliustracijos:

Huskis!

ZUPER MASHYNA!

Yamaha.. kur vienas kickinti nesugebejo!

KTM SX250F '07

...siaip vaizdelis...

Griztant prie masinu po gero "rankeneles" atrietimo ir staigaus sbroso.. liko tik tiek is grandines, nors pries tai buvo labai aktyviai sutepema, valoma ir priziureta (nu cia nuo 8.00 iki 9.00 ryto!)

Ka dare buves hazajinas, nezinau... matyt NETEPE.
Posted: 19 Nov 2007, 12:12
by ezhiukas
tuoj ateis storms ir duos minusa

Posted: 19 Nov 2007, 12:14
by storms
minusai visiems
Posted: 19 Nov 2007, 12:20
by didzhej
uzkable?
Posted: 19 Nov 2007, 12:21
by storms
neuzdavinek durnu klausimu
Posted: 19 Nov 2007, 12:25
by didzhej
As ne taves klausiu!!!
(cia retorika nax)
Posted: 19 Nov 2007, 15:27
by Renaz
Pliusas pareina stabdziu rankenelej. Taip mes tiunindavom rankeneles JAWAI. Budavo kieta!
Posted: 19 Nov 2007, 15:37
by didzhej
Turiu slapta minti, kad kokia diena frakcijos diorteriai susijungs i viena dideli rideout ir galesime pasimatuoti ne tik rankenelemis, bet ir kuro sanaudomis!
p.s. sankabos rankeneles tiuningas numatytas siandiena vakare.
Nes baisiai sunku spaudinet!!!